Zavrieť

Porady

FAMILY G

Dobry deň, zaujimalo by ma či má niekto skúsenoti s firmou family G, zaujimalo by ma za čo konkrétne vyplácaju provízie, v čom spočíva ich práca a systém odmenovania, vela som o nich na internete nenašla čo sa diskusií týka.Pomôžte prosím
Usporiadat
Téma je uzavretá.
peterwagner peterwagner

peterwagner je offline (nepripojený) peterwagner

MiškaHryzka Pozri príspevok
ehm ehm, beriem Vase nazory, mam vsak právo povedat aj vlastný názor. Ako vidim, pišu tu viacerí, že len boli na pohovore a tak ... ja vsak mám so spomínanou firmou aj vlastnú skusenost, a to pracujem pre tuto spoločnost len dva mesiace a 4 dni presne, a zarobila som 2650 eur , z toho 1000 eur hned prve tri týždne. Venujem sa reklame,ktora je jednou z komodit, ktorym sa firma venuje,a taktiez kariére, a som viac než spokojná. A co ja viem, kolegovia ,ktorí su tam plus/minus tak isto krátko/dlho ako ja, zarobili podobné sumy viacmenej, dokonca kolega, ktorý len nedávno zmaturoval, zarobil cez 3000 eur ... takže tolko moja skusenost. Neviem, preco tu ludia pisu na zaklade nejakych pohovorov,ktore sa im nezdali. Nikoho tam do nicoho nenutia,ani mna. Na pohovore sa ma pytali, ked chcem ,tak licencia, ked nie,vela stastia pri hladani si prace takzetolko moj nazor, aj ked ten Váš Vám samozrejme nemozem vziat
jj, a ty si myslis ze vsetci zerieme seno, ze, verim ze ste na taketo nerealne sluby nachytali vela ludi a ze este aj nachytate a to vsetko v ramci platnej legislativy
takze ludia nech vam kedykolvek ktokolvek da nieco podpisat, najskor sa preboha poradte s odbornikom a nie bezhlavo podpisujete a posielate im peniaze ... ak uz neviete co s peniazmi, sa mi kludne ozvite, ja vam za tu sumu co nenavratne odovzdate pridem aspon domov povysavat :-))))
0 0
unidat unidat

unidat je offline (nepripojený) unidat

No, ja mám podobné skúsenosti spred cca 5 rokov. Zjavili sa v BB, konateľka Slávka Rabinová. Naletel som, zacvakal (somár) 30t, poslal dokumenty (absolvované návštevy a pod.). A zarobil som VEĽKÉ HO...!!!
Samozrejme, po cca 3 mesiacoch "firma" z BB zmizla !
Vtedajšia konateľka mala milión dôvodov ako nič nezaplatiť, aj keď podmienky som splnil. Počnúc tými, že niektoré oslovené firmy si to nakoniec rozmysleli, potom že niektoré už predtým oslovili sami a pod. a nakoniec tým, že som nestihol absolvovať všetky školenia. Takže je to jeden obrovský PODVOD !!!!!. Nenaleťte ani tým, ktorí to chvália. Je to ich job, reklama, na ktorej zarábajú! Je to jednoducho BANDA PODVODNÍKOV !!!!
0 0
karkulka17 karkulka17

karkulka17 je offline (nepripojený) karkulka17

moje pôźičky presiahaju môj príjem.Manžel prestal prispieva´t na vyplatenie pôźičiek.Uź robím na dvoch miestach,ale peniaze mi ani tak nestačia.Čo by som mohla spraviť?
0 0
Matylda307 Matylda307

Matylda307 je offline (nepripojený) Matylda307

Tak ja už mám tiež svoju skúsenosť s touto firmou . Bola som dva roky bez práce a tým pádom bez peňazí, takže vidina perfektného príjmu za nenáročnú prácu ma nadchla... a tak som pánovi riaditeľovi dala zálohu na licenciu 50,- eur s tým, že zvyšok doplatím o dva dni, keď ho zoženiem. Peniaze som však nezohnala a navyše sa nám pokazil kotol... Volala som teda dotyčnému pánovi, že bohužiaľ moja situácia je taká, aká je, a aby mi zálohu vrátil. On mi však na to povedal, že záloha je nevratná!!! Podotýkam, že sme nespísali žiadnu dohodu, ani zmluvu, ani nič podobné, len príjmový doklad o vyplatení zálohy. Volala som teda na obchodnú inšpekciu, či je to možné. Tam mi hneď povedali, že je to nejaký podvod, a že mám ešte zavolať na inšpektorát práce, keďže sa jednalo o licenciu na vykonávanie určitej práce. Tam mi samozrejme povedali to isté a že sa mám obrátiť na políciu s trestným oznámením za podvodné vymámenie peňazí.
Takže, ak ste s touto firmou neuzavreli žiadnu zmluvu a napriek tomu vyplatili zálohu na licenciu, ktorú vám odmietajú vrátiť, obráťte sa čo najskôr na políciu (môže byť aj v mieste svojho bydliska) s trestným oznámením. Ja som tak už urobila
Naposledy upravil Matylda307 : 02.03.11 at 17:00
0 0
tomas bachraty tomas bachraty

tomas bachraty je offline (nepripojený) tomas bachraty

No, tak vas vsetkych zdravim, dnes som bol na tom slavnom pohovore aj ja. Vsetky veci co som si tu od vas cital sedia aj s mojim pripadom, samozrejme chvalabohu len po prve kolo, druhe som urcite neabsolvoval, na take nieco nenaletim !!! Taky pohovor som este teda nezazil a to som ich uz dost pochodil ,viac sa oni mna pytali ako ja ich a ked som chcel nieco viac vediet, tak skoro vsetko sa vraj dozviem v druhom kole uuuuzasneeee.....najprv cakam v cakarni lebo sa robia doleziti, ze niekoho prave riesia, potom vas zavolaju a vypytuju sa vas na vase zivotne ciele , potom vam z toho vypocitaju kolko by ste mali zarobit aby ste si ich mohli splnit....aky uuuzasni poradcovia a vsetko vam slubia ze splnia, vsetky ocakavainia , nieje z nicim problem , nepotrebuju ziadnu prax, ked nic neviete nic im nevadi co je zaujimave , pretoze firma ktora ma prosperovat potrebuje ludi ktory maju aku taku zdatnost a vedia nico aj robit, staci vraj len 3 hod. denne pracovat aj to je uz vraj vela. No a nazaver po tomto psychickom zdolavani, ktoremu slabsie a nerozvazne povahy podlahnu sa vas spytaju ci ste ochotny do svojho podnikania aj nieco zainvestovat ...ha ha ha ....vraj cca 1500 eur ...co to je za pracu kde mam hned zainvestovat, dobre aj by som zainvestoval ale musim vediet do coho ...nie ?!.....jedna vec mam na tomto fore zarazila a to co som pocul co je v zmluve, to vedia len ti ktori naleteli......ze vraj v zmluve je, ak sa vam nebude darit a budete chciet svoje financie vratit, teda len tusim cast , tak vraj budete musiet zohnat aspon 4 dalsich ludi , ktori sa dostanu aspon do druheho kola.....dobra piramidova hra !!!! je tu uplna sranda.....no a cital som tu aj zopar kladnych nazorov....velmi by som im neveril !!! , mozno sa mylim , ale mam taky pocit ze su to prave ti podvodnici, ktori si tu zachranuju aspon trochu svoje meno ...mno a skuste si pozriet len tak v googly kolko ma tato firma inzeratov na takuto poziciu !!!! a za ake obdobie!!!! nieje problem najst od novembra 2010 / a to nehovorim kolke stare su uz z mnohych stranok zmazane/ tieto inzeraty na velmi vela strankach a to s 2-tyzdnovim casovim odstupom , uz len z toho vypliva, ako podvadzaju , ktpra firma hlada pol roka v kuse kandidata na tak dobru poziciu a to kolki tam boli uz len behom tej chvilky ako som tam bol ...no dakujem pekne to uz maju asi 1500 zamestnancov za tu dobu ....asi prosperuju ......inak z toho dna ma tesi len jedno , ze som si poklebetil s prijemnou mladou slecnou, ktora bola tak stara ako ja, celkom sympaticka aj by som si dal s nou tusim este jedno stretko ....ale to uz radsej len osobne, ale asi by som jej vycital preco ma do toho chcela namocit , ale aj tak zlata bola ........a este nieco pre tych s kladnymi prispevkami , spolocnost moze prosperovat a byt na 3 mieste v cr a ja neviem kde v pocte vlastnictva nehnutelnosti , ale kazda firma sa snazi mat aj nejake bokovky a cernotu ...preco nie ???!!!!
1 0
mallinke mallinke

mallinke je offline (nepripojený) mallinke

bohužiaľ súhlasím s príspevkami vyššie... ja som naletela v tej dobe tu o nich nikto nič nevedel nepočul a nechala som sa zlákať dokonca som bola na školení v čr, kde som ale už pochopila že oni vravia stále len hmlisto nič konkrétne... a ich záruka vrátenia vkladu je len veta na zdrape papiera...
0 0
tomas bachraty tomas bachraty

tomas bachraty je offline (nepripojený) tomas bachraty

mno este by som chcel upozornit na jednu firmu, ktora je podla mna to iste ako Family G , cize jednym slovom podvodnici.

