Zavrieť

Porady

dovolenka v skusobnej dobe a skoncenie PP v skusobnej dobe

pekny vecer,poprosim o radu,
do TPP som nastupila 12.03.2014 skusobna doba je do 11.6.2014?
ked skoncim v skusobnej dobe k 6.6.2014mam narok nadovolenku? ak ano kolko dní, doteraz som vycerpala 1 den
v maji som mala 2 dni paragraf
skonceniev skus. dobe sa musi oznamit 3 dni vopred?

dakujem za odpovede
veronikasad kolko dní si odpracovala ?
ramari marec 14, april 20, maj 17 to su realne odpracovane ak sa tam nepocita sviatok je to 51 do konca maja a budem este 5dni v jun tak 56
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Neuviedla si vek, vznikne ti nárok na dovolenku za odpracované dni = 2/12 ročného nároku. Nástup na dovolenku určuje zamestnávatel, ak ti nástup neurčí, musí ti nevyčerpanú dovolenku pri skončení prac.pomeru preplatiť.

    Skončenie prac.pomeru v skúš.dobe je potrebné oznámiť písomne - spravidla 3 dni vopred. Nedodržanie tejto doby nemá za následok neplatné skončenie prac.pomeru v SD.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ramari ďakujem veľmi pekne nárok mám už podľa veku na25 dní dov., tak ak to spravne chápem mám nárok na 4 dni?
    ramari prosim este o info ako sa pise den skoncenia k 6.6. znamena ze 6.6. odpracujem posledný den alebo k 6.6. znamena ze odpracujem 5.6. posedný den. dakujem
    veronikasad Pracovný pomer končí posledným dňom výkonu práce (alebo čerpania dovolenky)
    ramari TAK TEDA K6.6. ZNAMENA ODPRACOVAT 6.6 POSL. DEN??
      zbaliť
    Kvaka 03.06.14 19:49 priradil do Porady

    dovolenka v skusobnej dobe a skoncenie PP v skusobnej dobe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.