Zavrieť

Porady

Dan z príjmu FO /B/

Preukazatelne zaplatené poistne na zdravotne poistenie /oddiel VI. tlačivo B- dan z príjmu FO započítavajú
sa tam aj nedoplatky z ročného zúčtovania?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    demeter je offline (nepripojený) demeter

    demeter
    Chcem sa spýtať oddiel VI.tlačivo B vypisujem aj preukazatelné zaplatené poistné na socialne poistenie z príjmov, ak nevediem paušalnu daň,ďakujem.

    ingak je offline (nepripojený) ingak

    ingak
    vyplna sa aj zaplatene odvody do SP aj do ZP, lebo na zaklade tychto info sa vyratavaju preddavky FO, ci je pausal alebo si uplatnuje skutocne vydavky, kazdy to ma vyplnit.

    demeter je offline (nepripojený) demeter

    demeter
    Do socialneho poistenia z príjmov mam zarátať aj platenie fondu nezamestnaných,alebo len do socialnej poisťovne.Do oboch kolonok aj zdravotné mám zarátať odvody zaplatené od 1.1.20011 do 31.12.2011.

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    Prosím, poraďte. Som SZČO. DP za rok 2011 som už odovzdal a aj odviedol daň. Uviedol som odvody v DP. No dnes som dostal vrátené 159 € zo ZP. Maródoval som určitý čas v roku 2011 a tak mi čiasku vrátili nezdanenú. Mám podať oprané DP? Či to vyúčtovať až na budúci rok? Či ako to ovplyvni RZZP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.