Zavrieť

Porady

Jedna, dva, DPH, jedna, dva, DPH

ta som to ja :-)
Dobrý deň, som tu nováčik ,
prosím Vás, mohli by sme mi vy zdatnejší napísať čo to znamená
RAZ, DVA, dph, RAZ, DVA, dph
Ďakujem za Vaše rady...
Naposledy upravil Hlinkovx : 29.05.06 at 13:32 Dôvod: stále neviem kroky :D:D
Usporiadat
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
A nezdá sa Vám, že v rámci Etikety porady a iných zákonov v znení neskorších vyjadrení sa tu vzájomne osočujete???? Okamžite hlásim stlačením tlačítka uvedenú neúctu nováčika k členovi VIP na ministerstvo mávatiek. Tam Vám určite už odmávajú tú vašu drzosť.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Dostala som avízo, že v tejto téme dochádza k osobným útokom a nerieši sa téma podľa zadania. Môžem to potvrdiť a mám nemilé pocity, ktoré necítim a nevidím na monitor z titulu oprskania.

Preto prosím: utrite si monitory a neopovážte sa skončiť, lebo tému uzamkneme.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jozef I Pozri príspevok
A nezdá sa Vám, že v rámci Etikety porady a iných zákonov v znení neskorších vyjadrení sa tu vzájomne osočujete???? Okamžite hlásim stlačením tlačítka uvedenú neúctu nováčika k členovi VIP na ministerstvo mávatiek. Tam Vám určite už odmávajú tú vašu drzosť.
A ty sa tu čo do toho montuješ? Ak sa chceš montovať, tak sa montuj, ale ja si myslím, že sa nemáš montovať. Lebo potom sa nemontujú Tí, čo by sa mohli montovať a montujú sa Tí čo by sa nemali montovať. Len že keď sa tu furt montujú takí, čo sa nemajú montovať, odradia tých, čo sa majú prečo montovať do odpovedí a pomôcť rozmontovať zmontované.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

účtovník 007 Pozri príspevok
Andrej alebo Endrju! Neviem kto si, v živote som ťa nevidela , ale Tvoja otázka ma rozčúlila.
Chcem ťa len upozorniť, že zadávaš otázky, ktoré sú riešené na Porade už 100-krát. Nevieš používať vyhľadávač? Si prečítaj etiketu a potom sa vypytuj také začiatočnícke otázky. A mohol by si vedieť, že analytika 349-200 je pre cesty 2 triedy. To Ti jasne hovorí tá 200-stovka. 349-300 sú predsa mávatká na ceste 3-tej triedy a 349-100 sú mávatká na ceste 1-ej triedy a rýchlostných komunikácií. To Ti tiež jasne zadáva tá 100-vka. Bože, vypytuješ sa tu také blbosti!!!!! Uf, ale som sa rozčertila. Budíííííček!
Etiketu mám vytlačenú, zarámovanú a zavesenú na stene na najviditeľnejšom mieste v každej miestnosti doma a aj v práci (vrátane miestností s označením "00" na dverách).
Každý deň si ju prečítam (vo všetkých miestnostiach kde je vyvesená) minimálne dvakrát (ráno na lačno a večer pred spaním).

Do vyhľadávača som skúšal zadať už všeličo (aj banán som mu pred chvíľou ponúkal) a furt mi vyhľadá len túto tému.
Čo robím nesprávne?
Naposledy upravil endrju : 31.05.07 at 15:41
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Tak ked ma tu nechcete zmontovaného ani namontovaného tak sa idem zmontovať niekam inam, napr. na Selce. A basta !
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef I Pozri príspevok
Tak ked ma tu nechcete zmontovaného ani namontovaného tak sa idem zmontovať niekam inam, napr. na Selce. A basta !
Na Selce? A to je kde? V mojom okolí žiadne zmontovávacie zariadenie nemá takú "firemnú tabuľu"
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef I Pozri príspevok
A nezdá sa Vám, že v rámci Etikety porady a iných zákonov v znení neskorších vyjadrení sa tu vzájomne osočujete????
To určite bobo nepredýchal ešte odvoz šéfa po prečítaní niektorých odpovedí vyššie. Takže sa povznášam nad také vyjadrenia.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jozef I Pozri príspevok
Tak ked ma tu nechcete zmontovaného ani namontovaného tak sa idem zmontovať niekam inam, napr. na Selce. A basta !
Asi som to s mojou odpoveďou pos...a. Veď keď sa na Selciach zmontuješ JozefI, kto ma odvezie domov? Asi sa budem musieť ospravedlniť No dobre...mala som zlú chvíľku...ospravedlňujem sa. Nechala som sa uniesť emóciami

PS:a keby to nepomohlo, vezmem si na Selce vácejky korún a pôjem busom
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
endrju Pozri príspevok
Takže sa povznášam nad také vyjadrenia.
Dal si si Redbul?
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
endrju Pozri príspevok
Na Selce? A to je kde? V mojom okolí žiadne zmontovávacie zariadenie nemá takú "firemnú tabuľu"
Vo vašom okolí ani mať nemôžete! Uvedené zariadenia sa práve montuje s pomocou krokových variácií Raz, Dva, dph..., a bude zmontované a uvedené do prevádzky dňa 8.6. za búrlivého mávania mávatiek. Potom budú poskytované služby zmontovania a namontovania prípadne namotávania pre všetkých prítomných samozrejme aj s pridanou hodnotou podľa vyššie spomenutého akéhosik rámca.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jana Acsová Pozri príspevok
Dal si si Redbul?
Čo by Redbul, Andrej pije Chmelbul!
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Jozef I Pozri príspevok
Potom budú poskytované služby zmontovania a namontovania prípadne namotávania pre všetkých prítomných samozrejme aj s pridanou hodnotou podľa vyššie spomenutého akéhosik rámca.
Nesúhlasím:
IAS - štandard
IFRS - newer štandard
SIC (Váš sik) - interpretácia

My zásadne nebudeme vychádzať zo sikov, ale zo štandardov. POZOR. Nepoužívajte interpretácie nesprávne. Pomýlite ostatných účastníkov diskusie a odpadnutých šéfov.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jana Acsová Pozri príspevok
Nesúhlasím:
IAS - štandard
IFRS - newer štandard
SIC (Váš sik) - interpretácia
IFRS - newer štandard =jaký newer, šak ja vám už neverím dávno
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jana Acsová Pozri príspevok
Dal si si Redbul?
E-e. Dal som si polhodinový telefonát so zákazníkom ohľadom problémov RZZP
To povznáša ešte viac a je to bezplatný štátom naordinovaný doping Také ľachké nefieš?
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
endrju Pozri príspevok
To povznáša ešte viac a je to bezplatný štátom naordinovaný doping Také ľachké nefieš?
To nie je štátom naordinovaný doping. To je imunizačná akcia. Po RZZP už budeš voči všetkým debilinám, taký imúnny
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

účtovník 007 Pozri príspevok
...To je imunizačná akcia...
"imu" - čo?

Veď som si skoro prsty dolámal a oči vyočil
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Pomóóóóóóóc - ja nevidíííííííííííím
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

pime rýýýýýýýýýýýchlo - stmieva sa
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Jana Acsová Pozri príspevok
Nesúhlasím:
IAS - štandard
IFRS - newer štandard
SIC (Váš sik) - interpretácia

My zásadne nebudeme vychádzať zo sikov, ale zo štandardov. POZOR. Nepoužívajte interpretácie nesprávne. Pomýlite ostatných účastníkov diskusie a odpadnutých šéfov.
Ospravedlňujem sa všetkým, ktorých som pomýlil aj odpadnutému šéfovi. Ďakujem za upozornenie ohľadne dodržiavania štandardov. Odteraz budem uvedené skratky používať úplne IAS-ne a ak budem chcieť niečo SIC-ovať tak len s uvedenou skratkou. Ďakujem ešte raz za ozrejmenie uvedených výrazov a pozdvihnutie mojej skratkogramotnosti. Budem sa to snažiť využiť v neskoršej diskusii.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Nakoľko som všetko dopil a ako Andrej napísal aj sa zotmelo - idem spať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať