Zavrieť

Porady

Biotoll na mravce v prášku- jedovatý?

Prosim vas, ako som likvidovaka mravce v zahradke tymto pripravkom, nechtiac sa mi dostal, nie moc ale predsa, k zelenine v zahone. Je to jed pre cloveka? Co s tou zeleninkou, ktora prisla s praskom do kontaktu? Neviem najs nikde uzitocnu inormaciu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nepoznam tento pripravok,ale myslim, ze ked je jedovaty pre mravce, urcite je skodlivy aj pre ludi. Dostane sa ti do pody a zelenina ho korenmi vtiahne do seba. Taktiez casom prejde do podzemnych vod.

    Bojovat s mravcami v zahrade je nekonecny boj, ktory nakoniec vyhraju aj tak mravce.Zbytocne si budes zamorovat pozemok,aj tak boj nevyhras!
    Mravce maju mraveniska aj meter do hlbky,niekolko metrov do sirky.takze si "zasvinis" zahradu,zabijes par mravcov zvrchu a opat pridu dalsie...
    Ked ti vadia mrevce v zahonoch,pouzi vriacu vodu,do ktorej pridas trochu octu.

    Ja sadim do zahonov rozne bylinky,mravce sa odstahovali inam,smrdi im to...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dana11 dobrý nápad, poradíte ktoré konkrétne mravce neznášajú ?
    arizona hlavne levandulu,majoranku,rozmarin a pod. Vsetky tie, co nam ludom pekne vonaju a daju sa zuzitkovat na cajiky, ci ako koreniny
    dana11 No jasné, tam kde mám levandulu, mravce nemám, Najviac ich mám okolo skleníka, takže idem nato. Ďakujem
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    na každom prípravku je predsa návod a všetky upozornenia.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Omotaj okolo stromov lepky na mravce, veľmi veľa sa ich prilepí a po čase sa samé zoberú na útek....pochopia, že kamaráti zmizli.....určite by som nedávala žiadnu chémiu na záhon.

    Biotoll na mravce v prášku- jedovatý?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.