Zavrieť

Porady

odmietnutie zapisu do OR (Nitra)

Ahojte,
zakladam jednoosobovu sro a prislo mi nasledujuce zdovodnenie odmietnutia "bol zistení nesúlad medzi návrhom a prílohou, nakoľko v návrhu je uvedené pri zápise sídla spoločnosti orientačné číslo/súpisné číslo: 12/580 a v zakladateľskej listine figuruje iba orientačné číslo: 12"

Nesúlad mám odstrániť v návrhu alebo v prílohách, podľa toho kde je chyba.
Ide o to, že naozaj som naozaj vo všetkých dokumentoch použil adresu iba vo forme "Dlhá 12". Na krátku formu som zvyknutý aj v úradných záležitostiach, doteraz s tým nikdy nebol problém. Aká je pravdepodobnosť, že mi zamietnu návrh, ktorý opravím tak aby v ňom všade bolo iba orientačné číslo? Ak budú chcieť nájdu potom nesúlad návrhu a priloženého listu vlastníctva. Na živnosťákoch už mám samozrejme sídlo "Dlhá 12".......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

    ...sama sebou... :o) Ajuška
    ...nám sa toto stalo dokonca pri overovaní podpisov. Pracovníčka poverená overovaním túto chybu urobila vo všetkých klauzulách. Nezišlo mi na um kontrolovať ešte aj ju... Narazili sme už na živnostenskom... našťatie...
    Všetky doklady som robila znova... overovanie znova... /v úžase nad absurdnosťou som to ani nešla reklamovať - takže niekoľko stokorún v keli/

    Uznala som, že úradný záznam je v úradných dokumentoch treba uvádzať jednoznačne tak, ako je v dokladoch...

    Nezostáva Ti iné, len dôkladne preštudovať celú dokumentáciu a chybu za chybou opravovať tak, ako sa nabalovala... bacha na dátumy a postupnosť... nech sa do toho ešte viacej nezamotáš......pevné nervy...

    odmietnutie zapisu do OR (Nitra)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.