Zavrieť

Porady

Dovolenka 2007 chorvatsko

Hladam niekoho kto ide tento rok / 2007 august do chorvatska. kto kedy kam? deti 3 a 6 r. napady . . . a pod.
Usporiadat
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Partia 10 ľudí (9 dosp. 1 dieťa) - Trogir, Čiovo, Arbanija - 5-19.8.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rastom rastom

rastom je offline (nepripojený) rastom

Koniec augusta. dve rodiny, autami. www.pakostane.hr
Oproti je Vrgada.. skutočne piesková pláž.... ))
0 0
mazella mazella

mazella je offline (nepripojený) mazella

dnes som objavila perfekt ponuku /teda aspon sa mi tak zda/ apartmany MacAdams Potocnica ostrov PAg. Nema niekto skusenosti ci je to tak fantasticke aj vskutocnosti lebo na www strankach je to perfekt???? dakujem
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ostrov Pag je krásny, bol som tam. Odporúčam.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

Veľmi krásne je aj v Gradaci asi 3km od Makarskej, anaozaj prijateľné ceny aj jedla aj ubytovania, vrele odporúčam!
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

No asi celé Chorvátske pobrežie je krásne, tak sa ťažko rozhodovať. V každom prípade, Chorvátsko je prijateľné vzdialenosťou aj cenami. Ja preferujem oblasť Splitu.
0 0
Marti.ka Marti.ka

Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

Rada by som tiež poznala nejaké tipy na dovolenku v Chorvátsku. Chceli by sme ísť vlastným autom a s 2 deťmi, takže preferujem nejakú peknú oblasť vhodnú pre deti, nie veľmi ďaleko.Vďaka.
0 0
maneta maneta

maneta je offline (nepripojený) maneta

Z vlastnej skusenosti mozem odporucit pre dovolenku s detmi oblast Zadaru - Petrcane - Punta Skala. Prenajimaju tam za dobre ceny cele domceky s oplotenou zahradou a nie je to tam take natlacene ako na Makarskej.
0 0
Marti.ka Marti.ka

Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

Vďaka za tip. Deti sú často choré a počula som, že more pomáha.
0 0
pjotra pjotra

pjotra je offline (nepripojený) pjotra

My ideme partia dospelych s detmi (2-5 rokov) na Rab, konkretne Lopar. Je tam nadherne, pieskova plaz a more je straaaasne dlho plytke po kolena. Idealne pre deti, ziadne skaly
http://www.lopar.hr/index-eng.html
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

[quote=pjotra;481008]My ideme partia dospelych s detmi (2-5 rokov) na Rab, konkretne Lopar. Je tam nadherne, pieskova plaz a more je straaaasne dlho plytke po kolena. Idealne pre deti, ziadne skaly
http://www.lopar.hr/index-eng.html[/quote]


Musím iba súhlasiť. Rab je krásny.
0 0
Dank Dank

Dank je offline (nepripojený) Dank

Milí poraďáci. O dva dni cestujeme na dovolenku do Chorvátska. Chcela som sa Vás opýtať, ak by sme cestovali cez Slovinsko, stačí na OP, alebo potrebujeme pasy? Ďakujem.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Dank Pozri príspevok
Milí poraďáci. O dva dni cestujeme na dovolenku do Chorvátska. Chcela som sa Vás opýtať, ak by sme cestovali cez Slovinsko, stačí na OP, alebo potrebujeme pasy? Ďakujem.

Stačí na občiansky.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zdravim Poradakov z Basky - Krk.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Aj my zdravíme Vás, aké je tam počasie???
0 0
tulinko tulinko

tulinko je offline (nepripojený) tulinko

maneta Pozri príspevok
Z vlastnej skusenosti mozem odporucit pre dovolenku s detmi oblast Zadaru - Petrcane - Punta Skala. Prenajimaju tam za dobre ceny cele domceky s oplotenou zahradou a nie je to tam take natlacene ako na Makarskej.


Celkom zaujímavé, môžete mi napísať, koľko trvá cesta vlastným autom z Blavy, takisto by sme mali záujem vycestovať do Chorvátska, ale na vlastnú päsť s deťmi /2,5 rokov/, môžete mi napísať trasu a niečo bližšie?
Ďakujem.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

tulinko Pozri príspevok
Celkom zaujímavé, môžete mi napísať, koľko trvá cesta vlastným autom z Blavy, takisto by sme mali záujem vycestovať do Chorvátska, ale na vlastnú päsť s deťmi /2,5 rokov/, môžete mi napísať trasu a niečo bližšie?
Ďakujem.
Minulý rok sme išli do Bašky Vody, kúsok pred Makarskou. Išli sme trasou - BA - Viedeň(tesen pred Viedňou treba zabočiť na Graz) - potom Graz a až po Slovisnkú hranicu bola diaľnica. Cez Slovinsko to bolo nejakých 70 km bez diaľnice a potom v Chorvátsku zase diaľnica až po Split. Tento rok by už mala byť diaľnica otvorená aj ďalej na juh.

Vyrážali sme o polnoci z BA, do Bašky Vody sme dorazili na poludnie. A to aj s prestávkou na obed a viacerými kratšími prestávkami.

Čo by si ešte chcel vedieť?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
dara Pozri príspevok
Aj my zdravíme Vás, aké je tam počasie???
Vynikajuce, slnecno, voda teplucka.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Idem 1.krát.
1/ Brala si si kuny alebo eurá?
2/ Mám si zobrať karimatku na pláž, alebo na čom sa dobre leží?
3/ Bola sa si na nejakom výlete?
Ďakujem.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Momentalny kurz v Baske je 7,14 kuna za 1 euro alebo 0,21 kuna za 1 Sk.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať