Zavrieť

Porady

Preradenie na iné pracovisko

K 1.2.2014 sa zrušila prevádzka, kde som pracovala 3 roky ako vedúca. V zmluve som mala konkrétne toto miesto výkonu. Predpokladala som výpoveď a 3-mesačné odstupné.
Zamestnávateľ sa však bráni tým, že ma preraďuje na inú prevádzku na dva mesiace a jeho právnik tvrdí, že má na to právo. Prevádzka je pre mňa problém ohľadne dochádzky, zvýšili by sa mi niekoľkonásobne náklady a navyše, robila by som len predavačku a za menší plat. Musím podpísať toto preradenie? Čo ak odmietnem? Ak by som dala sama výpoveď, môžem žiadať odstupné?
Do koľko dní sa musím hlásiť na úrade práce? Prosím poraďte urýchlene čo mám urobiť?
Naposledy upravil 1Ruža : 31.01.15 at 11:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pozri § 55-56 Zákonníka práce. Nepodpisuj žiadny dodatok, ani dohodu o zmene pracovnej zmluvy . V žiadnom prípade nedávaj sama výpoveď, ani nepodpisuj dohodu o skončení prac.pomeru, ak v nej nebude dôvod ukončenia prac.pomeru § 63 odst. 1 písm. a) alebo b), lebo prídeš o odstupné.

    http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...2014-a.html#55
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    1Ruža A čo §55 ods.4 na ktorý sa odvoláva? Môžem to nepodpísať, keď sa na to pracovisko nemám ani ako dostať?
    Tweety Máš na to právo. Neide o preradenie podľa uvedeného.
    veronikasad Čítala si ten odst.4) Ide o mimoriadnu udalosť ?

    (4) Zamestnávateľ môže preradiť zamestnanca aj bez jeho súhlasu na čas nevyhnutnej potreby na inú prácu, ako bola dohodnutá, ak je to potrebné na odvrátenie mimoriadnej udalosti alebo na zmiernenie jej bezprostredných následkov.
      zbaliť
    kopretinka 30.01.15 06:59 priradil do Porady
    kopretinka 30.01.15 06:59 odstránil(a) z Porady

    Preradenie na iné pracovisko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.