Zavrieť

Porady

Daňové priznanie - pausalna dan

Axojte poradaci poradte prosim,
ak sa rozhodnem ze si za r. 2006 uplatnim pausalne vydavky 40% ake tlacivo potrebujem nato. Ak typ B kde kontretne uplatnim alebo napisem ze ide o pausalne vydavky a idem uplatnovat 40%

treba to predtym nahlasit aj na danovom urade alebo staci ak len vypisem tlacivo a je

dakujem za odpovede

nakolko som zamestnana a mala som sem-tam nejaky ten prijem musim si sama urobit rocne zuctovanie neoplati sa mi vsak viest uctovnictvo nakolko urcite nebudem mat velke vydaje chcem uplatnit 40%
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    inngrid Pozri príspevok
    Axojte poradaci poradte prosim,
    ak sa rozhodnem ze si za r. 2006 uplatnim pausalne vydavky 40% ake tlacivo potrebujem nato. Ak typ B kde kontretne uplatnim alebo napisem ze ide o pausalne vydavky a idem uplatnovat 40%

    treba to predtym nahlasit aj na danovom urade alebo staci ak len vypisem tlacivo a je

    dakujem za odpovede

    nakolko som zamestnana a mala som sem-tam nejaky ten prijem musim si sama urobit rocne zuctovanie neoplati sa mi vsak viest uctovnictvo nakolko urcite nebudem mat velke vydaje chcem uplatnit 40%
    Inngrid, táto téma je tu preberaná denne aspoň 10 krát. Skús kliknúť na [SEARCH]paušálne výdavky[/SEARCH] a určite tu nájdeš všetky odpovede na svoje otázky

    jued je offline (nepripojený) jued

    jued
    A z čoho si mala príjmy? Zo živnosti? Ak áno tak potom paušálne výdavky 40% uvedieš na strane 3 daňového priznania do riadku 2 - výdavky. A pod tabuľkou zakrížikuješ že si uplatňuješ výdavky percemtom z príjmov.

    Daňové priznanie - pausalna dan

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.