Zavrieť

Porady

kontrolny vykaz DPH a pokladna (uhrada doslych a odoslanych faktur)

Dobry den, v pokladni nemusim pridelovat ziaden kod pre kontrolny vykaz ?
Ak sa jedna o PPD a VPD, ktorymi boli uhradene v hotovosti dosle a vystavene faktury ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    a aké skratky chceš čomu prideľovať?? ak v účtovnom programe, tak by bolo aj vhodné napísať, o aký program ide..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    amundsen Prepacte, som drobna podnikatelka a robim si uctovnictvo sama. Takze vzdy ma ucenie sa noviniek stoji velke usilie. Uctujem v pohode. Pod kodmi myslim pismena A az D.
    Na faktury dosle tuzemske som dala kod B1. Na vystavene faktury som dala A1 alebo D2.
    Ake kody dat na doklady, ktorymi su tieto faktury uhradene - v pokladni a v banke. Ziadne kody?
    tictac7 ...a tak náhodou sa účtovníctvom neživíš? Všetkých nás to stojí veľké úsilie, veľa času a aj peňazí (tie školenia nám nik nedá zadarmo)
    Žabinka B1 na došlé tuzemské fa nie je správne, má to byť B2.. pozri si túto tému http://www.porada.sk/t239159-zaraden...ml#post2515102 je to zrozumiteľne rozpísané, čo sa kde uvádza..
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    do KV ti ide len FA, nie jej uhrada
    amundsen veľmi pekne ďakujem za odpoved.

    kontrolny vykaz DPH a pokladna (uhrada doslych a odoslanych faktur)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.