Zavrieť

Porady

štúdium v strednom veku..nadstavbové štúdium

...originál...
privítala by som študentov,hlavne skoroseniorov,prípadne seniorov..na výmenu skúseností,učiva..alebo len tak..hodiť reč..
Usporiadat
havka havka

havka je offline (nepripojený) havka

celkom som sa potesila, ze nie som uplne nenormalna. mam 41 rokov a tiez som si podala prihlasku na vs. uz som sa bala, ze budem jedina pod slnkom v tomto veku a zrazu "bac", uplne nahodou som natrafila na tuto stranku a vidim, ze nas je viac. dobry pocit.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Babuľky moje, dnes som urobila psychológiu za A. Takže mám zimný semester za sebou. A celkom dobré výsledky. Aj keď nedostanem vysvedčenie, môj index hovorí sám za seba. Takže teraz mám chvíľu pokoj, odpočinú si moje ubiedené mozgové závity. Gratulácie, samozrejme prijmem rada a dúfam, že aj vy ostatní študenti sem zavesíte svoje polročné výsledky. Nech mám aj ja možnosť niekomu gratulovať.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
havka Pozri príspevok
celkom som sa potesila, ze nie som uplne nenormalna. mam 41 rokov a tiez som si podala prihlasku na vs. uz som sa bala, ze budem jedina pod slnkom v tomto veku a zrazu "bac", uplne nahodou som natrafila na tuto stranku a vidim, ze nas je viac. dobry pocit.
...neboj nič..okolie si zvykne..aj u mňa si zvykli...držím palčoky a nezabudni sem hodiť prvé výsledky..alebo ak niečo nebudeš vedieť...sme tu samé múdre)))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
JANOMILKA...šikovnica jedna...gratulujem..piť budeme neskôr))))))))))
0 0
pietruš pietruš

pietruš je offline (nepripojený) pietruš

gratulujem ,dufam ze radost zo spravenych skusok stoji za to trapenie
0 0
havka havka

havka je offline (nepripojený) havka

pepsikova Pozri príspevok
...neboj nič..okolie si zvykne..aj u mňa si zvykli...držím palčoky a nezabudni sem hodiť prvé výsledky..alebo ak niečo nebudeš vedieť...sme tu samé múdre)))
na prve vysledky si este musim pockat. ale mam jednu dobru spravu, hladala som na nete podmienky prijatia a budu brat bez prijimaciek vsetkych s priemerom do 2.2 a to splnam - najhorsi som mala 1.25. budem len dufat, ze ked zistia, ze som maturovala uz pred viac ako 20 rokmi tak ma nebudu chciet "prevetrat".
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moje milé múdre,poraďte...ako si jednoducho a rýchlo zapamätám tie všelijaké položky,čo sa vpisujú do peňažného denníka??..ktorá kam patrí??..príjmy do príjmu,výdaje hentam,peniažky na ceste a toto má daň,hento nie...nejaký recept na to neexistuje??..


...začal sa nový polrok,tak prajem veľa šikovnosti a trpezlivosť..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ahojky milé študáčky..len nakuknem,či študujete...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Asi študujú, keď sem ani nechodia. Alebo prázdninujú.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moje milé vzorné študáčky..našla som super kurz angliny a s potešením zisťujem, že nie som blbá nakomplet)))...a čo vy??...ako ide štúdium??

http://www.e-academy.cz/main.php?lev=1&les_id=3
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Len nakuknem...čochvíľka sa mi skončí prvý rok študírovania..som múdrejšia o kopu vecí, z ktorých polovica mi bude na nič a druhá len do počtu..ale čo by som teda do seba nikdy nepovedala, som trpezlivá a poctivo sa pripravujem..neviete náhodou, kde dostať náhradné diely do rozumu?..sem-tam totiž vynecháva..ale čo už..

..no a čo moje milé študentky?..žiadna nepridá ani písmenko?..hádam ste to nevzdali?..

.P.S.:..neviete náhodou o nejakej dobrej učebnici JU a PU?...
Naposledy upravil pepsikova : 26.04.09 at 19:55
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pepsi len sa uč. A dobré učebnice sú vraj z ekonomickej školy, z tých sa najviac naučíš. Možno by Ti aj požičali. Skús. A som rada, že si múdrejšia a že Ťa škola baví. Nech sa Ti darí.
0 0
pietruš pietruš

pietruš je offline (nepripojený) pietruš

ja som sa uspesne spravila skusky za zimny semester a uz aj robim skusky z letneho, je to drina, ale ta radost po spravenej skuske stoji za to
ze spravim matiku, to by som neverila
drzim palce vsetkym!!!
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Čaute baby študujúce, ja som momentálne tiež až po krk v knihách. Skúškové je v plnom prúde. V nedeľu som spravila psychológiu za "A", dnes som písala matiku, myslím, že vcelku slušne a teraz driem na štvrtok na aplikovanú informatiku. Je to neuveriteľný "fofr". Za dva týždne päť skúšok. Už teraz si pripadám vyflusnutá. Normálne sa teším na prázdniny. Asi viac ako moje deti.Ha-Ha. Učte sa, ako kázal ujo Lenin, aby ste boli múdrejšie a lepšie a krajšie ako ste (ak to vôbec ešte ide). Mimochodom, dnes sme v našej školskej schránke preberali tému parazitov. Mladí, slobodní, podaktorí bez roboty, chudáci, nemajú sa čas učiť a my "svine" zamestnané, vydaté a detné nechceme dať opísať. No nešľaktrafilo by vás? Čo celé dni robia? A nakoniec dostanú rovnaký diplom ako my a rozmnožia rady vysokoškolsky vzdelaných ľudí, ktorí majú diplom a v hlave nasr...né. Proste super!
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Čo sa deje, mílí študenti seniori, nemáte sa čím pochváliť? Tak sa budem chváliť ja. Matiku som zmákla za C, a mám za sebeu aj aplikovanú informatiku za A a dnes som absolvovala sociológiu za A. Normálne som bifľoš a ani by ste neverili, aká som na to pyšná. Takže Janulka, si dobrá, čo dobrá, vynikajúca. A potom niekto povie, že samochvála smrdí. Veru nie, keď je oprávnená, je to ten najlepší parfum pod slnkom. Takže, milí študenti, pochváľte sa aj vy.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

pepsikova Pozri príspevok
..moje milé vzorné študáčky..našla som super kurz angliny a s potešením zisťujem, že nie som blbá nakomplet)))...a čo vy??...ako ide štúdium??

http://www.e-academy.cz/main.php?lev=1&les_id=3

Ten isty kurz existuje aj v slovencine:

http://www.e-academy.sk/

Vznikol asi rok-dva po ceskom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
janomila Pozri príspevok
Čo sa deje, mílí študenti seniori, nemáte sa čím pochváliť? Tak sa budem chváliť ja. Matiku som zmákla za C, a mám za sebeu aj aplikovanú informatiku za A a dnes som absolvovala sociológiu za A. Normálne som bifľoš a ani by ste neverili, aká som na to pyšná. Takže Janulka, si dobrá, čo dobrá, vynikajúca. A potom niekto povie, že samochvála smrdí. Veru nie, keď je oprávnená, je to ten najlepší parfum pod slnkom. Takže, milí študenti, pochváľte sa aj vy.
..


...moja milá "janomilka", len sa ty chváľ, samochvála strašne krásne vonia, zistila som to na sebe a ten dobrý pocit je na nezaplatenie....tiež máme v triede takých, čo by len odpisovali, a poviem ti, že veru vždy im to vyjde a podarí sa..že budú s diplomom sprostí, to ich netrápi..u nás ide zatiaľ len o maturu, ale ako budú študovať a čo s nich bude potom, nechcem ani myslieť....

...a čo ostatné študentky?..hádam ste to nevzdali, baby??...už aj a chváľte..nech to tu vonia!!!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivka70 Pozri príspevok
Ten isty kurz existuje aj v slovencine:

http://www.e-academy.sk/

Vznikol asi rok-dva po ceskom
..

...keď som hľadala na internete angličtinu, nevedela som o ňom, tak som začala ten český a už som ho chvalabohu aj dokončila, dal mi zabrať ale som strašne rada, že som ho urobila..čeština mi problém nerobí a vlastne už teraz mám 2 cudzie jazyky....

...ďakujem za tip., snáď sa niekomu hodí...oplatí sa to...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..len tak náhodne som kukla na ten slovenský E-learning..a som rada, že som sa učila na českom..toto je ukážka slovenskej kultúry..


.toto je ukážka zo "šuťáka"..
http://www.e-academy.sk/index.php?mod=Lms



19:48:18bublinkanvsa ovladajte vz kulturne hovada12:05:53taddykokokokokokokokokokokokoko*****ttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttt12:02:00borec10ta co vy hovna jedne12:01:02tornado333are
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..len nakuknem..moje milé študentky, čochvíľka zazvoní posledný krát v tomto školskom roku..dúfam, že nikto neprepadne, dvojky z chovania nebudú a v zdraví si užijeme prázdninky..zaslúžené..čo vy na to?...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať