Zavrieť

Porady

v jeden den cerpat dovolenku a dat vypoved

dobry den,bolo mi poradene po skoneci RD to je 4.5. a 5.5.si zobrat jeden den dovolenky a v ten den 5.5. dat aj vypoved.len neviem ako to mam napisat do vypoved ze v ten isty den si beriem dovolenku a v ten isty den davam aj vypoved,a ci je mozne dat v ten isty den cerpat dovolenku a dat aj vypoved .dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    V prvom rade musíš zamestnávatelovi oznámiť ukončenie rodičovskej dovolenky - mala si tak urobiť písomne mesiac vopred.
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kolkaperla to uz som urobila
    kolkaperla len neviem ako mam do vypovede napisat ze si beriem 5.5 dovolnku a zaroven 5.5.davam vypoved,ci je to moyne urobit dve veci v jeden den,aj cerpat dovcu aj podat k tomu dnu ukoncenie prac.pomeru
    tannenkau cez dovolenku si možeš robiť čo chceš
    aj výpoveď napísať
    a navrhujú ti , aby si dala výpoveď
    alebo požiadala o skončenie PP dohodou ?
    kolkaperla sme sa dohodli so zamestnavatelom na ukonceni PP,a do vypovede mam napisat,ze si beriem dovolenku a zaroven v ten den davam aj vypoved?
    tannenkau čo pletieš do dohody (výpovede) dovolenku
    o tej sa zvykne ústne
    ak ťa už nechcú vidieť tak sa vyberá nakoniecPP
    posledný deň je na papierovanie
    kolkaperla ja len neroyumiem,ako v jeden den si mam yobrat dovolenku a ten isty den podat vypoved
    tannenkau nemusíš rozumieť
    stačí ak tak urobíšššš
    veronikasad Zamestnávatelovi pošli žiadosť o ukončenie pracovného pomeru dohodou ku dňu 5.5.. Súčasne požiadaj o čerpanie dovolenky na 5,5.2015.

    Pracovný pomer končí posledným dňom výkonu práce, v tvojom prípade dňom, kedy si čerpala dovolenku.
    kolkaperla ok,uz rozumiem,a este vas troska potrapim,chcem sa spytat,ye keby si zoberiem dovcu 5.5 a ku dnu 6.5 dam vypoved znizi sa mi DvZ pri vypocte podpory?
    veronikasad Nerozumieš, prac.pomer končí 5.5. - nie 6.5. Ak požiadaš o skončenie prac.pomeru dohodou k 6.5., budeš čerpapať dva dni dovolenky. Na výšku dávky - pri tvojom nároku na dovolenku - to vplyv mať nebude.
    tannenkau posledný deň normálni ľudia nepracujú ,
    ale vybavujú papiere
    kolkaperla takze ten jeden den 5.5 ma musi zamest.prihlasit do socialky
    veronikasad Ano, 4.5. nahlási ukončenie RD, 5.5. nástup do práce a súčasne týmto dňom ukončí pracovný pomer
    kolkaperla dakujem baby,ste zlate,pomohlo
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    V druhom rade nemozes dat vypoved, ale musis sa dohodnut so zamestnavatelom na skonceni PP dohodou. To musi aj zamestnavatel chciet sa tak dohodnut.
    Pri vypovedi by si totiz mala 2 mesacnu vypovedbu dobu jun-jul.

    v jeden den cerpat dovolenku a dat vypoved

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.