Zavrieť

Porady

štúdium v strednom veku..nadstavbové štúdium

...originál...
privítala by som študentov,hlavne skoroseniorov,prípadne seniorov..na výmenu skúseností,učiva..alebo len tak..hodiť reč..
Usporiadat
hyllka hyllka

hyllka je offline (nepripojený) hyllka

Ahojte...ja sice do stredneho veku nepatrim ale som uz 6 rokov mimo skoly a chcela by som ist na vysoku skolu. Este som sa presne nerozhodla co by som rada studovala. Oslovil mi cestovny ruch kedze sa tam studuje aj cudzi jazyk a to by ma bavilo. Tak som sa chcela spyta ci stymto oborom ma niekto skusenosti respektive ci je to tazke a narocne? Hlavne sa mi jedna o matematiku kedze to nikdy nebol moj oblubeny predmet a priam nemam rada matiku.
dakujem vam za odpovede
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Želám všetkým peknú nedeľu. Ja ju mám hroznú, pretože sa práve pripravujem na skúšku z účtovníctva a neviem si rady. Pomôžte mi niekto, účtovnícky fundovaný, kde nájdem také informácie ako : charakteristika účtovných jednotiek vo verejnom sektore (ktoré sú to, zriadenie,hospodárenie a financovanie, účtovanie). Hľadám, hľadám, ale nemôžem nájsť nič konkrétne ani v zákonoch, ani na nete. Poraďte.
0 0
Anežob Anežob

Anežob je offline (nepripojený) Anežob

janomila Pozri príspevok
Želám všetkým peknú nedeľu. Ja ju mám hroznú, pretože sa práve pripravujem na skúšku z účtovníctva a neviem si rady. Pomôžte mi niekto, účtovnícky fundovaný, kde nájdem také informácie ako : charakteristika účtovných jednotiek vo verejnom sektore (ktoré sú to, zriadenie,hospodárenie a financovanie, účtovanie). Hľadám, hľadám, ale nemôžem nájsť nič konkrétne ani v zákonoch, ani na nete. Poraďte.
Ahoj, tu na porade hľadaj : Neziskový sektor - neziskové organizácie - Rozpočtové a príspevkové org. Nájdeš tam veľa užitočných informácií, ale podľa mňa si nezabudni popozerať zákon č. 523/2004 o rozpočtových pravidlách verejnej správy a Opatrenie Ministerstva financií Slovenskej republiky z 8. augusta 2007 č. MF/16786/2007 - 31, ktorým sa ustanovujú podrobnosti o postupoch účtovania a rámcovej účtovej osnove pre rozpočtové organizácie, príspevkové organizácie, štátne fondy, obce a vyššie územné celky (Finančný spravodajca 9/2007).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a znova jeden školský rok za nami..milí študujúci, prajem vám veselé,pohodové prázdninky...
..vysvedčko bolo oki..aj mama bola spokojná..trošku ma derie angličtina, lebo sama so mnou v reči anglickej nie som moc zbehlá..
..tento rok sme skončili s matikou, čomu som veľmi rada, lebo ona tá matika už nie je to, čo bývala..alebo moje rozumové kapacity sa nejako dopracovali k tomu, že toto aj tak nebudem potrebovať..na pol roka jednička (s odpisovaním), teraz na konci trojka- čestná, moja..dobrá som...a v treťom ročníku matiku nemááááme..hurá...to bolo tak jediné, čo ma štvalo, rovničky, nerovničky a všelijaké úmernosti- nemusím...
..ostatné predmety sú fajn..myslím, že skončiť s dvomi trojkami (inak len jednotky a dvojky). tak si gratulujem, nech sa mi darí aj na rok..to už ide do tuhého- maturujem...

..prajem vám teda to čo aj sama sebe..tak..
1 0
slniečko27 slniečko27

slniečko27 je offline (nepripojený) slniečko27

Chcela by som sa opýtať ,ked som si v 2010 začala dokončovať externe maturitu mám niečo nejake poplatky začať platit aj ja alebo sa to vztahuje len na tích čo začnu študovať teraz od semtembra 2011 lebo viem,že dokončenie si maturity hradil štát a škola odomna pýta peniaze,má na to nárok alebo nie? poradte Ďakujem San
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak!..tri roky sú v ťahu a nastal deň zúčtovania...dám si dnes Song of joy aj dvakrát, mám za sebou maturitnú skúšky z angličtiny.....na trojku...ale som spokojná sama so mnou,aj komisia bola spokojná, profka až na konci mojej odpovede povedala, že veľa som sa naučila sama...a vytiahla som si nechutné otázky- cestovanie a technika v modernej dobe...uf...dobrá som!!..

..neviem, či niekedy pôjdem do Anglicka, ale koľko rečí viem, toľko krát som to furt ja...a som na seba aj pyšná..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

...a ďakujem všetkým mojim kamkám za držanie palčokov...cítila som to a aj sa mi podarilo...3D stískance posielam...
1 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

pepsi, dobrá si!


dúfam, že to nie je všetko, a poženieš svoju túžbu po vedomostiach aj dalej
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...táto sa mi páči najviac..dám sem..lebo mám dnes radosť..


2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...hotovo...dnes som zmaturovala z posledných predmetov...sadla mi otázka o reklame, PR a veciach podobných, Kollár s Hollým tiež sa v hrobe neotáčali pri mojej dpovedi, nuž čo...dokončené...
...stresy, stavy, nervy- to všetko mi bude chýbať..ale jeden sen mám splnený...a fčuľ si musím vymyslieť nejaký iný...

...ďakujem vám moje milé kamky,stískance rozdám, boskančeky tiež, ale hlavné je, že ste tu a mysleli ste na mňa...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Veronika, gratulujéééém ...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a moja najmilšia pre vás...

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pepsikova Pozri príspevok
...hotovo...dnes som zmaturovala z posledných predmetov...sadla mi otázka o reklame, PR a veciach podobných, Kollár s Hollým tiež sa v hrobe neotáčali pri mojej dpovedi, nuž čo...dokončené...
...stresy, stavy, nervy- to všetko mi bude chýbať..ale jeden sen mám splnený...a fčuľ si musím vymyslieť nejaký iný...

...ďakujem vám moje milé kamky,stískance rozdám, boskančeky tiež, ale hlavné je, že ste tu a mysleli ste na mňa...
Gratulujem, obdivujem ta a prajem dalsie uspechy.
P.S. nezucastnila si sa dnes rano ankety v rozhlase?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a čerešnička na mojej torte dnes...ráno som napísala do Rádia Slovensko, že dnes maturujem (v 55.rokoch) a oni mi držali palčoky spolu so všetkými poslucháčmi...a dostanem aj darček, pošlú mi knihu...potešilo ma veľmi......
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Tak som ta dobre identifikovala, ja som to pocula. Dostanes knihu o grilovani, tak si tie svoje uspechy pekne oslav.
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

Teraz nastal ten správny čas ... knižky do kúta postaviť a poriadne to osláviť ...
Písomky a skúšky už zdajú sa byť iba hrou,
roky štúdia ostanú navždy peknou spomienkou ...
Veľa šťastia na ceste za úspechom ...

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  048.jpg
Zobrazení: 0
Veľkosť:  78.8 KB
1 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Dnes som zabrúsila na Poradu po dlhej dobe. Milá Pepsi, veľmi veľmi gratulujem. Ja som včera urobila štátnice, dostala som tri "A"-čka a som oficiálne Bc. Janka. Dúfam, že ma zoberú ďalej a za dva rôčky budem aj Ing.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať