Zavrieť

Porady

zaokrúhľovanie DPH

Zdravim. Obraciam na vas s nasledovnym problemom: v Money S3 chcem vystavovat tuzemske faktury aj v mene EUR. Po vystaveni dokladu a nacitani jednotlivych poloziek cez cudzie meny pridam EUR s aktualnym kurzom a doklad zavriem Problem nastane vtedy, ked mam doklad vytlacit - celkova suma DPH je na tlacive nezaokruhlena. V doklade v Money mam napr. 2,50 Sk, ale na tlacive mi vyskoci 2,48 Sk. V nastaveniach Money mam osetrene zaokruhlovania na desatinne miesta. To mi aj robi, ale len v tom pripade, ak do dokladu nevlozim aj cudtiu menu. Vtedy mi doklad vytlaci s danou odlisnostou. Da sa to v Money nejako osetrit? Ziadnym sposobom som na to zatial neprisiel. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    prekab Pozri príspevok
    Zdravim. Obraciam na vas s nasledovnym problemom: v Money S3 chcem vystavovat tuzemske faktury aj v mene EUR. Po vystaveni dokladu a nacitani jednotlivych poloziek cez cudzie meny pridam EUR s aktualnym kurzom a doklad zavriem Problem nastane vtedy, ked mam doklad vytlacit - celkova suma DPH je na tlacive nezaokruhlena. V doklade v Money mam napr. 2,50 Sk, ale na tlacive mi vyskoci 2,48 Sk. V nastaveniach Money mam osetrene zaokruhlovania na desatinne miesta. To mi aj robi, ale len v tom pripade, ak do dokladu nevlozim aj cudtiu menu. Vtedy mi doklad vytlaci s danou odlisnostou. Da sa to v Money nejako osetrit? Ziadnym sposobom som na to zatial neprisiel. Dakujem.
    Dobry den, ak sa to neda riesit cez korekciu v samotnom doklade, tak skuste kontaktovat hot-line autora programu CÍGLER SOFTWARE: 02/44462292. Poradia Vam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.