Zavrieť

Porady

Chýbajúci blok z ERP

Urobila som úhradu faktúry v hotovosti cez ERP. Bločky z ERP zvyknem tlačiť dvojmo - jeden ide zákazníkovi a druhá kópia ostáva nám a tú lepím normálne medzi PPD ako úhradu faktúr. Stala sa mi však taká vec, že som zle založila pásku v pokladni, takže úhradu mi naúčtovalo ale pásku vytlačilo skomolene. Takže nemám doklad o úhrade. Zákazníkovi to nevadilo, našťastie to bol známy, ale čo teraz zaúčtujem v PPD?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Daj tam tú zle vytlačenú kópiu.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Nerozumiem, prečo dokladom pre teba musí byť iba doklad vytlačený priamo z ERP. Pripoj kábel, stiahni pásky - pohyby za daný deň do PC a vytlač čo potrebuješ. To si prilož k PPD.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mystya Káblom k počítaču??To sa dá??
    marjankaj A čo máš ďaleko počítač?
    jslancik veď si sťahuješ žurnál, nie?
    účtovník 007 ešte doplním, že ten prepojovací kábel budeš musieť mať od 1.1.2014 pri pokladni, aby DU mohol pohodlne sťahovať údaje, kedy sa im zachce :-) To bude možno priestor na to, aby si sa naučila sťahovať údaje z ERP aj Ty. :-)
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    pozri sa,či pokladňa nemá možnosť vystavenia duplikátu účtenky,ak si teda potom neblokovala ďalej...
    mystya No veď práve, že som dala ten duplikát, ale aj ten mi vytlačilo chabne - skomolený. Neviem prečo, neposúvalo mi pásku..

    Chýbajúci blok z ERP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.