Zavrieť

Porady

Jedna, dva, DPH, jedna, dva, DPH

ta som to ja :-)
Dobrý deň, som tu nováčik ,
prosím Vás, mohli by sme mi vy zdatnejší napísať čo to znamená
RAZ, DVA, dph, RAZ, DVA, dph
Ďakujem za Vaše rady...
Naposledy upravil Hlinkovx : 29.05.06 at 13:32 Dôvod: stále neviem kroky :D:D
Usporiadat
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Musím povedať, že pri písaní výkazov pre colnú správu sa s výrazom Jedna -Dva stretávam zriedkavo, na vašom mieste by som to ignorovala a zamerala sa na päť-dva.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

abel
Musím povedať, že pri písaní výkazov pre colnú správu sa s výrazom Jedna -Dva stretávam zriedkavo, na vašom mieste by som to ignorovala a zamerala sa na päť-dva.
Ďakujeme za päť-dvojku,viacerí sme sa nad tým zamýšľali
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
prosím skúsených poraďákov o pomoc. Nemôžem namiesto účtu 343 použiť 434. Mne sa ten účet 343 vôbec nepáči a auditori povedali že môžem.Čo si o tom myslíte? Nechcem nikoho z poraďákov uraziť, ale prosím o fundovanú a zrozumiteľnú odpoveď AVO.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Keď že sa mi podarilo pred detailnou ukážkou pravopolotočivej, natiahnuť šľachu, nevyjadrujem sa k účtu 434.

PS: dúfam, že nevadí, že som neskúsený poraďák.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
účtovník 007
prosím skúsených poraďákov o pomoc. Nemôžem namiesto účtu 343 použiť 434. Mne sa ten účet 343 vôbec nepáči a auditori povedali že môžem.Čo si o tom myslíte? Nechcem nikoho z poraďákov uraziť, ale prosím o fundovanú a zrozumiteľnú odpoveď AVO.
AVO se neodstěhovala do Humpolce??? ...
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
účtovník 007
prosím skúsených poraďákov o pomoc. Nemôžem namiesto účtu 343 použiť 434. Mne sa ten účet 343 vôbec nepáči a auditori povedali že môžem.Čo si o tom myslíte? Nechcem nikoho z poraďákov uraziť, ale prosím o fundovanú a zrozumiteľnú odpoveď AVO.
Štyri tri štyri nie je možné, nakoľko by vám nevyšli kroky. Spomínaná kroková variácia vychádzala zo spomínaného úkroku, prískoku a dvojskoku Nick Hlinkovx mal problémy so začlenením k nicku z BA, NR a BB a tak žiadal vysvetlenie v téme. Príčinou všetkého je počítanie:
Raz dva tri štyri (tri), z čoho vznikla kroková variácia raz dva DPH. Ale to do teoretickej témy DPH nepatrí, takže účastníci kurzu sa zhodli na potrebe praktickej lekcie pri budúcich osobných poradostretnutiach. V rovine teórie to nemá oporu v zákone . Jedná sa o športovo-umeleckú disciplínu.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Dakujem za zrozumitelnu odpoved teta Acsova.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
účtovník 007
Dakujem za zrozumitelnu odpoved teta Acsova.
nakoľko tam nebola odvolávka na zákon 222/2004 považujem odpoveď tety za nepostačujúcu:p
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Prosim bobo. Nabuduce prakticky nacvik v terene o 7.00 hod. Ja kukam z okna a Ty na rozcvičke. To sme si už nacvicili. Oki?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
a ináč ešte stále nerozumiem paragrafom 1-80 zo zákona 222/2004...
Prosím Vás teta o vysvetlenie....:p
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Pane bože, čo mi zasa ušla nejaká novelizácia zákona? Vôbec neviem "o co kráčí". Vymysleli ste nejaký nový tanec?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Súrne - pomóc:
Čítam, čítam... počítam, počítam... listujem 222.... skúšam kroky... no nič mi nevychádza...
Prosím o urýchlenú odpoveď: ešte spím ?? alebo som už v realite??
Podľa mňa som sa už zobudila o 10,00 hod. Aký máte názor??
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
liba2
Súrne - pomóc:
Čítam, čítam... počítam, počítam... listujem 222.... skúšam kroky... no nič mi nevychádza...
Prosím o urýchlenú odpoveď: ešte spím ?? alebo som už v realite??
Podľa mňa som sa už zobudila o 10,00 hod. Aký máte názor??

tu sa diskutuje na úrovni.Čo nevidíš!!!! Prečítaj si etiketu Porady.!!!!! Si tu nová ?
Naposledy upravil účtovník 007 : 29.05.06 at 11:24
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
raz - dva - tri...raz - dva - tri ....príjem...tu veža...prepína mi !
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

účtovník 007
tu sa diskutuje na úrovni.Čo nevidíš!!!! Prečítaj si etiketu Porady.!!!!! Si tu nová ?
Prosím - čo je to etiketa? a kde to nájdem? Ďakujem vám všetkým za rýchlu odpoveď.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
liba2
Prosím - čo je to etiketa? a kde to nájdem? Ďakujem vám všetkým za rýchlu odpoveď.
Etiketu nájdeš tam vľavo za rohom a potom ešte pár krokov do kopca. Tam sa už spýtaš.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Jozef I
Etiketu nájdeš tam vľavo za rohom a potom ešte pár krokov do kopca. Tam sa už spýtaš.
... fíha ... sám František II. odpovedal kráľovnej Libe2 ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

rosemary
Pane bože, čo mi zasa ušla nejaká novelizácia zákona? Vôbec neviem "o co kráčí". Vymysleli ste nejaký nový tanec?
ziadne novinky - skor klasika videla si film Jánošík? Ked sa "slachta" zacne bavit na úkor "poddanych" vtedy je najlepsie sa vypakovat
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Jozef I
potom ešte pár krokov do kopca
Lenže týchto pár krokov nám náramne skomplikuje pochopenie už prvého §-u v dôsledku únavy....nebolo by predsa len lepšie pridať § 89 a v ňom polopatisticky zodpovedať otázku zadávateľa témy? Zodpovedná teta asi radšej sublimovala a necháva komplexný návod na použitie dobre utajený.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať