Zavrieť

Porady

pomozte prosim

Zdravim. chcela by som poziadat o pomoc nejakych sikovnych ludi s fantaziou. byvam v mensom mestecku a chcela by som tu otvorit nieco nove. mohli by ste mi poradit co by sa hodilo do maleho mestecka? nieco koli comu musime chodit do vacsich miest. dakujem
Usporiadat
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Danový Urad??? McDonald???
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

- podotýkam, že mám oprskaný monitor
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

no mcdonald sa tu neoplati robit lebo tu uz je vela takych fast foodov.. rozmyslala som nad nejakym obchodikom.. nieco zvlastne... nieco co tu este nebolo...hmm ale co?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Vy sa z toho smejete, ale pre mna je DU a McDonald skutocne symbolom velkeho mesta...

Zuzulka, problem je v tom, ze na jednej strane spravne uvazujes, rozbehnut nieco vynimocne, na druhej strane uz v otazke si odporujes. Chces poradit nieco, co by bolo vhodne na male mesto, a sucasne pises, ze za tym ludia zvyknu cestovat do vacsich miest.

No - to je ten problem. Oni za tym cestuju do velkych miest, pretoze v malom meste by sa tento druh podnikania neuzivil. Za cim ludia cestuju? (Okrem zamestnania?) Su to prave sidla uradov, a potom velke obchody s velmi bohatou ponukou tovaru (Baumax, Ikea) a potom kultura. Skus ale na malom meste zalozit operu...

Mysim, ze jedine co Ti zostava, je uvazovat nad tym, co v Tvojom KONKRETNOM meste ludom chyba, bez ohladu na to, ci je to male alebo velke mesto (okrem toho to je tiez relativny pojem).

Okrem toho ja by som aj trocha uvazoval, v com mam skusenosti a k comu mam aj trocha vztah. Tych veci, co v meste mozu chybat moze byt spusta - autobazar, realitka, lekaren, interent cafe - ale vybrat si musis sama.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška Pozri príspevok
- podotýkam, že mám oprskaný monitor
Muška prepáč , ale ak Ti prišlo na um to čo mne ....myslím predmet podnikania , tak aj ja mám celý monitor oprskaný .Ja si myslím že, to by šlo všade .


Prosím neberte to odo mňa zle ,vopred sa ospravedlňujem , ale musela som zareagovať na príspevok Mušky ...
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

no asi som to velmi nepochopila s tym oprskanym monitorom.. .. rozmyslala som aj otvorit si obchodik s vecami na tuning..
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

slavica Pozri príspevok
Zuzi no za čím myslíš sa často chodí do veľkých miest ? a hlavne tí čo majú "vocásky"...

no,no vy dve
Ale ved aj na to sa da vymysliet tuning. Vam nechodia take spamy ohladne predlzovanie penisu???
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

hehe vdaka.. ze mi to skor nedoslo...
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

no dost bolo srandy... uz mi sibe z tohto vsetkeho... velmi uvazujem nad tym tuningom
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

a misko ja som sa ti nesmiala z toho napadu na danovy urad ale u nas jeuz danovy urad... tak neviem ako by to ficalo keby tu bol este jedne
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

zuzulka1102 Pozri príspevok
hehe vdaka.. ze mi to skor nedoslo...
Prepac... uz je vecer a vsetci sme unaveni... Kadopadne budeme nadalej dumat nad Tvojim podnikatelskym planom.
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

slavica .. ja mam priatela co je do toho macher dost a ten mi to v podstate poradil... ma vela kamaratov co su do toho blazni a vsetci sa stazuju ze musia kupovat veci na internete ze tu nic take nie je.. a misko dakujem za dumanie nad mojim problemom ... ste zlati ze chcete pomoct
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Bacha ,aby si potom nevypadla z okna Slávka.
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

slavica Pozri príspevok
no tak to skús, len musíš mať zrejme dosť široký záber sortimentu, ale hlavné bude, ak ťa bude mať kto podporiť a poradiť ti v tom.. a veľká reklama s obrovským balíkom "chuti" k tomu veľa urobí, tak nech máš dobré nápady
dakujem pekne.. a co myslis tym reklamu s velkym balikom chuti?
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

slavica Pozri príspevok
myslela som to skôr osobitne, reklama-aby vedelo o tebe čo najviac "tunigzanietencov" /ak budeš mať žiadaný sortiment, čo ti iste poradí tvoj kamoš.../ reklama sa roznesie rýchlo medzi tých chalaniskov... a ak budeš mať obrovskú chuť v tom podnikať, tak to dokážeš.
dakujem si zlata... a ty v niecom podnikas?
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

slavica Pozri príspevok
hej, pozri SVB , ale to je skôr charita , ale baví mato....
co je SVB.......
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

slavica Pozri príspevok
kuk na tú čiernu lištu čo máš na obrazovke hore...a tam sú jednotlivé porady...
aha jasne... no co uz som tu prvy krat dnes
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
zuzulka1102 Pozri príspevok
aha jasne... no co uz som tu prvy krat dnes
Na nováčika si celkom dobre vedieš. Vitaj v klube.
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

Melnick Pozri príspevok
Na nováčika si celkom dobre vedieš. Vitaj v klube.
dakuujeeem
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zuzulka pripájem sa k Majke , som rada, že sme Ťa "poznámkami" neodradili , ale to už sme trošku predepkované. Tak vitaj medzi nami

P.S.
Druhý krát , keď budeš zakladať tému, tak zadaj text ktorý hovorí o tom aký máš problém
klikni sem tu je návod od Richarda http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_...va_tema_otazka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať