Zavrieť

Porady

pomozte prosim

Zdravim. chcela by som poziadat o pomoc nejakych sikovnych ludi s fantaziou. byvam v mensom mestecku a chcela by som tu otvorit nieco nove. mohli by ste mi poradit co by sa hodilo do maleho mestecka? nieco koli comu musime chodit do vacsich miest. dakujem
Usporiadat
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

A čo tak dobrá čajovňa? Alebo bioprodukty + literatúra o zdravej výžive, zdravom spôsobe života, cvičení, ako byť krásna, mladá ... Také niečo predsa letí. Ak ešte u Vás nie je, možno by sa dalo... Prípadne kombinácia čajovne a bio...
0 0
kukolar kukolar

kukolar je offline (nepripojený) kukolar

Gabi03 Pozri príspevok
Nepodnikám. Ale vidím vo svojom okolí, ako to ide iným firmám, tým, ktoré mali nejaký prieskum, alebo sa len tak dali na podnikanie, lebo chceli byť "pánmi" podnikateľmi.
Proste môj názor je taký, že najlepšie je zlúčiť teóriu s praxou a samozrejme aj peniaze pomôžu.
ok gabi ked nieco vyskusas tak potom mozes napisat ako ide teoria
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

kukolar Pozri príspevok
ok gabi ked nieco vyskusas tak potom mozes napisat ako ide teoria
A co takto nieco na ukludnenie? Lekaren specialozovana na produkty - Diazepam, Bellaspon, Lubovníkový čaj...
0 0
kukolar kukolar

kukolar je offline (nepripojený) kukolar

misomiso Pozri príspevok
A co takto nieco na ukludnenie? Lekaren specialozovana na produkty - Diazepam, Bellaspon, Lubovníkový čaj...
vidim ze vtom mas prax len tak dalej
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Žeby nový Alastor tu medzi nami?!
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

misomiso Pozri príspevok
No vidite, stale sme sa nedostali od toho sexu. Cestovka by mohla organizovat "cesty kolem světa" ako v tej znamej Ceskej komedii s Bolkom Polivkom "Dedictvi, aneb Kurv...."
Nechcem vám do toho kecať, ale nebola to Rúžičková a Slunce, seno a erotika???
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

misomiso Pozri príspevok
A co takto nieco na ukludnenie? Lekaren specialozovana na produkty - Diazepam, Bellaspon, Lubovníkový čaj...
Miško, proste....nebudem sa opakovať http://www.porada.sk/showpost.php?p=449269&postcount=3
0 0
Alzbet Alzbet

Alzbet je offline (nepripojený) Alzbet

zuzulka1102 Pozri príspevok
Zdravim. chcela by som poziadat o pomoc nejakych sikovnych ludi s fantaziou. byvam v mensom mestecku a chcela by som tu otvorit nieco nove. mohli by ste mi poradit co by sa hodilo do maleho mestecka? nieco koli comu musime chodit do vacsich miest. dakujem
-cukraren, s poriadnou donaskou kolacov a zmrzliny (problemy s hyg.povolenim)
- zalozna (ta je stale navstevovana)
- male "okienko" s pirohami (sladke rozky , nieco ako sisky...alebo vychodniarske slane pirohy plnene...alebo langose idu tiez stale)
- ponozky/pancusky :-)
- kopirovacie sluzby niekde blizsie uradov, ak neposkytuju
0 0
kukolar kukolar

kukolar je offline (nepripojený) kukolar

Alzbet Pozri príspevok
-cukraren, s poriadnou donaskou kolacov a zmrzliny (problemy s hyg.povolenim)
- zalozna (ta je stale navstevovana)
- male "okienko" s pirohami (sladke rozky , nieco ako sisky...alebo vychodniarske slane pirohy plnene...alebo langose idu tiez stale)
- ponozky/pancusky :-)
- kopirovacie sluzby niekde blizsie uradov, ak neposkytuju
kedze je to kraj s vysokou nezamestnanostou to znamena ze tam nebudu ani vysoke zarobky.
Asi by som otvoril obchod s domacimi potrebami alebo s handrami, tam kde neni zamestnanost tam sa netocia ani peniaze. Na kazdodenne nutnosti si clovek najde peniazky.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

a čo tak opatrovanie detí, keď som mala malé deti zháňala som ženy na opatrovanie, aj na určitý čas.ale doporučujem preštudovať poradu. Možno nájdeš niečo, čo ti bude vyhovovať a aj ti poradia kde a ako začať.
0 0
zuzulka1102 zuzulka1102

zuzulka1102 je offline (nepripojený) zuzulka1102

dobre napady davate... uz len si vybrat pozistovat nieco o tom.. a mozem sa pustit do toho....
0 0
jk07 jk07

jk07 je offline (nepripojený) jk07

Sklennik s kaucukovnikmi. Casom si mozes otvorit fabriku na vyrobu pneumatik
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

A čo second hand, ale taký luxusnejší, nemyslím cenami. Myslím to vážne.
Ja osobne by som dala tomu nejaký zaujímavý šmrnc /zvláštne vymalovamé steny, zvláštne zariadenie,detský kútik.../ ale pritom normálne ceny vecí. Ja sekáče proste milujem. Možnože, popritom by sa podávala aj kávička za 15,--
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Zdravím...
Čítal som všetky príspevky a je tu niekoľko dobrých nápadov. Ja osobne by som riešil v prvom rade priestory. Barak z niekoľkými miestnosťami v ktorých by mohla byť: v jednej kľudne malé štúdio krásy (manikúra, pedikúra, pieling a pod.) - s možnosťou objednávky rôznych produktov, v druhej mini cestovka, v tretej trerbárs second-hand... A čokoľvek z toho sa nerozbehne dobre sa môže do týždňa zmeniť na napr. čajovňu, predajňu s tuningovými potrebami. Dokonca ak máš navyše vlastné priestory, môžeš ich dať do prenájmu. Takže, držím palce a hlavne sa nevzdávaj svojich snov, tie sú v živote najdôležitejšie. Hlavne keď sa splnia.
0 0
vlado761 vlado761

vlado761 je offline (nepripojený) vlado761

vidm ze tu uz dlho nikto nepisal tak co zuzulka1102 rozhodla si sa ? V com podnikas?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kadernicky salon pre psov, v beznom meste sa vraj caka aj okolo mesiaca.

(to nerobim, to je len myslienka )
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať