Zavrieť

Porady

Eurofondy - projekt

Dobrý deň, prosím Vás máte niekto skúsenosti s vypracovaním projektu pre čerpanie prostriedkov z eurofondov? Prípadne, ak by mal niekdo k dispozícii vzor takéhoto projektu, kontaktujte ma. Vieme sa dohodnúť aj na prípadnej finančnej odmene, resp. spolupráci. Pošlite súkromnú správu, resp. skype: barmartina, ICQ: 407-346-036
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    Skús www.podnikajte.sk je tam on-line program na spracovanie projektov, možno inšpiruje

    bandy10 je offline (nepripojený) bandy10

    bandy10
    Ahoj Mata.Prosim ta ja sa ta chcem len opitat ci ti niekto pomohol alebo poradil ako postupovat pri ziskani dotacii s eurofondov.ja mam tiez tento problem a neviem vobec kde sa obratit a ani ako zacat.prosi odpis zatial dakujem Brano s Bratislavi.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Robila som projekt pred rokom v rámci školenia a k získaniu osvedčenia. Je to poriadna fuška ale dá sa to spraviť. Lenže treba vedieť čo vlastne chcete, v podstate sú všetky tlačivá a potrebné náležitosti na internete na príslušných stránkach. Samozrejme a treba to vedieť písať a počítať. Projekt málokedy môže robiť jeden človek, sú tam určité kroky, na ktoré potrebuje aj názory a prieskumy od iných. Robila som projekt na čerpanie prostriedkov z fondu Životného prostredia.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    pre wagner - sice , ale skype ak mas, tak moje je: bielapani1, uz mam nervy skoro z toho, ze nemozem pisat este SS. Ale trpezlivost ruze prinasa...

    bandy10 je offline (nepripojený) bandy10

    bandy10
    Ahoj Mata.Dakujem že si sa ozvala.Prosim ta na akých strankach su tie tlačiva.Ja mal by som zaujem začat niečo v stavebnictve a vobec neviem kde a ako začat sa pokusit niečo ziskat z eurofondoch.Zatial ti dakujem Brano s BA.
    dobry den
    chcem sa spytat vedel by mi niekto konkretne poradit.chcel by som vyuzit prostriedky z eurofondov na stavbu malej farmy s ubytovanim a priblizenim vidieckeho stylu zivota.vie mi niekto poradit kde a ako mam postupovat a ziskattlaciva na vypracovanie projektu??dakujem pekne za pripadne odpoved a podnety
    s pozdravom Liptak
    dobry den
    chcem sa spytat vedel by mi niekto konkretne poradit.chcel by som vyuzit prostriedky z eurofondov na stavbu malej farmy s ubytovanim a priblizenim vidieckeho stylu zivota.vie mi niekto poradit kde a ako mam postupovat a ziskattlaciva na vypracovanie projektu??dakujem pekne za pripadne odpoved a podnety
    s pozdravom Liptak
    učtovníčka
    Ak máš "tlačenku" na ministerstve výstavby tak tam budú prašule na regionálny rozvoj pre všetky oblasti Slovenska /max 50% z hodnoty projektu pre podnikateľa/. Teraz je pre Bratislavu -vidiek už aktuálna výzva. Sleduj stránky eurofondov alebo jednotlivých ministerstiev.
    Ale nestačí mať len šťastie.....

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    učtovníčka Pozri príspevok
    Ak máš "tlačenku" na ministerstve výstavby tak tam budú prašule na regionálny rozvoj pre všetky oblasti Slovenska /max 50% z hodnoty projektu pre podnikateľa/. Teraz je pre Bratislavu -vidiek už aktuálna výzva. Sleduj stránky eurofondov alebo jednotlivých ministerstiev.
    Ale nestačí mať len šťastie.....
    To je pravda, my sme už vypracovali 2 x projekt, zaplatili sme zaň kopec peňazí, ale pre nedostatok prostriedkov sme nič nedostali.

    A adresa na eurofondy napr. www.nadsme.sk/?article=218
    Naposledy upravil JAJA11 : 23.07.07 at 09:11 Dôvod: doplnenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.