Zavrieť

Porady

nezdanitelne minimum

mmia mmia

mmia je offline (nepripojený) mmia

ahojte, nevedeli by ste mi prosim poradit, preco v potvrdeni o vyplat. a zdanitel. príjmoch za rok 2005 mi pri zamestnancovi, ktory je zamestnany od 1.1.2005 ukazuje uplatnenie nezdan.m. 83 200 a nie 87 936 ??????
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tweety
A odvody zo mzdy? účty sú za textom

Dúfam Tweety ,že zajtra ti oznámi ,akú dostal z písomky
známku. bola radosť sledovať s akou trpezlivosťou ho usmerňuješ.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[quote=XBoBX]

Bola jednotka z písomky XBoBX ?
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

nakoniec sme nepisali lebo sme tento priklad pocitali v skole... ako no nakoniec v tom mam este vecsi gulas ako predtym... a ze nam da pisomku z uctovania miez a ja na nu kukam ze to sme akoze preberali?? skoda ze to nemam v zosite... ale aj tak moc dakujem snazim sa teraz pocitat jeden priklad co som nasiel v starej ucebnici no uvidim ci sa mi to podari
ale aj tak dakujem moc... ale az mate niekto nejaky navod ako na to uctovanie alebo nejaku poucku mozte mi to poslat
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tu toho nájdeš,len si vo vyhľadávaní vždy zadaj to, čo sa chceš dozvedieť a na konkrétnu otázku ti tu hocikto rád odpovie. A hlavne pred písomkou

Počuj a čo keby si si stiahol nejaký program na mzdy,
vyskúšal by si si to tam a učiteľku by si ohúril,tým
aký si skvelý:p a zároveň by sa Ti to dostalo do "krvi".
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

hmm a poradite mi niekto nejaky schopny a hlavne bezplatny....??? dakujem
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

www.kros.sk skús tam. oni majú olymp. ten je podľa mňa úplne jednoduchý.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
XBoBX
hmm a poradite mi niekto nejaky schopny a hlavne bezplatny....??? dakujem
No ako ? Podarilo sa ?
Ak nie ,skús aj na : www.exalogic.sk - tiež veľmi dobrý
a jednoduchý.
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

No ludia ste fakt super... Teraz sa akurat snazim spracoovat maturitne okruhy z literatury... a ked to dokoncim hned sa pozrem na tie programy... Dufam ze sa tam aspon naucim tie predkontacie a kde sa aky ucet pouziva v tom mam najvacsi gulas... vypocet viem aj poistne a setko len horsie je to z uctovanim...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
No ludia ste fakt super... Teraz sa akurat snazim spracoovat maturitne okruhy z literatury... a ked to dokoncim hned sa pozrem na tie programy... Dufam ze sa tam aspon naucim tie predkontacie a kde sa aky ucet pouziva v tom mam najvacsi gulas... vypocet viem aj poistne a setko len horsie je to z uctovanim...
A v škole Vás to neučia? Na akú chodíš?
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

no chodim na Polnohospodarsku ale mame hroznu profesorku to sa ani neda opisat.... proste sa to nedokazem pr nej naucit viac sa naucime v triede ked si to navzajom vysvetlujeme co kdo pozistoval a potom spolu cez velku prestavku pocitame a tak
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

XBoBX
no chodim na Polnohospodarsku ale mame hroznu profesorku to sa ani neda opisat.... proste sa to nedokazem pr nej naucit viac sa naucime v triede ked si to navzajom vysvetlujeme co kdo pozistoval a potom spolu cez velku prestavku pocitame a tak
V podstate Vám netreba ani učiteľku. Načo?, keď Vás nenaučí to čo má.Keď budeš mať otázky, len sa kľudne pýtaj.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
XBoBX
no chodim na Polnohospodarsku ale mame hroznu profesorku to sa ani neda opisat.... proste sa to nedokazem pr nej naucit viac sa naucime v triede ked si to navzajom vysvetlujeme co kdo pozistoval a potom spolu cez velku prestavku pocitame a tak
Aj tak si pašák, keď cez veľkú prestávku počítaš. Nechci vedieť
čo som cez veľkú prestávku robila ja .
Ale vážne ,cením si ako si chceš doplniť tie vedomosti,ktoré
sa Ti nedarí pochopiť v škole a preto sem občas nakuknem
/a určite nielen ja/ a rada pomôžem ak nebude nablízku zrovna
iný poraďák.
Tak ahoj XBoBX.
0 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

Dakujem vam setkym velmy pekene teraz ma caka zaverecna pisomka kde bude v jednom priklade uctovanie miezd, materiálu, majetku, uzatvaranie uctov a podobne
ale problem mam s tym zaciatkom ostatne by som mal zvladnut ale neviem ako mam spravit ked nam tam da ze zaciatocny stav bol napr 2 000 000,- a neviemm ako to mam zauctovat.... prosim poradte a este aj k tomu materialu az mate niekto nejaky strucny navod ako sa to da zauctovat tak by ste ma s tym potesili zatial dakujem
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

XBoBX
Dakujem vam setkym velmy pekene teraz ma caka zaverecna pisomka kde bude v jednom priklade uctovanie miezd, materiálu, majetku, uzatvaranie uctov a podobne
ale problem mam s tym zaciatkom ostatne by som mal zvladnut ale neviem ako mam spravit ked nam tam da ze zaciatocny stav bol napr 2 000 000,- a neviemm ako to mam zauctovat.... prosim poradte a este aj k tomu materialu az mate niekto nejaky strucny navod ako sa to da zauctovat tak by ste ma s tym potesili zatial dakujem
hmm... pociatocne stavy sa robia v softoch automaticky... ty to musis rucne... takze: dostanes nejake zadanie pociatocnych stavov... vychadza sa vlastne z toho, ze to je akasi "suvaha" co je v podstate ucet 701 ... z nej musis dostat tie pociatocne stavy na jednotlive ucty podvojnymi zapismi ...
priklad - na strane MD 701 mas 100 tis. tovaru .... ten prenesies podvojnym zapisom takto:
100 000.- Sk MD 132/D 701
tym sa ti "riadok tovaru vynuluje" ... a tovar sa ti dostane na svoj ucet...
neviem, ci to pisem dost jasne...
ale na porovnanie - volakedy sme si jednotlive zostatky jednoducho napisali do prveho riadku uctu - ako pociatocny stav... to bolo neuctovnym sposobom, dnes sa to robi tym "uctovnym" ... teda podvojnymi zapismi...


odpovedala som ti na to, na co si sa pytal? alebo som mimo?
ale - tu je to dost mimo temy... malo by sa o tom rozpravat v inej porade...
1 0
XBoBX XBoBX

XBoBX je offline (nepripojený) XBoBX

Heh len tak okrajovo ludia setkym vam moc dakujem tato stranka mi moc pomohla na to aky som bol duty z uctovnictva som zmaturoval na same dvojky..... dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať