Zavrieť

Porady

Tlačivo DP typ B - rôzne strany -

Mám pred sebou tlačené tlačivo k DP FO typ B. Porovnal som 8 a 9 stranu s "tlačivom" určeným na vypĺňanie na internete na stránke drsr. Je rozdiel v 8 a 9 strane, keď oddiel XII je presunutý na str. 8. Neviem si celkom dobre predstaviť, keby som si ja svojvolne upravil tlačivo.
Ďalej ma pobavili kolonky na IČO v XII oddiely, kde je lomítko za IČO-m prijímateľa. Pritom prijímateľ nemôže byť FO, čiže sa nemôže uvádzať RČ, pretože to musí byť minimálne registrované záujmové združenie, nezisková organizácia...a pod Všetkých 7800 org. má pridelené IČO
Vie k tomu niekto niečo napísať (alebo tu už bolo niečo písané ? ) Alebo mi niečo ušlo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    FAA je offline (nepripojený) FAA

    Som Božie dieťa FAA
    ekopo Pozri príspevok
    Mám pred sebou tlačené tlačivo k DP FO typ B. Porovnal som 8 a 9 stranu s "tlačivom" určeným na vypĺňanie na internete na stránke drsr. Je rozdiel v 8 a 9 strane, keď oddiel XII je presunutý na str. 8. Neviem si celkom dobre predstaviť, keby som si ja svojvolne upravil tlačivo.
    Ďalej ma pobavili kolonky na IČO v XII oddiely, kde je lomítko za IČO-m prijímateľa. Pritom prijímateľ nemôže byť FO, čiže sa nemôže uvádzať RČ, pretože to musí byť minimálne registrované záujmové združenie, nezisková organizácia...a pod Všetkých 7800 org. má pridelené IČO
    Vie k tomu niekto niečo napísať (alebo tu už bolo niečo písané ? ) Alebo mi niečo ušlo.
    DP na stránke drsr síce nepoužívam, ale predpokladám, že je to len pracovný formulár, a pri tlači je to usporiadané správne. Ičo s lomítkom je prideľované org. s tzv. delegovanou právnou subjektivitou, kde pred lomítkom sa uvádza Ičo materskej org. a za lomítkom poradové číslo org. s deleg.právnou subj. Ale je fakt, že napr. na DU PP majú v tom chaos a nevedeli čo s tým.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ekopo Pozri príspevok
    Mám pred sebou tlačené tlačivo k DP FO typ B. Porovnal som 8 a 9 stranu s "tlačivom" určeným na vypĺňanie na internete na stránke drsr. Je rozdiel v 8 a 9 strane, keď oddiel XII je presunutý na str. 8. Neviem si celkom dobre predstaviť, keby som si ja svojvolne upravil tlačivo.
    Ďalej ma pobavili kolonky na IČO v XII oddiely, kde je lomítko za IČO-m prijímateľa. Pritom prijímateľ nemôže byť FO, čiže sa nemôže uvádzať RČ, pretože to musí byť minimálne registrované záujmové združenie, nezisková organizácia...a pod Všetkých 7800 org. má pridelené IČO
    Vie k tomu niekto niečo napísať (alebo tu už bolo niečo písané ? ) Alebo mi niečo ušlo.
    Vlani som sa stretla u niektorych organizacii, ktore boli urcene na prijimanie % dani, ze okrem ICO mali prideleny este 4-miestny kod, ktory sa pisal za ICO. Mali ho natlaceny aj v letakoch. Teda v ziadnom pripade to nie je rodne cislo. Aj v DP "A" - original tlacivo tie 4 kolonky su. Zrejme to pri tlaci B zabudli.

    --------
    Veronika

    Tlačivo DP typ B - rôzne strany -

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.