Zavrieť

Porady

Nový formulár SUVAHY na rok 2007

Prosím Vás vie mi niekto poradiť, kde sa dá stiahnuť nové tlačivo Súvahy v plnom rozsahu platnom pre rok 2007
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Monikov je offline (nepripojený) Monikov

    SZČO účtovník Monikov
    www.drsr.sk na hlavnej stránke v strede dole: DP, hlásenia a ostatné tlačivá a potom: účtovné výkazy pre ÚJ

    zuzaname je offline (nepripojený) zuzaname

    zuzaname
    Ďakujem,
    ale, účtujem v programe POHODA, a firma STORMWARE vo verzii 8502 v Súvahe dáva korekcie do stĺpca 1 do 2 riadku, súvaha má len 3 stĺpce. Neviem či je to niečo nové, lebo na stránke drsr.sk je výkaz súvahy, kde je korekcia stále v samostatnom stĺpci 2

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Capucinko Pozri príspevok
    Ahojte, nemá prosím niekto nové výkazy v excelovskej podobe??

    Ďakujem :-)
    pripomínam - nemáte "excelovskú podobu" tlačív?

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Ja som si vyrobila takúto. Súvaha má iný formát ale na výpočet mi to stačí......

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    od včera 8.10.07 sa dajú výkazy vypĺňať na www.drsr.sk


    Aktuality

    [8.10.2007]
    Tlačivá účtovných výkazov v podvojnom účtovníctve pre rok 2007
    Daňové riaditeľstvo SR Vám oznamuje, že od 8.10.2007 sú k dispozícii pre elektronické podávanie a vypĺňanie tlačív na internete tlačivá účtovných výkazov v podvojnom účtovníctve pre rok 2007: - Súvaha (Uč POD 1 – 01, platná od 1.1.2007)
    - Výkaz ziskov a strát (Úč POD 2 – 01, platná od 1.1.2007)

    Iwett je offline (nepripojený) Iwett

    Iwett
    Prosím Vás nové tlačivá súvahy a výsledovky sa za rok 2007 použiť musia? Nemôžu byť aj tie predchádzajúce? Ja som sa to totiž dozvedela ažked už som mala vypísané tie staré. Neviete mi poradiť, či ich musím prepisovať? Ďakujem

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    Iwett Pozri príspevok
    Prosím Vás nové tlačivá súvahy a výsledovky sa za rok 2007 použiť musia? Nemôžu byť aj tie predchádzajúce? Ja som sa to totiž dozvedela ažked už som mala vypísané tie staré. Neviete mi poradiť, či ich musím prepisovať? Ďakujem
    Staré tlačivá ti zrejme neuznajú, nakoľko daňové priznanie a potrebné prílohy je potrebné predložiť na platných tlačivách... a tie staré už pre rok 2007 platné nie sú...

    jessica je offline (nepripojený) jessica

    neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac jessica
    Iwett Pozri príspevok
    Prosím Vás nové tlačivá súvahy a výsledovky sa za rok 2007 použiť musia? Nemôžu byť aj tie predchádzajúce? Ja som sa to totiž dozvedela ažked už som mala vypísané tie staré. Neviete mi poradiť, či ich musím prepisovať? Ďakujem
    Musia sa použiť, pretože sa zmenili napr. V ZaS má len 57 riadkov oproti 64 v r.2006. Vypadli účty rezerv 552.... atď.

    Iwett je offline (nepripojený) Iwett

    Iwett
    dakujem za odpovede, aj som si to myslela, len som dúfala, že možno 0,5% tam ostane, že môže byť aj staré....tak idem prepisovať, krásny zvyšok dňa prajem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.