Zavrieť

Porady

Navrat po materskej do prace.

Zamestnankyna po skoceni trojrocnej rodicovskej dovolenky informovala zamestnavatela, ze bude pokracovat dalej v rodicovskej dovolenke, lebo maly je chory. Zamestnancovi, ktory bol prijaty na jej pracovne miesto pocas materskej , sme ale uz nemozhli dat na dobu urcitu a kedze bol dobry, dalisme mu na dobu neurcitu. Odrazu sa po mesiaci rozhodla zamestnankyna, ze sa predsa len vrati. Lenze pre nu uz nemam volne miesto. V pracovnej zmluve ma napisane predajca kuchyn. Mozem ju preradit na pozicu predajca ? Lebo tam volne miesto mam. Vyslovene chce s nami zamavat, lebo jej matka je personalistka a poradila jej toto. Ocakava ze jej dame vypoved, a dostane odstupne. Lernze ja potrebujem predajcu na ktoreho je vypsany aj konkurz a tak ma zaujima ci ju mozem preradit na tuto pracovnu poziciu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Navrat po materskej do prace.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.