Zavrieť

Porady

napiste vas nazor co si o tom myslite. masturbacia partnerky na plavarni.

Asi pred týždnom sme boli s priatelkou v aquacity na plavarni. Po tyzdni mi povedala, ze kym ja som bol v inej casti bazena a plaval ona sa urobila. Vtedy mi to ale nepovedala az po tyzdni. Mne to pripada chore a neprirodzene a nejde mi do hlavy preco to urobila a tak sa chovala .Ved kludne mi to mohla povedat . Mne to pripada akoby chcela pritom na niekoho mysliet a ja som jej prekazal. Potom sme boli o tyzden v sobotu na izbe a tam sa nemohla uvolnit . nemohla dosiahnut orgazmus ani, ked sa sama chcela urobit .ja som mal taky pocit akoby chcela na niekoho mysliet a nemohla sa uvolnit. este nikdy predtym sa to nestalo. este aj take divne reci mala co sa mi tiez zda divne.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Zita5 Pozri príspevok
Čo má táto téma spoločné s Daňou z príjmu ?
....ona sa urobila....
...mladý asi dume , či by nemala čajočka nejakú daň zaplatiť ...

DPH by si ale určite mala uplatniť plaváreň ....poskytla priestory na určité poskytnuté " služby " v tej vode ,aj keď to bola samoobsluha....

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
čo tak spraviť súťaž o to kto vymyslí väčšiu hovädinu a tú sem capne?
buchač ...nesúhlasím Pali ...nie je to hovadina ...hovadina je , že to rieši na verejnosti a nie s partnerkou...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
jozef739 Pozri príspevok
Asi pred týždnom sme boli s priatelkou v aquacity na plavarni. Po tyzdni mi povedala, ze kym ja som bol v inej casti bazena a plaval ona sa urobila. Vtedy mi to ale nepovedala az po tyzdni. Mne to pripada chore a neprirodzene a nejde mi do hlavy preco to urobila a tak sa chovala .Ved kludne mi to mohla povedat . Mne to pripada akoby chcela pritom na niekoho mysliet a ja som jej prekazal. Potom sme boli o tyzden v sobotu na izbe a tam sa nemohla uvolnit . nemohla dosiahnut orgazmus ani, ked sa sama chcela urobit .ja som mal taky pocit akoby chcela na niekoho mysliet a nemohla sa uvolnit. este nikdy predtym sa to nestalo. este aj take divne reci mala co sa mi tiez zda divne.
napiste vas nazor co si o tom myslite....
...no ...tak Ti poviem ... mám dojem , že fest riskuješ , keď sa pýtaš na názor ....čo si kto o tom všetko myslí .......

Moju reakciu radšej nechci , môj názor by sa Ti nepáčil ..........

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
Čo má táto téma spoločné s Daňou z príjmu ?

napiste vas nazor co si o tom myslite. masturbacia partnerky na plavarni.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.