Zavrieť

Porady

Výpis z DP do SP resp. ZP

Ahojte,
dovolte jednu kratku otazku. Viem, ze Vypis z DP mam poslat do prislusnej pobocky socialnej poistovne (do 30.6.2007). Mam tento vypis poslat este niekam inam (napr. do mojej zdravotnej poistovne)?
Dakujem
Karol
PS: Som SZCO (DP typu B)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Karol29 Pozri príspevok
    Ahojte,
    dovolte jednu kratku otazku. Viem, ze Vypis z DP mam poslat do prislusnej pobocky socialnej poistovne (do 30.6.2007). Mam tento vypis poslat este niekam inam (napr. do mojej zdravotnej poistovne)?
    Dakujem
    Karol
    PS: Som SZCO (DP typu B)
    Výpis z DP sa posiela len do príslušnej pobočky SP. Do ZP sa posiela RZ ZP, ktoré je treba urobiť do 30.06.2007. Ale zatiaľ sa nevie ako budú vyzerať nové tlačivá na ročné zúčtovanie zdravotného poistenia.

    lillian je offline (nepripojený) lillian

    lillian
    vypis z dp pre sp do r.10 čiastkový základ dane z príjmov podľa § 6 zákona :bude 10 000sk,stale budem platit 2520sk mesacne?chcem sa uistit

    Výpis z DP do SP resp. ZP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.