Zavrieť

Porady

FAMILY G

Dobry deň, zaujimalo by ma či má niekto skúsenoti s firmou family G, zaujimalo by ma za čo konkrétne vyplácaju provízie, v čom spočíva ich práca a systém odmenovania, vela som o nich na internete nenašla čo sa diskusií týka.Pomôžte prosím
Usporiadat
Téma je uzavretá.
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

neuveritelne
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
magnum77 magnum77

magnum77 je offline (nepripojený) magnum77

rickman Pozri príspevok
neuveritelne

no nepochopila som moc tomuto komentaru, prijde mi ako vysmech troska. Mohol by si byt konkretnejsi? seriozne som si pytala radu
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

magnum77 Pozri príspevok
no nepochopila som moc tomuto komentaru, prijde mi ako vysmech troska. Mohol by si byt konkretnejsi? seriozne som si pytala radu
Ano, prepac, preto som tam dal aj textik mimo temy, aby si brala moj prispevok s rezervou. Chobot vsak pochopil. Ide o to, ze uz na prvy pohlad to vyzera neseriozne. Staci si pozriet len ten nazov. A ked ta nazov nezastavi, tak ich hlavnu stranku - v 3 odstavcoch ti 100x napisu, aky su uzasni, no netusis, co vlastne robia. A nejde len o to. Staci ak posledujes trochu poradu - takychto rychlokvasenych s 10 rocnymi skusenostami tu su desiatky. Niektore su znamejsie, ine menej. Nevravim, ze nezarabaju. Mozno aj velmi dobre. Ale ci budes aj ty? A k tomu ti ziadna rada ohladne spolocnosti asi nepomoze...
Naposledy upravil rickman : 24.11.08 at 14:27 Dôvod: preklep
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

magnum77 Pozri príspevok
no nepochopila som moc tomuto komentaru, prijde mi ako vysmech troska. Mohol by si byt konkretnejsi? seriozne som si pytala radu
Veru, neuveriteľné je, že ľudia stále naletia rôznym províznym systémom, MLM a rôznym agentúram, ktoré niečo ponúkajú, ale nevieš presne čo. Je to presná obdoba jednej nedávno diskutovanej spoločnosti, ktorá ponúka provízny systém, ale nikto nevedel vysvetliť, z čoho tie provízie vyplácajú. Bolo to v tejto téme:

http://www.porada.sk/t79367-l-y-o-n-e-s-s.html

Myslím, že tá tebou spomínaná firma je len obdobou tejto. Nič nevyprodukujú len žijú na nejakých percentách, nekresťanských úrokoch z pôžičiek a členských vkladoch.
0 0
Starbo Starbo

Starbo je offline (nepripojený) Starbo

no ja s touto firmou mám bohužiaľ skúsenosť, takže k veci. Je to klasická MLM firma, ktorá využíva štandardné získavacie praktiky. Podstatná vec je vstupný poplatok 30 000,- SK oni to nazvíjajú vklad do podnikania a argumentujú tým, že každé podnikanie si vyžaduje investíciu. Musím povedať, že myšlienka MLM systému sa mi páči ale v tomto konkrétnom prípade musím poukázať na návratnosť peňazí, ktorá je veľmi malá, lebo ľudia nezaplatia za niečo čo nemôžu chytiť, táto firma sa prezentuje ako predajca reklamy, inzerátov a partnerstvom s rôznymi firmami, ale ľudia čo to chcú robiť sa veľmi natrápia aby získali ďalších lebo to je fakt makačka. Ešte v lepšom prípade ponúknu na ten 30000 vklad 15000 pôžičku a tým si Vás zaviažu ešte viac lebo za prvého získaného nebudete mať nič a z toho ďalšieho polovicu lebo dalšia ide získateľovi. Inak niekto už ich dal aj do tel. novín, že sa bude súdiť ale podľa mňa sa nedáva vysúdiť nič, lebo ten systém je legálny,len produkt, pracovné podmienky a profesionalita chýbajú.
0 0
kankai kankai

kankai je offline (nepripojený) kankai

Správa je síce staršieho dáta,ale nedá mi neodpísať.Áno,máme skúsenosti s Family G a nie sme jediní s rovnakými skúsenosťami.Pokiaľ nechcete naletieť podvodníkom,čítajte pozorne.
.Manželka sa dostala na konkurz ,prešla a bola pozvaná na pohovor.Páčilo sa jej,dostala pozvánku na ďalší pohovor,kam si mohla priviesť aj niekoho blízkeho,aby sa jej lepšie rozhodovalo.Našťastie.Priznám sa,že páčilo sa to aj mne,rozprávať vedia dobre.Dohodli sme si ďalší pohovor.Ráno sa mi rozjasnilo v hlave.Podozrivé mi bolo:
1. Pri vstupe do firmy nám odomykali dvere a za nami zamykali/ktorá seriózna firma sa zamyká?/
2. Úžasne milé úsmevy a podávania rúk.
3. Nasleduje čakanie na nič v tzv.čakárni/aby sa zvýšila dôležitosť.
4. Hlavný manažér tvrdí,že pracoval ako čašník,ale nemá o tejto práci ani poňatia.
5. Ohurovanie mimoriadne vysokými zárobkami/toto zárabajú vysokí manažéri bánk a nie ľudia z ulice/.
6. Zloženie vstupného poplatku 32000!!!
7. Musíte sa rozhodnúť do troch minút,či to beriete,alebo nie.
8. Peniaze musíte zložiť do dvoch dní/aby ste nemali čas si to rozmyslieť/.
9. Opäť úsmevy a podávania rúk.
10. Opäť odomykanie a zamykanie,v čakárni ďalší pacient...
My sme vďaka týmto drobnostiam,ktoré sme tzv.vyčítali medzi riadkami, nenaleteli. Napriek tomu sme si dohovorili ďalšiu schôdzku,aby sme im ukázali,že sme šikovnejší.Po obvinení z podvodných machinácií sa nezmohli ani na slovo.Myslím,že tieto riadky by mali pomôcť aj tým,ktorí si myslia,že by sa to dalo skúsiť.Nie nedalo,buďte si istí,že nedalo.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Pekne si to napísal, tento scenár frčí už niekoľko rokov a stále sa nájdu ľudia, ktorých to láka...kým sa nepopália Dúfam svojím príspevkom a skúsenosťou viacerým otvoríš oči.
0 0
kankai kankai

kankai je offline (nepripojený) kankai

Poprosím ľudí,ktorí majú konexie/advokátov,políciu atď./,aby sa aspoň pokúsili dostať túto firmu zo Slovenska preč,myslím,že problémov tu už narobili dosť.Ešte na adresu tých,čo tam akože pracujú: Zabudnite na svojich 32000.Je to daň za Vašu novú skúsenosť a nikdy sa Vám nepodarí dostať ich späť.Iba sa ďalej zamotávate do pavučiny,ktorú nachystal ten frajer,čo z Vás cucá krv.Zotrvávate tam ako gambler pred automatom,čo doňho hodil poslednú korunu a nevie od neho odísť,pretože si stále myslí,že predsa musí vyhrať...Vráťte sa do reality.Ani Vy nevyhráte.Ťaháte do toho ďalších nešťastných ľudí,ktorí majú zatiaľ funkčné rodiny.Jedine tým,že nikto pre toho pavúka nebude robiť,ho odstránite z trhu.Howgh!
0 0
adka1987 adka1987

adka1987 je offline (nepripojený) adka1987

Ahojte. Family G firma sú najväčší podvodníci ako sa len dá. Ako písal KANKAI je to všetko pravda. Keď som bola na tom pohovore a už som bola aj v druhom kole a ponúkali tam strašné peniaze. Tak strašne rýchlo rozprávali len aby človeka zmiatli. Keď sa ich priateľ pýtal, že tak tu musia byť potom všetci milionári, keď za zdvihnutie telefónu je 15.000 a za jedeň deň sa dá zarobiť aj 124.000 vtedy sa trochu zarazili a opakovali po nás aké máme cieľe.
Za druhé robia pohovor s dvomi uchádzačmi naraz, kto to kedy videl.
Na tretie kolo som už ani neprišla som im to ani neoboznámila a mi vten deň volali asi 10x do hodiny až nakoniec som to zdvihla. som im hned povedala, že načo mi tolko vyvolávajú ked uchádzačov tam majú veľa a vedia len okrádať ludí. začala po mne vyskakovať, že ja som chcela pracovať, že som sa mala ohlásiť, že neviem čo je slušnoť a čo ja viem čo.
Mimochodom ak narazíte na nejakú ponuku vipmary1 na azete tak aj ona je z family g. som sa jej ohlásila na jej ponuku a hned sa mi to zdalo podozrivé že na azete má mail na prácu. po týždni sa mi ozvala ked mám záujem mám to potvrdiť mailom. som to potvrdila a po 3 dňoch sa mi ozvala že mám prísť do firmy family g. a som sa už ani neozvala. jej profil fakt stojí za to
0 0
adka1987 adka1987

adka1987 je offline (nepripojený) adka1987

ešte som zabudla dodať kamarátka čo bola tiež na tom pohovore, tak stretávala jednu čo s ňou robila pohovor a doteraz chodila ešte autobusom čo tam zarábajú velké peniaze a najväčší riaditel dojde na starej octávii do roboty
0 0
imrich707 imrich707

imrich707 je offline (nepripojený) imrich707

takže som im asik naletel som ich TZV "partner" snazim sa dostat von tým že v ymluve sa píše ak sa my vraj nebude dariť a zoženiem aspon 4 ludi ktorý prejdu aspon do druhého kola že my vrátia 980 eur naspet....tak my drzte palce....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

imrich707 Pozri príspevok
takže som im asik naletel som ich TZV "partner" snazim sa dostat von tým že v ymluve sa píše ak sa my vraj nebude dariť a zoženiem aspon 4 ludi ktorý prejdu aspon do druhého kola že my vrátia 980 eur naspet....tak my drzte palce....
A to chceš aby aj ostatný ludia prišli o peniaze?

Teda si charakterný. Klobúk dole.
0 0
Heleniatko Heleniatko

Heleniatko je offline (nepripojený) Heleniatko

Ďakujem za všetky príspevky v tomto fóre, akurát som hľadala nejaké info o family G, lebo v poslednom čase ich inzeráty zaplavili všetky možné inzertné portály (asi okrem profesia.sk). Chcela som si nájsť prácu popri dvoch malých deťoch, tak som prednedávnom s nadšením išla na pracovný pohovor k nim. V telefonickom rozhovore s mladou slečnou to vyzeralo, že ide len o neformálne stretnutie a čisto o formalitu, lebo práca mala byť ľahká. Stretli sme sa na Svätovojtešskej ulici oproti Polusu, uviedli ma do čakárne, kde už sedela iná adeptka a potom nás spolu zaviedli na pohovor, ktorý viedol manažér v trojdielnom obleku, evidentne absolvent nejakého kurzu na vymývanie mozgov, aspoň taký dojem som mala hneď po úvodných vetách. Veď ktorá normálna firma by uchádzačom na prvom stretnutí nepovedala vôbec nič o práci, ale sa vypytovala, koľko by sme potrebovali peňazí, aby sme si mohli splniť moje sny. Do druhého kola som (našťastie) nepostúpila, asi som sa počas pohovoru príliš smelo vypytovala a držala som sa pri zemi, a takých ľudí táto firma nepotrebuje. Dnes som sa zase hlásila na dobre znejúci inzerát a chcela som si dohodnúť pohovor. Ešteže tentoraz mi iná slečna rovno povedala, že ide o Family G. Okamžite sa mi ako flashback vrátili spomienky na moje študentské časy, keď som za každým inzerátom ponúkajúcim prácu, našla zas a znova Herbalife...
0 0
xtte xtte

xtte je offline (nepripojený) xtte

Nuž MLM je dnes bežne používaný vo viac ako 150. firmách, na Harvarde sa vyučuje, každý z nás má nejaké to poistenie a vidíte... funguje to. Provízna forma vyplácania je asi najspravodlivejšia... pozrite sa do zkadla a povedzte sami sebe, za čo ste v práci platení, vy, čo tu dávate rozumy... ja viem, ako to chodi, na TPP vám ponúknu 600 eur na mesiac, vy sedíte s nohami na stole a chatujete na FB a tých 600 Eur vám dajú... a hovby ste urobili. Keď ste živnostnici, skúste figu robiť a čakať peniaze... vidíte.
Čítam vaše prípevky a divím sa... a tak si pozerám stránky Family G... to vsetci neviete čítať? Veď z hlavnej stránky je úplne jasné, čím sa firma zaoberá... a keď pátrate ďalej, zistíte, že je to tretia najväčšia realitka na Morave počtom nabratých nehnuteľnosí a na Slovensku momentálne na treťom mieste spomedzi všetkých marketingových firiem. A ani jeden z vás, čo tu píšete, tam reálne nepracoval, tak ako môžte tvrdiť, že nevedno s čím obchodujú... Vy si iba nehľadáte informácie... to je môj názor.
0 0
branislavh branislavh

branislavh je offline (nepripojený) branislavh

Dnes som bol na 2. stretnutí v FGreality (firma Family G). Presne ako tu bolo opísané - zamknuté dvere, čakanie v čakárni, 2 na pohovore (na 1. stretnutí), úsmevy, vklad 1000 Eur, zdôrazňovanie ich dôležitosti v realitnej, stavebnej a iných oblastiach... - v stavebníctve fungujem už 14 rokov a nikdy som o nich nepočul (o predaji stavebných materiálov), keď som im to spomenul, zasekli sa... Sú to jednoznačne podvodníci a každého vystríham pred touto tzv. firmou. Zistil som pri pohovore, že nič iné nevedia predávať, len franšízu, ich franšíza však na rozdiel od renomovaných firiem spočíva v inzerovaní príležitosti, hľadania potenciálnych partnerov cez inzertné noviny. Ďakujem vám, že ste potvrdili môj zlý dojem z nich a pochybnosti a dávam vám vo všetkom za pravdu.
0 0
z123 z123

z123 je offline (nepripojený) z123

imrich707 Pozri príspevok
takže som im asik naletel som ich TZV "partner" snazim sa dostat von tým že v ymluve sa píše ak sa my vraj nebude dariť a zoženiem aspon 4 ludi ktorý prejdu aspon do druhého kola že my vrátia 980 eur naspet....tak my drzte palce....
Bolo ti vrátených tých 980 eur. Tiež som im naletela a chcela by so sa spýtať, či sa mám snažiť aby mi to vrátili.
0 0
lafantastica lafantastica

lafantastica je offline (nepripojený) lafantastica

Prepačte, ale musím zaraeagovať. Osobne mám s touto firmou skusenosti, a myslite si,čo chcete, ale ako čitam, kazdy t upiše len na zaklade toho ,co počul, alebo ze sa dostal len do druheho kola pohovoru? teda kto z Vas sem piše ako partner spoločnosti? ja osobne mam skusenosť s touto spoločnostou, a ako vravite, nedavno som "naletela",ked mám citovať, a nielenže som spokojná so spoločnostou ako takou, ale spokojná som aj so svojím prijmom, s pristupom kolegov, nadriadených ... A to som teda pracovala na v celku dobrom mieste predtym, takze som uz videla aj ine sumy,ako je priemerná mesačna mzda, ale momentalne som so svojim prijmom nadmieru spokojná A ku podivu nemám ani pocit ,zeby som sa namakala. Samozrejme sa nebudem snažiť nikomu nič vyvracat, ale tak ako vy máte potrebu hodit svoj nazor, kritiku, ja mám právo vyjadrit ten svoj nazor
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Nieco nove k tejto teme? Pozitivne prispevky od ludi s jedno-dnovou registraciou ma nezaujimaju
1 0
coki898 coki898

coki898 je offline (nepripojený) coki898

Nezaujimaju z dôvodu že sa pridávate k ľudom ktorý nezarobili. Prečo nezarobili? Prečo by to niekdo robil ked sa vobec nezaraba. Preco si nebudujem svoj tim ale zarabam na reklame napriklad.

Cim viac kritiky tim je to lepsie Prajem vela stastia raz mozno dojdete ze kazdy kdo tu pise tie vymysli tam ani nepracoval a ked ano pracovali stylom raz mesacne dosli pozret
0 0
MiškaHryzka MiškaHryzka

MiškaHryzka je offline (nepripojený) MiškaHryzka

rickman Pozri príspevok
Ano, prepac, preto som tam dal aj textik mimo temy, aby si brala moj prispevok s rezervou. Chobot vsak pochopil. Ide o to, ze uz na prvy pohlad to vyzera neseriozne. Staci si pozriet len ten nazov. A ked ta nazov nezastavi, tak ich hlavnu stranku - v 3 odstavcoch ti 100x napisu, aky su uzasni, no netusis, co vlastne robia. A nejde len o to. Staci ak posledujes trochu poradu - takychto rychlokvasenych s 10 rocnymi skusenostami tu su desiatky. Niektore su znamejsie, ine menej. Nevravim, ze nezarabaju. Mozno aj velmi dobre. Ale ci budes aj ty? A k tomu ti ziadna rada ohladne spolocnosti asi nepomoze...
ehm ehm, beriem Vase nazory, mam vsak právo povedat aj vlastný názor. Ako vidim, pišu tu viacerí, že len boli na pohovore a tak ... ja vsak mám so spomínanou firmou aj vlastnú skusenost, a to pracujem pre tuto spoločnost len dva mesiace a 4 dni presne, a zarobila som 2650 eur , z toho 1000 eur hned prve tri týždne. Venujem sa reklame,ktora je jednou z komodit, ktorym sa firma venuje,a taktiez kariére, a som viac než spokojná. A co ja viem, kolegovia ,ktorí su tam plus/minus tak isto krátko/dlho ako ja, zarobili podobné sumy viacmenej, dokonca kolega, ktorý len nedávno zmaturoval, zarobil cez 3000 eur ... takže tolko moja skusenost. Neviem, preco tu ludia pisu na zaklade nejakych pohovorov,ktore sa im nezdali. Nikoho tam do nicoho nenutia,ani mna. Na pohovore sa ma pytali, ked chcem ,tak licencia, ked nie,vela stastia pri hladani si prace takzetolko moj nazor, aj ked ten Váš Vám samozrejme nemozem vziat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať