Zavrieť

Porady

Petícia za Dušana Cinkotu- je nás už 4600-podporte aj vy...

Ahojte, chcel by som Vás požiadať, ak budete mať chvílku čas o podporu danej petície, vieme o čo ide a za akých okolností to všetko vzniklo a že uvedený trest je vzhladom na všetky okolnosti - vrcholne NESPRAVODLIVÝ

Ďakujem

http://www.peticie.com/peticia_za_mi...staneho_umelca
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no, veď, ktohovie, či nemal vo vačku štipku práškového cukru, pre prípad, žeby si potreboval osladiť život!.....a oni ho vrazia do basy na dlhé roky-aby si odvykol od dobroty!..(som uštipačná, nyje že ma zoberete vážne!..podla mna dostal tak akurát!..
Ale Pepsi, veď za "dobré správanie"" o 3 roky bude vonku, takže veselo bude ďalej predávať možno sa ujde aj deťom tých a zadara,- zo vďačnosti, že rodičia podpísali tú petíciu,
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

...ako sa vlastne potvrdzuje podpis na stránke petície com?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Barbara Pozri príspevok
Ale Pepsi, veď za "dobré správanie"" o 3 roky bude vonku, takže veselo bude ďalej predávať možno sa ujde aj deťom tých a zadara,- zo vďačnosti, že rodičia podpísali tú petíciu,
zabudni
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

expeeert Pozri príspevok
Toto asi nemôžeš myslieť vážne to porovnanie s čokoládou - ešte som nepočul o prípade, že by niekto kvôli čokoláde vraždil, kradol, robil prostitútku a zničil rodinu - a myslím že by sa to nedialo, aj keby bola hneď zakázaná.

Pozri sa, kazdy si moze vylozit prispevky ako chce. Moj absolutne odmietavy pristuip k drogam si niekto vysvetlil tak, ze tam patri aj cokolada, medikamenty pre tazko chorych , alangetika a pod....je to ich nazor, nechaj tak. Realne uvazujuci clovek pochopil, co som tym prispevkom myslela.
0 0
marleau marleau

marleau je teraz online marleau

Medzitým ako sa tu škriepite,zobrali drogy tisíce ľudí,medzi nimi minimálne jeden nováčik.Za neho kto može?Tí,čo s drogami nemajú nič spoločné?
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

marleau Pozri príspevok
Medzitým ako sa tu škriepite,zobrali drogy tisíce ľudí,medzi nimi minimálne jeden nováčik.Za neho kto može?Tí,čo s drogami nemajú nič spoločné?
To mas uplnu pravdu a mozno ten novacik je dieta na zakladke, nakolko aj pred skolami postavaju, nukaju najskor zadarmo.Mne dcera rozprava, ako je spoluziaci v 7!!! rocniku skusali marisku, kupili kus za 10 eur! co dodat. Mne je jedno, ci ponuka, ci uziva, odmietam absolutne pomoc pri rieseni trestov pre takychto ludi.

Umelci ziadaju MILOST!!- asi stratili zdroj prisunu ....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ferdosondo Pozri príspevok
Rád by som vidieť podporovateľov Cinkotu, čo by robili, ak by niekto ako Cinkota ponúkol drogy ich deťom a oni by si ich v slabej chvíli vzali. Následne na to by zbadali, ako sa im to ich dieťa nezvrátitelne stráca. Či aj potom by sa podpisovali pod nejaké petície na ochranu dílerov (možno bývalých)
P.s. Narkomanovi sa nikdy nedá veriť.
Poslena veta uuuuplna pravda....mala som v rodine...
0 0
marleau marleau

marleau je teraz online marleau

Takí umelci....Hrajú sa na Bohov,mali by ísť príkladom,ale ..... škoda písať.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Už vidím, ako Gašparko z balkónu/balkánu osloví ľud otázkou:

>> Ktorého vám mám vydať, Barnabáša lebo Ježiša ?
0 0
marleau marleau

marleau je teraz online marleau

Idem radšej pracovať,lebo už som rozčúlení....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau Pozri príspevok
Idem radšej pracovať,lebo už som rozčúlení....
Pravdu máš ...ibaže na rozdiel od tej roboty , že idem na tie Vianočné trhy ...

Samozrejme , že si na cestu aj šľahu položím ....aby som vydržal ten nápor ...
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

nevidim dovod podporovat Cinkotu a uz vobec nevidim dovod na peticiu,
keby dostavali bezni ludia tolko sanci ako on
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Aj tak nám nakoniec zostane iba
Naposledy upravil KoxXxo : 07.12.12 at 08:19
0 0
fosgeen fosgeen

fosgeen je offline (nepripojený) fosgeen

Je mi jedni, či je to Cinkota alebo ktokoľvek iný, jedno je pravda, že ten čo varil a predával dostal 5 rokov, tem mohol pokaziť tisíce mladých ľudí. Cinkotu sa nezastávam, ale niekto tu písal o alkohole. A to je naozaj v poriadku? Koľko rodín trpí, koľko je týraných a hladných detí a žien, alebo také automaty, to je tiež pohroma ľudstva ale z toho má štát euráče. Keby boli drogy zdaňované , to by ste videli, aké by boli nízke tresty v prípade nehôd , alebo ako za volantom alkohol. Osem rokov je veľmi dlhá doba, poškodil seba a nie iného. Koľko mladých ľudí sa takto dostalo do basy a čo tam z nich spravili. Treba trestať tých , čo to predávajú a vyrábajú. Som zvedavá, koľko z Vás by sa k tomu ináč postavilo, keby sa jednalo o Vaše dieťa, ktoré nevyráva, neobchoduje a dostane aj 10 rokov. Naše súdnictvo je prehnilé a škodlivé. Každá akcia má reakcii. Z tých mladých ľudí , ktorý dostali také vysoké pálky za užívanie, už ťažko niečo bude. Zanevrú na celé Slovensko. Viem, chodím ako eknómka veľa krát vypovedať ako svedok k policajtom v príprade nevyplatenia mzdy, krádeží majetku v spoločnosti zamestnacami, a viem ako jednajú. Som svedok a chovajú sa k nám ako k obžalovaným pomaly za vraždu. V našej spoločnosti obyčajný človek tiež nemá žiadnu cenu. Ja by som tiež už policajtom nepomáhala nikdy. Za jednu spoločnosť som tam bola 20 x vypovedať zakaždým to isté. Oni sú naozaj chorý. Takže prajem Cinkotovi , aby sa poučil a dám mu svoj hlas.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

vulxy Pozri príspevok
xanti.....ja nepiticizujem za oslobodenie........nech si sedi....ale 8 rokov???
Odsedi si nie 8 ale 4 roky. U nas sa po polovici trestu prepusta "za dobre spravanie". Pravda - ak nebude mat problem s pokusenim predavat to svinstvo aj vo vaznici, co u Dusana realne hrozi.
0 0
fosgeen fosgeen

fosgeen je offline (nepripojený) fosgeen

Nie po polovici a po troch štvrtinách trestu , to je za 6 rokov, aj tak je to veľa.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

fosgeen Pozri príspevok
Je mi jedni, či je to Cinkota alebo ktokoľvek iný, jedno je pravda, že ten čo varil a predával dostal 5 rokov, tem mohol pokaziť tisíce mladých ľudí. Cinkotu sa nezastávam, ale niekto tu písal o alkohole. A to je naozaj v poriadku? Koľko rodín trpí, koľko je týraných a hladných detí a žien, alebo také automaty, to je tiež pohroma ľudstva ale z toho má štát euráče. Keby boli drogy zdaňované , to by ste videli, aké by boli nízke tresty v prípade nehôd , alebo ako za volantom alkohol. Osem rokov je veľmi dlhá doba, poškodil seba a nie iného. Koľko mladých ľudí sa takto dostalo do basy a čo tam z nich spravili. Treba trestať tých , čo to predávajú a vyrábajú. Som zvedavá, koľko z Vás by sa k tomu ináč postavilo, keby sa jednalo o Vaše dieťa, ktoré nevyráva, neobchoduje a dostane aj 10 rokov. Naše súdnictvo je prehnilé a škodlivé. Každá akcia má reakcii. Z tých mladých ľudí , ktorý dostali také vysoké pálky za užívanie, už ťažko niečo bude. Zanevrú na celé Slovensko. Viem, chodím ako eknómka veľa krát vypovedať ako svedok k policajtom v príprade nevyplatenia mzdy, krádeží majetku v spoločnosti zamestnacami, a viem ako jednajú. Som svedok a chovajú sa k nám ako k obžalovaným pomaly za vraždu. V našej spoločnosti obyčajný človek tiež nemá žiadnu cenu. Ja by som tiež už policajtom nepomáhala nikdy. Za jednu spoločnosť som tam bola 20 x vypovedať zakaždým to isté. Oni sú naozaj chorý. Takže prajem Cinkotovi , aby sa poučil a dám mu svoj hlas.
v 80%-tách s tebou súhlasím. čo s týka chodenia 20x na políciu ... : stačí raz napísať na papier, podpísať a stáť si za tým.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

arizona Pozri príspevok
Ale ved on tie drogy ani nevyrabal,ani nepredaval detom-to by bolo o niecom inom,taki si zasluzia aj dozivotie.
Zasnem nad tym, ako sa v pripade vyznate. Neviem preco ste si taki isti tym, ze ich neponukal detom. V Petrzalke bol dostatocne znamy, ked este byval v BA. Niektori ludia presne vedia, ako sa tam spraval. Z toho obdobia tiez pochadza tej jeho prvy drogovy delikt, ktory sa z velkej miery "zamietol pod koberec", a potom - s jedlom rastie chut.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

fosgeen Pozri príspevok
Nie po polovici a po troch štvrtinách trestu , to je za 6 rokov, aj tak je to veľa.
keby nešpekuloval - o rok mohol byť vonku
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

fosgeen Pozri príspevok
Je mi jedni, či je to Cinkota alebo ktokoľvek iný, jedno je pravda, že ten čo varil a predával dostal 5 rokov, tem mohol pokaziť tisíce mladých ľudí. Cinkotu sa nezastávam, ale niekto tu písal o alkohole. A to je naozaj v poriadku? Koľko rodín trpí, koľko je týraných a hladných detí a žien, alebo také automaty, to je tiež pohroma ľudstva ale z toho má štát euráče. Keby boli drogy zdaňované , to by ste videli, aké by boli nízke tresty v prípade nehôd , alebo ako za volantom alkohol. Osem rokov je veľmi dlhá doba, poškodil seba a nie iného. Koľko mladých ľudí sa takto dostalo do basy a čo tam z nich spravili. Treba trestať tých , čo to predávajú a vyrábajú. Som zvedavá, koľko z Vás by sa k tomu ináč postavilo, keby sa jednalo o Vaše dieťa, ktoré nevyráva, neobchoduje a dostane aj 10 rokov. Naše súdnictvo je prehnilé a škodlivé. Každá akcia má reakcii. Z tých mladých ľudí , ktorý dostali také vysoké pálky za užívanie, už ťažko niečo bude. Zanevrú na celé Slovensko. Viem, chodím ako eknómka veľa krát vypovedať ako svedok k policajtom v príprade nevyplatenia mzdy, krádeží majetku v spoločnosti zamestnacami, a viem ako jednajú. Som svedok a chovajú sa k nám ako k obžalovaným pomaly za vraždu. V našej spoločnosti obyčajný človek tiež nemá žiadnu cenu. Ja by som tiež už policajtom nepomáhala nikdy. Za jednu spoločnosť som tam bola 20 x vypovedať zakaždým to isté. Oni sú naozaj chorý. Takže prajem Cinkotovi , aby sa poučil a dám mu svoj hlas.

toto by som ja netvrdila, vieme my, co robil a ako to robil?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať