Zavrieť

Porady

Totálna škoda

Dobry den, surne potrebujem poradit.
Volala mi majitelka firmy, ktorej vediem PU, ze ju totalne vytopilo a znicilo jej vsetky uctovne doklady a aj PC, na ktorom som jej robila ucto.

V zivote som sa s tym nestretla, takze asi som v koncoch.
Zvolila by som rekonstrukciu ucta za rok 2005, ale co to vsetko obnasa, neviem.
Mam to nahlasit na DU, alebo staci ak bude danova kontrola a potom predlozim zapis z poistovne???
Prosim, poradte mi.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    All
    Dobry den, surne potrebujem poradit.
    Volala mi majitelka firmy, ktorej vediem PU, ze ju totalne vytopilo a znicilo jej vsetky uctovne doklady a aj PC, na ktorom som jej robila ucto.

    V zivote som sa s tym nestretla, takze asi som v koncoch.
    Zvolila by som rekonstrukciu ucta za rok 2005, ale co to vsetko obnasa, neviem.
    Mam to nahlasit na DU, alebo staci ak bude danova kontrola a potom predlozim zapis z poistovne???
    Prosim, poradte mi.

    Dakujem
    Ja by som to oznámila svojej správkyni dane a nečakala na kontrolu. Bol by potom len zbytočný stres.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Ja mám skúsenosť s vyhorením firmy. Oznámili sme to na DÚ a oni nám oznámili termín dokedy musíme dať všetko do poriadku- citujem ich slová "Pozháňať si dodatočne všetky doklady od svojich partnerov".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.