Zavrieť

Porady

vyúčtovanie cestovného

Môžem používať na vyúčtovanie cestovného aj prefotené tlačivo na vyúčtovanie alebo musím používať to modré tlačivo - originál?

Ďakujem
Usporiadat
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Nie je podmienkou, aby bolo tlačivo originál zakúpené. My si vytvárame vlastné tlačivá na vyúčtovanie cestovného/ aby bolo prehľadné pre naše potreby/, podstatné je , aby z neho bolo jasné, koľko, za čo , komu ...
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

používať môžeš hocijaké tlačivo, aj také čo si sama vyrobíš. Len nech obsahuje , čo má obsahovať.
0 0
stanca stanca

stanca je offline (nepripojený) stanca

Ďakujem, nebola som si istá.
0 0
Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Prosím Vás , chcem si len overiť , náhrada za používanie os. automobiluna služ. cesty je 5,40 SK ? Jedná sa mi o 9/04.
Ďakujem
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

6,20 od 1.5.04
0 0
Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Ako by som mala vyriešiť doplatenie náhrady za použitie súkr. vozidla na služ. účely? Od 1.5.2004 stále používam 5,40 Sk. Stačí ak vystavím interný
doklad a doplatím čo som nevyplatila ??? /t.j. 6,20 - 5,40 ... 0,80 Sk za 1 km/
Ďakujem za odpoveď
0 0
Lila Lila

Lila je offline (nepripojený) Lila

Dopĺňam, čo by sa stalo, keby si zamestnanci / v tomto prípade len majiteľ/
nenárokovali úpravu cet. príkazov?
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Myslím že nič, len by ste sa pripravili o daňový náklad.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Podľa mňa by to mohla riešiť aj tým I.D., urob nový CP, prilož si k nemu aj ten starý, a interne sprav rozdiel a doplať to zamestnancovi.
0 0
bachorikova bachorikova

bachorikova je offline (nepripojený) bachorikova

Ak podnikatel SzCO (uctujuca V JU) ide sam na sluzobnu cestu, musim tiez evidovat cestovny prikaz a vyuctovat pracovnu cestu? Ake nahrady si moze uplatnovat?
0 0
wisperka wisperka

wisperka je offline (nepripojený) wisperka

ahoj. potrebobala by som sa súrne spýtat, že ak zamestnanec išiel na viac dnovú služ.cestu a prvý den netrval viac ako 18 hodín a obed mali zadarmo, či možem krátit stravne o 40% za obed....ked si ranajky a večeru kupovali....
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

wisperka
ahoj. potrebobala by som sa súrne spýtat, že ak zamestnanec išiel na viac dnovú služ.cestu a prvý den netrval viac ako 18 hodín a obed mali zadarmo, či možem krátit stravne o 40% za obed....ked si ranajky a večeru kupovali....
Ide o tuzemskú alebo zahraničnú cestu?

Nezadávaj tú istú otázku vo viacerých témach.
0 0
wisperka wisperka

wisperka je offline (nepripojený) wisperka

ide o tuzemskú cestu
ide
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

wisperka
ide o tuzemskú cestu
ide
Tak potom majú nárok na stravné 135 SKK, ktorý sa im bude krátiť o čiastku (40% z dennej sazby 208 SK) 84 SKK. Čiže za prvý deň majú nárok na 51 SKK.
Naposledy upravil Chobot : 02.03.06 at 06:37
0 0
wisperka wisperka

wisperka je offline (nepripojený) wisperka

a odkial ste dostali tých 135 SKK?
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Dieta od 12 do 18 hodín je vo výške 135 Sk
0 0
wisperka wisperka

wisperka je offline (nepripojený) wisperka

takže ak dobre chápem tak ked zamestnanec ide na pracovnu cestu od 20.2. do 23.2 a 20.2. odchádza o 6.00 hod a mal všetky dni obedy zadarmo tak prvý den dostane tých 51 SKK a dalšie dni dostane 124 SKK. A posledný den ked príde o 19.00 domov tak dostane tiež 124 SKK. napiste či tomu dobre rozumie. jedná sa o tuzemskú cestu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

wisperka
takže ak dobre chápem tak ked zamestnanec ide na pracovnu cestu od 20.2. do 23.2 a 20.2. odchádza o 6.00 hod a mal všetky dni obedy zadarmo tak prvý den dostane tých 51 SKK a dalšie dni dostane 124 SKK. A posledný den ked príde o 19.00 domov tak dostane tiež 124 SKK. napiste či tomu dobre rozumie. jedná sa o tuzemskú cestu.
Áno, je to presne tak. Dobre si to vypočítala.

BTW keby si prvý deň napísal odchod o 5:45, tak by mal nárok aj na tento deň 124 SKK.
0 0
wisperka wisperka

wisperka je offline (nepripojený) wisperka

dakujem pekne.....velmi ste mi pomohli....teraz s tým len začínam robiť tak v tom mám ešte trochu nejasno.....ešte sa musím naučit aj jednodnove zahraničné cesty....
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Áno, dobre rozmýšľaš.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať