Zavrieť

Porady

vystavenie fa za účtovníctvo

Prosím Vás môžem s dátumom 26.01.2015 vystaviť fa za vedenie účtovníctva I.Q.2014? Ja som FO a vystavujem fa pre s.r.o neplatiteľa dph. Nedoniesli ďalšie doklady a viac som pre nich neurobila.
Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped práve že nemáme písomnú zmluvu. Ako by sa to malo uviesť do zmluvy, pripravím ju a zašlem spolu s faktúrou. Ďakujem pekne!
    Prosím KEJKA čo treba uviesť do zmluvy?
    KEJKA ty robíš účtovníctvo bez zmluvy?
    tak pošli faktúru teraz, nie si viazaná. zrejme si čakala na doklady a teraz budeš robiť RUZ?
    maped KEJKA iba za I.Q.2014 dali doklady a už si budú brať zrejme doklady a RUZ robiť nebudem-tak môžem vystaviť v r.2015 za to zaúčtované I.Q.2014 faktúru.
      zbaliť

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... to ti priniesli v januári 2015 doklady za I. Q. 2014, alebo si spracovala uvedené obdobie ešte v roku 2014 (napr. v II. Q.) a čakala si doteraz, že prinesú ďalšie doklady ? Odkiaľ vieš, že už neprinesú a nebudeš robiť RUZ ? Existuje ešte firma?
    maped priniesli doklady v apríli 2014, spracovala som v II.Q. a potom sa vôbec neozvali ani neplatili vtedy a keď som sa teraz spýtala, zobrali si doklady a mám si vystaviť fa a vôbec neviem, či im budem robiť RUZ. Odniesli a mám si poslať fa.
    Podľa mňa majú v tom neporiadok a nevedia ako to ešte spravia, resp. kto im to uzavrie, no potrebujú od účtovníčky doklad.
    karakul ... no tak tie doklady si im mala odovzdať na základe nejakého protokolu, kde mala byť aj tá zmienka o fakturácii (a asi nie "mám si poslať fa" ale "mám im poslať fa) - potom teraz vystavená faktúra určite mala väčšie odpodstatnie...

    vystavenie fa za účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.