Zavrieť

Porady

Výkazy k DP PO - koľko príloh ?

prosím ľudkovia, už ste odovzdávali DP PO? - koľko x mám vytlačiť výkazy? - tuším som začula, že už stačí 1x. Je tak? dík - musím to ešte dnes vytlačiť. vďaka za rady!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Ja ich vypisujem dvojmo, 1 x DÚ, 1x dám si potvrdiť na DÚ, potvrdené prefotím a dám na založenie do zbierky listín.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    super, moc dík, len som nevedela či ic treba 2x opdovzdať na DÚ. ešte raz vďaka !! - idem tlačiť!

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Asi som už mimo, ale aj tak sa spýtam, ktorý výkaz prikladáte? - pred zdanením - HV je v súvahe ako v DP, alebo po zdanení? - kde už figuruje i daňový záväzok? účtujem v OMEGE ? - poradíte? - dík...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    sway
    Asi som už mimo, ale aj tak sa spýtam, ktorý výkaz prikladáte? - pred zdanením - HV je v súvahe ako v DP, alebo po zdanení? - kde už figuruje i daňový záväzok? účtujem v OMEGE ? - poradíte? - dík...
    Hovorilo sa o daňovom priznaní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tam predsa musíš mať zvierku!!!!! Ja účtujem v MRP a v MULTIEKU, ale aj tak si výkazy prekontrolujem a nasčítavam ručne.Som stará škola, výkazy mi zaokrúhľujú trochu inak, takže ja radšej ručne.
    No a predsa musíš urobiť interný doklad na predpis dane, zúčtovanie preddavkovej a zrážkovej dane a až potom spustíš závierku.
    ZÁVIERKA JE O TOM, ŹE TAM MÁM UZATVORENÉ VŚETKY ÚčTY A JASNÉ VŠETKY ZáVAZKY A POHĽADÁVKY!!!!!!!!!

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    dobre, dobručko, nekričte na mňa, prosím, už ani nevidím - som v strašnom strese, OK dám ten po zdanení, dane mám odúčtované, všetky inventarizácie hotové, len som bola na pochybe... dííík.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    sway
    dobre, dobručko, nekričte na mňa, prosím, už ani nevidím - som v strašnom strese, OK dám ten po zdanení, dane mám odúčtované, všetky inventarizácie hotové, len som bola na pochybe... dííík.
    Nič si z toho nerob. Ja už mám všetko hotové, akurát nemám odvahu to odovzdať(tak ako každý rok). Ešte to budem 20x kontrolovať a hľadať chyby.Bože taká som neistá

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Nika
    Nič si z toho nerob. Ja už mám všetko hotové, akurát nemám odvahu to odovzdať(tak ako každý rok). Ešte to budem 20x kontrolovať a hľadať chyby.Bože taká som neistá
    Lepšie je to odovzdať a ísť sa vyspať. Táto nešťastná robota končí nakoniec tak, že človek pochybuje sám o sebe a môže nakoniec opraviť to čo je dobré.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    sway
    dobre, dobručko, nekričte na mňa, prosím, už ani nevidím - som v strašnom strese, OK dám ten po zdanení, dane mám odúčtované, všetky inventarizácie hotové, len som bola na pochybe... dííík.
    No už som tichúčko, teraz už vieš a určite nezabudneš. Vieš ja som sa najviac naučila, keď ma staršia kolegynka zbuzerovala. Doteraz si to pamätám a vedz, že mi to pomohlo! Aj ja to praktizujem, a vidím, že moji žiaci (mladší kolegovia, aj klienti ) sa oveľa viac naučili. Tak už choď spinkať, a nenervač sa. Pá. Vlasta

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    ondrejvla
    No už som tichúčko, teraz už vieš a určite nezabudneš. Vieš ja som sa najviac naučila, keď ma staršia kolegynka zbuzerovala. Doteraz si to pamätám a vedz, že mi to pomohlo! Aj ja to praktizujem, a vidím, že moji žiaci (mladší kolegovia, aj klienti ) sa oveľa viac naučili. Tak už choď spinkať, a nenervač sa. Pá. Vlasta
    dík, všetučkým dík, to mi jeden klient zavolal dnes, že ak odovzdá zajtra DP tak mu odpustia platenie preddavkov..., také ste už počuli? - som zvedavá či to tak bude..., preto nervačím, ale už mám všetko urobené, akurát som dotlačila.
    Moc dííík za podporu - oplatím!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.