Zavrieť

Porady

zrusenie vyzivneho na plnolete dieta

Moj druh platí výživne na syna ktorý bol vedený na urade prace brigadoval a teras chodi na vysoku vojensku skolu kde pobera plat uz 4mesiace.vyzivne posiela do ruk matky ako mu urcil sud.mozme spetne ziadat o vratenie penazí pri podani navrhu a nech sudne trovy zaplati matk.ako ma vyzerat ziadost.prosim poradte.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    môžete žiadať od doby zaevidovania mladého na ÚP, pár jednoduchých viet o zistených skutočnostiach a výživné budú musieť vrátiť - inak nechápem myšlienkové pochody niektorých doslova SLIEPOK - čo čakali, že výživné sa bude platiť do aleluja? Keď môj synátor ukončil školu a zaevidoval sa na ÚP, tak som automaticky volala k zamestnávateľovi platiteľa, že vyživovacia povinnosť dňom tým a tým padá - je to korektné, nech som bola nabrúsená akokoľvek. Čo sa týka súdnych poplatkov, poradiť neviem.
    lenka010583 dakujem

    zrusenie vyzivneho na plnolete dieta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.