Zavrieť

Porady

Petícia za Dušana Cinkotu- je nás už 4600-podporte aj vy...

Ahojte, chcel by som Vás požiadať, ak budete mať chvílku čas o podporu danej petície, vieme o čo ide a za akých okolností to všetko vzniklo a že uvedený trest je vzhladom na všetky okolnosti - vrcholne NESPRAVODLIVÝ

Ďakujem

http://www.peticie.com/peticia_za_mi...staneho_umelca
Usporiadat
Téma je uzavretá.
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Neprebieha nejaky tender na vystavbu noveho napravneho zariadenia?
Mozno potrebuju viac ludi
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ak by bola petícia za zvýšenie trestov za ublíženie na zdraví, vraždu, týranie, podpíšem sa aj 2x...ale čokoľvek okolo drog nemusím a veru nepodpíšem...nech sa to týka hocikoho...naozaj...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj Pozri príspevok
Juraj, s tým Skrúcaným máš pravdu. Celkom inak to vyznelo ako s Martikánom, Žitným, Rolincovou a kopou ďalších.
Skrúcaného som dal viac -menej preto , že sa zachoval AKO CHLAP ...

Martikán dostal prezidentskú milosť , myslím si o tom svoje ....že reprezentuje krajinu ...pche ...
Žitný je len a len hajzel ... k tomu chlapovi má ďaleko ...
Rolincku sem nemiešajme , ona až tak vinná nebola ...že na tých 100 % ...
Tí ďaľší ???....šak vravím , že pohľad daného sudcu je od prípadu k prípadu iný ...

Lenže pravdu si zadrime medzi oči ....komu by sa chcelo dýchať ľuft a jesť za štátne ?
Mne teda nie a pritom mám kamošov bacharov ...hehehehehehe...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Buchy.
No takému Breivikovi je dobre. Mnohí od nás by s ním menili. A on sa ešte aj sťažuje.
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Kto kšeftuje s drogamy nech zhnije v base.
Skrúcaný opravdu ako chlap komunikoval s rodinou babky. Urobil čo mohol
Rolincku nemám rád ale asi opravdu nebola na 100% vinná. No nejakú spoluvinu zrejme mala.
Žitný je chrapúň, frajer. Iný prípad. V porovnaní s Cinkotom dostal málo, ale to je iná komnata.
Teda ninčen nyšt. Ja nepodpíšem.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

vulxy Pozri príspevok
podporil som....nie kvoly Cinkotovi...mi je ukradnuty...ale nema pravo ziadny sudca ani clovek ukradnut niekomu 8 rokov zo zivota zato ze mal vo vrecku nejake sracky....
Sorry ukradnúť? To nemyslíš vážne? Súd konal v medziach zákona, dokonca ani nešiel k hornej hranici trestu ...

§ 172

(1) Kto neoprávnene

a) vyrobí,
b) dovezie, vyvezie, prevezie alebo dá prepraviť,
c) kúpi, predá, vymení, zadováži, alebo
d) prechováva po akúkoľvek dobu,
omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor alebo kto takú činnosť sprostredkuje, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.

(2) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a už bol za taký čin odsúdený,
b) pre osobu, ktorá sa lieči z drogovej závislosti,
c) závažnejším spôsobom konania,
d) na chránenej osobe, alebo
e) vo väčšom rozsahu.

(3) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť,
b) voči osobe mladšej ako pätnásť rokov alebo prostredníctvom takej osoby, alebo
c) v značnom rozsahu.

(4) Odňatím slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb,
b) ako člen nebezpečného zoskupenia, alebo
c) vo veľkom rozsahu.

Ako sorry, ale Cinky už raz v base pre drogy sedel, podľa môjho mu súd dal pomerne málo, kedže zákon hovorí o 10-15 rokoch.
Čo chce? Pohladkať po hlavičke, plnú misku drog a nech si pekne užíva?
2 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

vulxy Pozri príspevok
podporil som....nie kvoly Cinkotovi...mi je ukradnuty...ale nema pravo ziadny sudca ani clovek ukradnut niekomu 8 rokov zo zivota zato ze mal vo vrecku nejake sracky....
Taki, co maju vo vrecku (a aj v hlave) tie sracky potom beru ludom zivot aj pre 5 EUR. Akoe nema pravo? Tak potom zrusme pravny poriadok uplne, nech si kazdy robi, co chce.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Vazene damy a pani.

On nedostal trest za to, ze bral nejake drogy, on dostal trest za to, ze predaval drogy, a to OPAKOVANE. Poznali ste ho niekto osobne, z tych ludi, co tu zanho horlite?

Majte prosim trocha uctu k nasmu pravnemu poriadku, nerobme z toho holubnik.
8 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Xanti, ale on by mal byť ohodnotený podľa §171 alebo §173
Neviem, či mu dokázali, že s tým kšeftoval.

§ 171
(1) Kto neoprávnene prechováva pre vlastnú potrebu omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.
(2) Odňatím slobody až na päť rokov sa páchateľ potrestá, ak neoprávnene prechováva pre vlastnú potrebu omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor vo väčšom rozsahu.

§ 173
(1) Kto vyrobí, sebe alebo inému zadováži alebo prechováva predmet určený na nedovolenú výrobu omamnej látky, psychotropnej látky, jedu a prekurzora, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

(2) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak získa činom uvedeným v odseku 1 pre seba alebo iného väčší prospech.
(3) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak získa činom uvedeným v odseku 1 pre seba alebo iného značný prospech.
(4) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak získa činom uvedeným v odseku 1 pre seba alebo iného prospech veľkého rozsahu.
Naposledy upravil marjankaj : 06.12.12 at 21:01
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

marjankaj Pozri príspevok
Xanti, ale on by mal byť ohodnotený podľa §171 alebo §173
Neviem, či mu dokázali, že s tým kšeftoval.
Janko §172 nie je len o kšeftovaní

(1) Kto neoprávnene

a) vyrobí,
b) dovezie, vyvezie, prevezie alebo dá prepraviť,
c) kúpi, predá, vymení, zadováži, alebo
d) prechováva po akúkoľvek dobu,
omamnú látku, psychotropnú látku, jed alebo prekurzor alebo kto takú činnosť sprostredkuje, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.

(2) Odňatím slobody na desať rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) a už bol za taký čin odsúdený,


To je o prechovávaní, on u seba drogy mal. A aj sedel už v base za drogy.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

misomiso Pozri príspevok
Taki, co maju vo vrecku (a aj v hlave) tie sracky potom beru ludom zivot aj pre 5 EUR. Akoe nema pravo? Tak potom zrusme pravny poriadok uplne, nech si kazdy robi, co chce.
takto mozema naparit kazdemu manazerovy 20 rokov lebo stresuju ludi ......ergo... im skracuju zivoty ,ci to je uz pravne v poriadku ???takze nic
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Takže tie paragrafy 171 a 172 sú potom o ničom? Keď je na všetko ten §172?
On ich mal pre vlastnú potrebu. Teda tvrdiť to celkom nemôžem.

A ja sa ho naozaj nezastávam.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
vulxy Pozri príspevok
takto mozema naparit kazdemu manazerovy 20 rokov lebo stresuju ludi ......ergo... im skracuju zivoty ,ci to je uz pravne v poriadku ???takze nic
Aj takéto je už v trestnom zákone?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Keby prechovaval pre vlastnu potrebu, prvy to podpisem.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

marjankaj Pozri príspevok
Aj takéto je už v terstnom zákone?
asi nie....ale o co su lepsi ako niekto co berie drogi a "mozno" aj predava.....ktory sposobi vacsiu skodu?
ja sa ho nezastavam ale 8 rokov je uz prehnane vela zato ze nikoho nezabyl ani ozraty autom nepresiel ani neznasilnil....keby ze mu daju tak 2 roky by som aj zatlieskal....ide mi len o to ze 8 je vela....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misomiso Pozri príspevok
Keby prechovaval pre vlastnu potrebu, prvy to podpisem.
Skôr iné veci si zaslúžia podporu.
A jemu určite vysvetlili na už predtým, čo mu hrozí. Takže trestný zákon ovláda lepšie ako hocikto iný. Kto chce kam-pomôžme mu tam.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Vulxy
a je tak ťažké pochopiť, že zákon takú možnosť nedáva. Že za drogy sú vo všeobecnosti vo svete veľmi prísne tresty.

Ako k tomu príde narkoman z ulice, ktorého prichytia v byte dealera s dávkou vo vrecku, ktorú si akurát kúpil. Majú ho pustiť? Ked zákon nedovoluje ani držbu drog.
Ak zavrú takého narkomana na 5 rokov alebo viac je to v poriadku, on si to môže odkrútiť.
Ale ak zavrú "prominentného narkomana" tak on má dostať 2 roky alebo podmienku, alebo dokonca milosť? Len preto, že je prominent? Sorry to je diskriminácia.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

vulxy Pozri príspevok
asi nie....ale o co su lepsi ako niekto co berie drogi a "mozno" aj predava.....ktory sposobi vacsiu skodu?
ja sa ho nezastavam ale 8 rokov je uz prehnane vela zato ze nikoho nezabyl ani ozraty autom nepresiel ani neznasilnil....keby ze mu daju tak 2 roky by som aj zatlieskal....ide mi len o to ze 8 je vela....
Ja by som to videl skor tak, ze nas trestny poriadok je prilis makky.

Pred niekolkymi rokmi ho usvedcili z toho, ze predava drogy, aj dostal nejaky trest lenze prilis makky, tak si z toho vela nerobil. Ved preco by aj? Ja ked pojdem cez mesto 140 a dostanem 20 EUR pokuticku tak ma to tiez nejako nevyrusi.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
vulxy Pozri príspevok
asi nie....ale o co su lepsi ako niekto co berie drogi a "mozno" aj predava.....ktory sposobi vacsiu skodu?
ja sa ho nezastavam ale 8 rokov je uz prehnane vela zato ze nikoho nezabyl ani ozraty autom nepresiel ani neznasilnil....keby ze mu daju tak 2 roky by som aj zatlieskal....ide mi len o to ze 8 je vela....
No tak skús vyrobiť falošnú dvadsaťeurovku. Ohodnotia ti to na 7-10 rokov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....hm ......


Hľadá sa Cinkota: Budú po ňom pátrať, alebo sa prihlási sám?
Videli ste Dušana Cinkotu, alebo máte informácie o tom, kde sa nachádza?
Ozvite sa na tip@novycas.sk alebo na 0918 620 001!
http://vas.cas.sk/clanok/7137/hlada-...hlasi-sam.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať