Zavrieť

Porady

nezdanitelne minimum

mmia mmia

mmia je offline (nepripojený) mmia

ahojte, nevedeli by ste mi prosim poradit, preco v potvrdeni o vyplat. a zdanitel. príjmoch za rok 2005 mi pri zamestnancovi, ktory je zamestnany od 1.1.2005 ukazuje uplatnenie nezdan.m. 83 200 a nie 87 936 ??????
Usporiadat
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Pozri sa v jeho záložke Dane a poistné akú tam máš čiastku.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mmia mmia

mmia je offline (nepripojený) mmia

správnu 01/05 - 12/05 = 87 936.... :-( vôbec nechapep....
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Tak potom bude chyba v tlačovej zostave, skús zavolať na hotline a vysvetliť im tvoj problém.
0 0
mmia mmia

mmia je offline (nepripojený) mmia

jáááj nemozem najst cislo na webe. neviete ho náááhodou :-)
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

02/64780332
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

prosim pekne tak tento rok je take iste nezdanitelne minimum??? lebo ze sa nieco menilo a ja prave pisem domacu ulohu potrebujem vypocitat dan z prijmu fiziskej osoby a tam zo zakladu pre vypocet dane musim odpocitat nezdanitelne minymu a neviem ake je to nm
dik
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
prosim pekne tak tento rok je take iste nezdanitelne minimum??? lebo ze sa nieco menilo a ja prave pisem domacu ulohu potrebujem vypocitat dan z prijmu fiziskej osoby a tam zo zakladu pre vypocet dane musim odpocitat nezdanitelne minymu a neviem ake je to nm
dik
7568 na mesiac, t.j.90816 ročne.
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

dakujem a este ak by som sa mohol spytat ake ucty budem pouzivat v podvojnom uctovnictve pri zauctovani mzdy???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
dakujem a este ak by som sa mohol spytat ake ucty budem pouzivat v podvojnom uctovnictve pri zauctovani mzdy???
Mzda 521AE/331.
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

mali dotaz co znamena to AE?? ak by som este mohol pootravovat tak reku ci by si my mohol k tomu dat nejake to vysvetlenie ze preco lebo zajtra s toho piseme pisomku a ja som s toho duty az mas cas a mohol by si mi to vysvetlit cez icq tu je moje cislo : 323783129
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
mali dotaz co znamena to AE?? ak by som este mohol pootravovat tak reku ci by si my mohol k tomu dat nejake to vysvetlenie ze preco lebo zajtra s toho piseme pisomku a ja som s toho duty az mas cas a mohol by si mi to vysvetlit cez icq tu je moje cislo : 323783129
Analytická evidencia. Len tak na okraj, nie som chlapec.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
mali dotaz co znamena to AE?? ak by som este mohol pootravovat tak reku ci by si my mohol k tomu dat nejake to vysvetlenie ze preco lebo zajtra s toho piseme pisomku a ja som s toho duty az mas cas a mohol by si mi to vysvetlit cez icq tu je moje cislo : 323783129
Čo prečo? Nerozumiem.
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

heh prepac nesimol som si... a este som sa cel opytat dan z prijmu sa zaokruhluje na hor ci nadol?? alebo matematicky???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
heh prepac nesimol som si... a este som sa cel opytat dan z prijmu sa zaokruhluje na hor ci nadol?? alebo matematicky???
Základ dane, daň, stále na celé koruny nadol.
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

dik a Dobrovolne zrazky co setko tam patri??? a co znamena ked mam dodatok ze ma tri deti to je ten danovi bonus??? na jedn dieta 400 korun???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
dik a Dobrovolne zrazky co setko tam patri??? a co znamena ked mam dodatok ze ma tri deti to je ten danovi bonus??? na jedn dieta 400 korun???
Zrážky zamestnanca 331/336 do poisťovní, 331/342-daň zo mzdy, Daňový bonus 540,- na jedno dieťa.
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

hmm takze danovy bonus kedze ma tri deti tak odcitam od dane z prijmu ked mi vyslo ze 1300 je dan z prijmu a odcitam od toho 1620 tak tych 320 co mi ostalo to dam ako pripocitatelne polozky??? Ja este furt pocitam sumu k vyplate...
a este som sa chcel opytat na alimenty tie dam ako dobrovolne zrazky ale ako ich zauctujem???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
hmm takze danovy bonus kedze ma tri deti tak odcitam od dane z prijmu ked mi vyslo ze 1300 je dan z prijmu a odcitam od toho 1620 tak tych 320 co mi ostalo to dam ako pripocitatelne polozky??? Ja este furt pocitam sumu k vyplate...
a este som sa chcel opytat na alimenty tie dam ako dobrovolne zrazky ale ako ich zauctujem???
DB bude 3x540.- správne 1620.-. Zrážky 331/379. Zrážky robíme z čistej mzdy zamestnanca.
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

ok zatial dakujem sumu k vyplate mam vypocitanu teraz ti napisem cast prikladu a az by si bola taka dobra napis mi co do akeho uctu pojde a preco:

z FPČ 23 dni odpracoval 21 dni
2 dni bol PN tam mam poznamku ze davky na pn su 210,-
manželka nepracuje
ma 3 deti
mesačne plati alimenty 800,-
hruba mesacna mzda je 18 230.- zaloha na vyplatu 5000,-
vypocitajte sumu k vyplate to mam to my vyslo 19 142
a teraz ze to mam cele zauctovat v sustave podvojneho uctovnictva pls help
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
ok zatial dakujem sumu k vyplate mam vypocitanu teraz ti napisem cast prikladu a az by si bola taka dobra napis mi co do akeho uctu pojde a preco:

z FPČ 23 dni odpracoval 21 dni
2 dni bol PN tam mam poznamku ze davky na pn su 210,-
-525/331 manželka nepracuje
ma 3 deti
- DB 342/331 mesačne plati alimenty 800,-
331/379 hruba mesacna mzda je 18 230.- zaloha na vyplatu 5000,-
HM 521/331, záloha na výplatu 331/331 AE vypocitajte sumu k vyplate to mam to my vyslo 19 142
a teraz ze to mam cele zauctovat v sustave podvojneho uctovnictva pls help
A odvody zo mzdy? účty sú za textom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať