Zavrieť

Porady

Registračná pokladňa - kombinácia predaja

Dobrý deň,
máme registračnú pokladňu a neopužívali sme ju napojenú na sklad, len som si údaje o predaji vytiahla a urobila sa automatická výdajka. Teraz sme ju napojili na sklad a ideme predávať cez sklad. Môže sa predávať aj naďalej bez skladu, alebo sa musí predávať len s napojením na sklad? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Povinnosť je evidovať tržby v ERP, napojenie, či nenapojenie na sklad zákon o ERP nerieši.
    Iwett Ďakujem Kejka, ale nejde mi o to, či niečo rieši zákon, len som chcela vedieť, či sa dá pracovať na RP aj cez sklad aj cez RP.My sme doteraz účtovali cez RP a ja som si sťahovala údaje o predaji z RP do programu a na základe toho sa mi urobila výdajka. Teraz chce majiteľ nech sa predáva priamo cez sklad.My zoberieme priamo zo skladu a lístok o predaji vyjde cez RP. Takže ja už nebudem prenášať údaje o predaji z RP.
    A chcela som sa spýtať, že či sa môže aj v tomto prípade používať RP aj nepripojená a bude mi robiť program výdajku len z toho, keď RP nebude napojená na PC, alebo sa už musí vybrať len jedna možnosť a keď začneme predávať cez program, tak cez RP nepripojenú na PC sa už nemôže predávať.

    vango je offline (nepripojený) vango

    vango
    Môžte použiť len jednu z dvoch možností. Buď budete predávať online cez sklad a doklad vyjde cez pokladňu. Vtedy sa Vám automaticky odráta zo skladu predané množstvo. Alebo budete predávať ako doteraz. Predáte počas dňa tovar, po skončení dňa pokladnicu napojíte k PC a stiahnete predané množstvo. Súčasne obidve možnosti nemôžu fungovať.
    Iwett A ja som prišla práve na to, že idú obidve možnosti. Odráta zo skladu aj keď sa blokuje cez pokladňu, aj keď sa blokuje cez PC

    Registračná pokladňa - kombinácia predaja

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.