Zavrieť

Porady

Spotreba benzínu do elektrocentrály

Robím učto pre živnostníka, ktorý pri práci občas používa elektrocentrálu, do ktorej na pohon používa benzín. No ja nijako neviem vyrátať spotrebu (asi nie som dosť technicky typ), podľa ktorej by som mala rozúčtovať nakúpený benzín. Musím sa priznať, že vyčítať to z návodu je pre mňa "španielská dedina". Je tam údaj, čo si myslím, že by som mala z neho vychádzať, a to je spotreba 0,9l/hod. Na DÚ mi povedali iba toľko, že musí mať vypracovanú čosi podobné ako napr. knihu jázd pri autách, aby bol spotrebovaný benzín podložený. Vedel by mi niekto s tým pohnúť, alebo ma nasmerovať? Vrela vďaka za každý pokus.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    A je to problem? Napisat do zosita ze v pondelok isla centrala 4 hodiny (robilo sa to a to), v stredu osem a vo stvrtok hodinu? Potom to vynasobit 0,9 a mas spotrebu benzinu. Pokial si to chete liat niekam inam, tak potom Pondelok az Piatok 24 hod.

    jennyka je offline (nepripojený) jennyka

    jennyka
    No vidím, že si robím vedu z niečoho, čo žiadna veda nie je. Strááášne dlho som študovala tú príručku, tak mi z toho už začalo harašiť. Asi ma len bolo treba trošku naštartovať (ako tú elektrocentrálu) a zrazu to nič nie je. Veľké díky.

    Spotreba benzínu do elektrocentrály

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.