Zavrieť

Porady

Petícia za Dušana Cinkotu- je nás už 4600-podporte aj vy...

391856_4907667979960_125211092_n.jpg  
Ahojte, chcel by som Vás požiadať, ak budete mať chvílku čas o podporu danej petície, vieme o čo ide a za akých okolností to všetko vzniklo a že uvedený trest je vzhladom na všetky okolnosti - vrcholne NESPRAVODLIVÝ

Ďakujem

http://www.peticie.com/peticia_za_mi...staneho_umelca
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

5025...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Narkomana podporovať nebudem.
3 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

...ani náhodou!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je smutné, že vyfasoval až 8 rokov, ale mal už vtedy používať rozum a radšej "nespolupracovať" s políciou a byť čistý a na sto honov od tohto.
Polícia ho potopila, dostal sa do toho sám (možno si aj dal - neviem - nekomentujem).
Nepodporím - od drog (aj keby to bolo "policajne" kryté!) ruky preč.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ani ja neschvalujem, ze bral drogy. Ale je to jeho blbost, nech si nici svoje zdravie,ak chce.
Ale 8 rokov basy? Ved za vrazdy, nasilne trestne ciny a zabitia s alkoholom za volantom davaju nasi sudcovia ovela menej
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

arizona Pozri príspevok
Ani ja neschvalujem, ze bral drogy. Ale je to jeho blbost, nech si nici svoje zdravie,ak chce.
Ale 8 rokov basy? Ved za vrazdy, nasilne trestne ciny a zabitia s alkoholom za volantom davaju nasi sudcovia ovela menej
Otázka je,či dostávajú narkomani veľa oproti vahom,alebo vrahovia málo oproti narkomanom.
7 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

arizona Pozri príspevok
Ani ja neschvalujem, ze bral drogy. Ale je to jeho blbost, nech si nici svoje zdravie,ak chce.
Ale 8 rokov basy? Ved za vrazdy, nasilne trestne ciny a zabitia s alkoholom za volantom davaju nasi sudcovia ovela menej
ale on je recidivista......
nebol teraz pri pervitíne ešte v podmienke?
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Zaujímavé,mladého hokejistu,ktorý dostal za kopnutie policajtky 11 rokov,sa nikto nezastal.Že sa jej aj dobre zaspáva...
2 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Arizona,
ale za drogy je vysoká sadzba daná zákonom, za zabitie za volantom také sadzby nie sú.
Vieš tiež mi je lúto, že ho na tak dlho poslali do basy, ale bola by to diskriminácia ak by ho oslobodili len preto, že je mediálne známy? A čo ostatní čo sa dostali na šikmú plochu a sú len obyčajný ludia, oni si také pálky odsedieť môžu?

Treba sa na to pozrieť rovným metrom, a ktohovie ako to bolo - lebo neverím, že ho policajt potopil.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ozaj,a čo je on niečo viac???
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
A za toho chalana co kopol policajtrku je/bola tiez peticia?
Alebo za toho co na priechode pre chodcov zavrazdil (sorry ale toto uz nie je zabil), v takmer dvojnasobnej rychlosti dve neplnolete perspektivne skolacky?
Alebo polovnik co zastrelil kolegu?

A x dalsich.. system je extremne prehnily..

Nepozeram tuto kauzu takze netusim o com je, musel by som si najst fakty, aby som si spravil nazor.. Ale toto je len taky moj vykrik do tmy..

U nas je problem, ze neexistuje ziadna skutkova podstata cinu/priestupku.. Ved ak idem 1 meter od obce (este v obci) 70kmh, znamena to ze som nebezpecny vrah v obci? A co ak vencim psa 1 meter od hranice vybehu? Vybehne mi tam - uz maju pravo mi dat pokutu od 10 Eur az po 33 Eur, popripade este viac (nasobky?) v spravnom konani. Ale videl niekedy niekto pokutovat psickarov co nezdvihnu po svojom milackovi? Alebo ked niekto vypluvne zuvacku, odhodi cigaretu/ohorok/sacok od McDonaldu?

system je sialeny a nespravodlivy.. nejednotny, halabala..

