Zavrieť

Porady

štúdium v strednom veku..nadstavbové štúdium

...originál...
privítala by som študentov,hlavne skoroseniorov,prípadne seniorov..na výmenu skúseností,učiva..alebo len tak..hodiť reč..
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
po chorobe ma vyšupli z práce a presmerovali do ČID..a odrazu mám strašne veľa času..tak som sa rozhodla a aj prihlásila na nadstavbu na obchodnej akademii. Prekvapenie veľké-veľmi málo kníh a aj to málo sa požičiava a pendluje medzi študentami..viem,že internet je obrovská vymoženosť ale tiež je treba sa nájsť a zorientovať..takže,milí študenti,moja prosba..pomôžte,poraďte..
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Nie som seniorom, ani študent dialkového štúdia, ale viem ti odporúčiť výbornú stránku:

http://referaty.atlas.sk
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
skutočne dobrá rada..prehrabovala som sa na stránke "referáty" a veru tam nájdem veľa potrebných informácií a veľa aj takých tém,ktoré ma zaujímajú..takže ďakujem
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

pepsikova Pozri príspevok
skutočne dobrá rada..prehrabovala som sa na stránke "referáty" a veru tam nájdem veľa potrebných informácií a veľa aj takých tém,ktoré ma zaujímajú..takže ďakujem
Tak nám tu občas napíšte zážitky zo školskej lavice. A držíme Vám palčeky. Keď budete chcieť v škole so spolužiakmi stredného veku vyviesť nejaké lotroviny - poradíme
0 0
matonni1 matonni1

matonni1 je offline (nepripojený) matonni1

čo to pre Teba znamená skorosenior? Mám 36 a chodím na VŠ externe, patrím do tejto kategórie???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
no vieš..ja mám 52 a moje okolie si ťuká na čelo,keď poviem,že idem do školy..ty si ešte mláďatko a to je fajn..chválim..občas napíš,ako to ide,ako nejde,alebo len tak..držím palce..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zasmiala som sa..ešte som len bola podať prihlášku a pri dverách fešák ako hora mi vraví:neboj,budem ti písať ťaháky"...no,nepoteším sa?..bude sa mi veru dobre študovať..
našla som dnes i nové stránky s referátmi na Zoznam,sk..dnes decká nepotrebujú ani knihy..
..pridaj nejakú lotrovinu zo svojich školských zážitkov..
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Poznam 82 rocnu pani, ktora prezila ako mlade dievca holokaust a poziadala nedavno mojho manzela aby jej pomohol kupit dobry leptop/notebook a teraz k nej chodi jedna pani aby ju naucila pracovat na nom. Tato ciperna pani s nami bezne scypuje, posiela maily i fotografie.
0 0
matonni1 matonni1

matonni1 je offline (nepripojený) matonni1

Nikdy nie je neskoro začať. A v pozdnejšom veku je to ako okorenenie života. aj ja som sa vrátila po rokoch do školských lavíc a je to super. Chodíme síce externe, ale stretávame sa tí istí na prednáškach a vyvádzame, odpisujeme ako deti. a druhá vec je, že to čo sa naučíš Ti naozaj nikto nezoberie. Ja si len hovorím, že som to mala urobiť už dávno a odkladala som to z roka na rok.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
mohla by si napísať niečo viac o svojom štúdiu a pridať zopár zážitkov...mladé školské roky sú fajn a naša mládež nevie,o čo prichádza..ale byť žiačkou vo vyššom veku to musí byť úžasné..veľmi sa teším na moje štúdium, tiež sa rada podelím o zážitky,až nastane môj čas..teším sa na tvoju ďaľšiu návštevu..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
To je úžasné,musí to byť veľmi vitálna pani a má môj obdiv..v jej veku spoznávať túto úžasnú techniku je obdivuhodné...prajem jej veľa krásnych zážitkov s počítačom a rada by som sa o nej dozvedela viac..potešili by ma tvoje častejšie návštevy..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Snorím po stránkach a hľadám,čo by sa mi zišlo..našla som výborné informácie zo slovenčiny,niečo z ekonomiky..ochota prispievateľov je neoceniteľná,len škoda veľká,že vlastne neviem,čo presne potrebujem. V škole,kde som sa prihlásila na štúdium mi asi nevedeli povedať,čo sa v mojom odbore študuje..pracovníčka bola veľmi neochotná sa so mnou baviť o predmetoch a tak sa len domýšľam..tovaroznalectvo,ekonomika obchodu,slovenský jazyk,matematika..mám na to takmer pol roka..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
mrknem,či nepribudol nejaký nový študent so svojimi zážitkami..bolo by fajn vedieť,čo sa dnes vyvádza v škole..mladí i starší študenti majú iste kopec nápadov,čo a ako si v štúdiu zjednodušiť a prispôsobiť..čo a ako sa učí a ako to podávajú učitelia..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som nakukla,či nepribudol nejaký pisateľ so svojimi jedničkami za čítanie a počítanie..ale nie..tak možno zajtra sa nájde dobrá duša,ktorá študuje na Akademii obchodu..prehodili by sme pár slov..teším sa..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mrknem,či sa neprihlásil nejaký odvážny študent so svojimi zážitkami a skúsenosťami..rada by som bola,ale asi študenti starší i mladí nemajú čas..možno zajtra,,papááá..
0 0
renatan renatan

renatan je offline (nepripojený) renatan

Pri permanentnom nedostatku skrípt som veľa info našla na Wikipedia.sk, poprípade Wikipedie.cz. Síce mňa zaujímali humanitné odbory, ale možno nájdeš aj ty čo potrebuješ.
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Ahojte. Ja vo 44 rokov som sa tak isto rozhodla pre štúdium na vysokej škole.A rada sa dám nahovoriť na každú volovinu.Chodím tam z kolegyňou o rok staršiu. Dali sme sa nahovoriť mladým spolužiakom ako použivať ťahák.Len keď sme dostali otázky a chceli sme použiť rozum do kapsy celé sa nám to rozsypalo pod lavicu pred lavicu.Profesorka nám to chytila od hanby by sme sa prepadli pod zem.Zatial čo ona sa zaoberala nami zvyšok triedy odpisovál. Dostali sme záznam do papiera a nechala nás pokračovať, ale už sme museli použiť len svoj rozum a zvyšok triedy nám poďakoval. I takto sa dá robiť dobré skutky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no trošku hanby si iste prežila ale čo za to nedáš,že ťa všetci študenti v tej chvíli milovali zato,že mohli opisovať...a táto sranda sa bude pamätať iste po celé štúdium...takpovediac,budeš ju mať na tanieri...
0 0
Beatris Beatris

Beatris je offline (nepripojený) Beatris

Pamätať si to budem.Pretože skoro všetci urobili a ja som išla na opravné.A od toho dňa keď sme sa všetci nepoznali tak ma poznajú už všetci.............
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

pepsikova sledujem, že si "od nás" a tiež psíčkarka, kde si začala alebo začneš študovať. Inšpirovala ma tvoja chuť, len keby tie prijímačky neboli, už si na ne netrúfam...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať