Zavrieť

Porady

DVD prehrávač prestal načítavať USB klúč

Ahojte, bežne som používal USB klúč Kingston 4 GB na DVD prehrávači na prehrávanie súborov avi.
Zrazu prehrávač nedokáže tento USB klúč načítať, displej píše load a prehrávač nereaguje, musím ho natvrdo vypnúť, Nenačíta ani keď sú na ňom aj iné formáty ako mp3, jpgn. Ak pripojím na tento DVD prehrávač prehrávač mp3, tak normálne ho načíta a prehráva.
Prosím o radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    DVD prehrávače (žiaľ) cez USB prijímajú pamäťové médium naformátované na FAT32! Teda - nerobil si v poslednej dobe formátovanie USB kľúča a na formát NTFS? Ak áno - späť na FAT32.
    Funguje kľúč v PC? Ak áno - bude to formátovaním, Ak nie - kúp nový (nakoľko mp3 prehrávač je prijatý a ten je formátovaný FAT32).

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Každé zariadenie má určitú životnosť. USB kľúče nie sú na tom najlepšie. Takže najprv to čo napísal ivka70.

    lubenko.d je offline (nepripojený) lubenko.d

    lubenko.d
    Presna trefa, ďakujem, USB Klúč mal požičaný priatel a vrátil mi ho prefomatovaný na NTFS, prehodil som ho na FAT 32 a je to O.K

    DVD prehrávač prestal načítavať USB klúč

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.