Zavrieť

Porady

Bývanie v Mosonmagyaróvár - užitočné rady

Rozmýšľame o kúpe stavebného pozemku v Mosonmagyaróvár - Maďarsko, radi by sme sa dozvedeli všetky možné informácie od niekoho kto toto absolvoval a žije tam. Čo to všetko obnáša (dane,poplatky a zálohové platby mesačne na život v Maďarsku, trvalý alebo dlhodobý pobyt, pevná lina a internet - slovenský........). Ďakujeme za všetky informácie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Wetech je offline (nepripojený) Wetech

    Wetech
    arizona vďaka tento článok už ovládame, skôr sme chceli niekoho konkrétneho, kto tam býva, ale aj tak ďakujeme

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Wetech Pozri príspevok
    arizona vďaka tento článok už ovládame, skôr sme chceli niekoho konkrétneho, kto tam býva, ale aj tak ďakujeme
    ale ved to nie je článok...to je celá téma

    fetya je offline (nepripojený) fetya

    fetya
    Brat byva priamo v tomto meste. Priamo v meste nenajdes pozemok za normalnu cenu, iba na okrajoch. 2-3 izbove byty mozes kupit od 9 mil. forintov, ale ja by som vyhybal tych novopostavenych bytoviek-vysoke ceny, konstrukcne chyby, ktorych zarucnu oprav nevies nijako vymahat.
    Mozna alternativa: okolite dediny. 10-15 min od Mosonmagyarovar, ceny priatelnejsie, ziadni Cigosi. Napr. Dunakiliti - tam byva mnoho Slovakov, vidis tam auta DS, BL, RS, Vk a podobne, alebo Dunasziget - tam je velke mnozstvo pozemkov, casto aj cez slovenske realitky.
    Internet - miestny poskytovatelia, ako aj narodne spolocnosti-treba ich porovnat. Mnohi beru svoje Digi, funguje v pohode. Dane: hm, auto kupit jedine u nas, tam ovela vyssie dane, pri kupe bytu, pozemky.. asi 4%na dan z hodnoty nehnutelnosti.
    Infrastruktura: mnozstvo obchodov - Tesco, McDonalds, dobre vlakove spojenie aj do Rakuska, autom do BA asi 30 min, vela moznosti na rekreaciu, ciklotrasy, vela vody-clnkovanie...
    Keby som mal na okoli pracu, nevahal by som.

    Bývanie v Mosonmagyaróvár - užitočné rady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.