Ale osobne si myslim, ze je to v nas - v ludoch, Ked moze matka fajcit pri 5 rocnom dietati, tak na to nech si uz spravi nazor kazdy sam.. Tam konci vsetka inteligencia a prefikanost a kreativita ruky zakona..
0 0
Ivane01 Ivane01

Ivane01 je offline (nepripojený) Ivane01

5676
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
marleau Pozri príspevok
Zaujímavé,mladého hokejistu,ktorý dostal za kopnutie policajtky 11 rokov,sa nikto nezastal.Že sa jej aj dobre zaspáva...
Ak by dostal (napriklad) 1100 hodin verejnoprospesnych prac (aj toto je uz riadne prehnane, 110 by stacilo), pomohol by verejnosti, odpracoval by si to, poucil by sa. Po 11 rokoch (alebo mozno po 7-9?) vyjde z neho grazel, lebo neverim, ze nezanevrie na svet za toto. Sudca by jeho pobyt vo vazbe mal preplatit zo svojho.

Ano, skratoval, urobil chybu, ale znicit mu preto zivot?
1 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Najzaujimavejsie je toto, ze ALKOHOL je legalny - preco asi?
DPH a dan z alkoholu je super, ze?
Ale to, ze ALKOHOL zabije viac ludi (napr na cestach, vseobecne) viac ludi ako VSETKY DROGY DOHROMADY !!!

To je uz jedno, ze? Hlavne ze maju vlady poriadny balik (krvavych) penazi..

Alkohol je iez droga, vedecky dokazane.

A dokonca sa da na neho vyhovorit, ze hups, trafil som kamosa, hups, trafil som babku/deti na chodniku, to nie ja, to alkohol!!!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahojte, chcel by som Vás požiadať, ak budete mať chvílku čas o podporu danej petície, vieme o čo ide a za akých okolností to všetko vzniklo a že uvedený trest je vzhladom na všetky okolnosti - vrcholne NESPRAVODLIVÝ

Ďakujem

http://www.peticie.com/peticia_za_mi...staneho_umelca
marleau Pozri príspevok
Narkomana podporovať nebudem.
Takže hneď od začiatku začnem tým , že henten názor asi rozprúdi možno aj poriadnu debatu ...skúsim trochu filozofie ...

Stano vraví , že trest je vrcholne nespravodlivý .....s tým by sa aj dalo súhlasiť ....
Marleau spomína narkomana ... aj to je realita , nik nepotvrdil , že Cinky neužíva/l drogy...
To sa dá povedať iba o jedincovi , ktorý roky abstinuje , no nikdy nebude akože čistý ... je iba neužívateľ drog ...

Tá petícia je - nie je adekvátna ?
Kto môže povedať , či je správna a či nie .
No rozhodne nie je naše súdnictvo ( respektíve zákony - lebo podľa nich súdy súdia ) spravodlivé ...
Veľmi zaváži aj ten pohľad sudcu . Nie je predsa možné , aby za ten istý delikt boli vynesené dva rôzne rozsudky . Jeden sudca dá spodnú hranicu rozpätia ( povedzme , že aj s podmienkou ) a druhý dá plnú pálku za kater ...
Ak je toto normál , tak sa potom ani nečudujem ...
Lenže čo sa čudovať , ak sám oný ( s briadkou a škulkami na prasačích očkách ) je pomaly vzorom a príkladom obchádzania zákonov a hľadí iba na tie svoje kauzy ohľadom poškodenia toho svojho ega ...

Cinkyho problém nie je taký , ako Skúcaného onehdá .
Tam šlo o nehodu , Skrúcaný priznal pomaly ešte aj to , čo nevykonal ...
Nasypal celú popolnicu na hlavu , vyrovnal tie finančné náležitosti , vyfasoval podmienku a fertig .
Lenže tu sa jedná o drogy ako také , tie sú v podstate pohromou celej spoločnosti , takže aj tie tresty sú adekvátne prísne.

A keď sa mám pristaviť k tým okolnostiam ?
Kto vie , kto môže povedať , že kde je pravda ???

Ja teda nie .....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V Thajsku by z basy do konca života nevyšiel .... nepodpisujem.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
V Thajsku mozes ist po dedine 100, za 4 eura ta policajt pusti dalej..
Ziadna minca nema len 1 stranu

(Ale ano, mas pravdu s touto stranou mince, ale mohol si aj spomenut, ze basa v Thajsku v porovnani s tymi nasimi, su tak trochu ine, u nas, aj ta najhorsia basa, no mohli by sme to volat Hilton 7******* v porovnani s Thajskym priemernym vazenim )
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Juraj, s tým Skrúcaným máš pravdu. Celkom inak to vyznelo ako s Martikánom, Žitným, Rolincovou a kopou ďalších.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

podporil som....nie kvoly Cinkotovi...mi je ukradnuty...ale nema pravo ziadny sudca ani clovek ukradnut niekomu 8 rokov zo zivota zato ze mal vo vrecku nejake sracky....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ale súhlasím že 8r. je veľa , taká 3ka by mu stačila.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať