Zavrieť

Porady

faktúra z eu s dph a jej prefakturácia do eu

Dobrý deň..... Viem, že je tu o prefakturácii popísané dosť, ale ako je to v prípade, ked nám slovenskej firme príde faktúra od firmy A z belgicka za opravné služby vykonané v belgicku s DPH, a my ju chceme prefakturovať spať do belgicka firme B? Belgický úrad sme zažiadali o vrátenie DPH a prefakturujem to firme B bez DPH. Postupujeme správne? (všetci su v svojich krajinách platcovia DPH)....prosím pomôžte mi....musím dnes tú faktúru poslať do belgicka a som už z toho uplne zufala...v zákone o DPH som sa vrtala vyše hodiny, ale len ma to uplne domotalo...
Ďakujem za pomoc....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    človiečik Vladimír Ozimý
    a o akú prácu ide...servisné činnosti na nehnuteľnom či hnuteľnom majektu? ale podľa všetkého uvažujete správne...

    Kolejová je offline (nepripojený) Kolejová

    Kolejová
    Ako postupovať teraz keď sa postup pri službách zmenil.

    Faktúra za výstavu v PL s poľskou DPH. My platiteľ v SR potrebujeme prefakturovať platiteľovi vo Francúzsku ? Čo s DPH ?

    faktúra z eu s dph a jej prefakturácia do eu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.