Ako tak sledujem stale pracovne ponuky tak na job.sk mi vzdy uderi do oci to meno Denisa Jonášová....je to tam stale ako hladaju cloveka na tu ich ,, pracu´´ , pre Family G , ale uz aj pre firmu JoKo, slecna sa vola Denisa Jonášová......

tento clovek nieje jediny, je ich xyz, nerad ju tu menujem , ale uz mi lezie na naervy pozerat sa ako tu niekto chce niekoho podrazit a nachytat !!!

takze pozor aj na firmu alebo co to vlastne je .....JoKo....!!!!!!!!!!
0 0
mirecekvojta mirecekvojta

mirecekvojta je offline (nepripojený) mirecekvojta

Dobrý den! Též připojuji svůj názor na Family G. Je to vše velice dobře nastrojená past, i já jsem bohužel naletěl a zaplatil 27 000 Kč prakticky za nic (pozdě jsem narazil na tuto a podobné diskuse, to by mi pomohlo). Ale jdu od toho, šance si tu vydělat je mizivá. Firma nemá zas tak dobré jméno, jak tvrdí, (stačí si přečíst tyto kmentáře :-)), reklamy ani realit neprodá zas tak mnoho, podívejte se na jejich stránky, kolik je tam v nabídce realit a kolik inzerentů, žádná sláva. Třeba půl roku nepřibude v té a té kategorii jediný inzerent.
A získávat další klieny, kteří se upíší, a Vám tak má připlout 13 000 Kč? Zamysleli jste se nad tím, že tak nabíráte vlastní konkurenty (teda pokud dotyčný začne jako zprostředovatel fungovat, může Vám tak odlákat lidi, které jste chtěli získat Vy)?! Okruh lidí se tak pořád zmenšuje, vydržet takto oslovovat klienty několik let je fakticky nemožné. Při tom už tu nějací zprostředkovatelé fungují. Tuto práci, kterou Family G na živnostenský list (jste tak za sebe plně zodpovědní) nabízí, tedy jednat s klienty a zvát je do kanceláře, kde s nimi referent či makléř uzavře případnou smlouvu (a Vy tak máte získat provize, jejichž vyplácení je též velmi podezřelé a může to trvat celé měsíce, než se jich dočkáte, a Vám z nich stejně značnou část strhne stát na daních)), zvládne v každé pobočce jeden člověk zaměstnaný na plný úvazek. Jde jim jen o mámení peněz z důvěřivých lidí (bohužel jsem mezi nimi i já - ze začátku to opravdu vypadá lákavě a v pořádku).
Takže vážně, potencionální zájemci, raději s Family G nic nepodepisujte a hledejte uplatnění někde jinde. Tato firma není seriózní!!! Zaplatíte vysokou částku, za kterou dostanete inzertní kupóny k prodeji a nějaké návody, jak byste měl pracovat, které jsou fakticky k ničemu. Nechovají se k Vám korektně, dokonce zkreslují, mlží a lžou, jak se jim to zrovna hodí, smlouva není srozumitelná, i můj právník ji po prvním přečtení téměř nepochopil. Navíc do toho vrazíte další peníze. Jde jim jen o vlastní zisk. Takže POZOR NA NĚ!
0 0
Scarface 23 Scarface 23

Scarface 23 je offline (nepripojený) Scarface 23

Regujem na tie hanlive slova o Family G...Vazeni vsak vas nikto do nicoho nenuti tak neviem naco tu rozsirujete tie vase INFALTIVNE prispevky...ked sa vam nepaci tak sa skuste rychlovykvasit v inej firme...vela zdaru
0 0
Scarface 23 Scarface 23

Scarface 23 je offline (nepripojený) Scarface 23

Vazeny pan Bachraty, vyprosim si od Vas aby ste spominali moju priatelku v nejakych primitivnych blogoch a nikoho nezaujima co si on nej myslite..primitivy co nemaju co robit...I Hate it
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Scarface 23 Pozri príspevok
Regujem na tie hanlive slova o Family G...rozsirujete tie vase INFALTIVNE prispevky...
Pekná prezentácia...
0 0
alika2985 alika2985

alika2985 je offline (nepripojený) alika2985

Dobrý deň, podala som na familyG trestné oznámenie a aj konkrétne na Veroniku Kučerovú a na Břetislava Kříčku a taktiež urobili ďalší dvaja ludia nakolko sme boli podvedení. každý z nás troch pracoval vo familyg minimálne šesť mesiacov, jedna moja známa dokonca pracovala 15 mesiacov.Pričom vo Familyg nič nefunguje, dokonca už zrušili fgreality-takzvanú realitku,nedajú sa tam zarobiť peniaze, sú to manipulatívní ludia, ktorí z ostatných ludí ťahajú peniaze za niečo čo nefunguje. prosím Vás každý z Vás kto chce svoje peniaze späť za takzvanú zakúpenú licenciu ozvite sa mi, lebo ideme podávať aj hromadné trestné oznámenie. Tento prípad prebehol už aj v Čechách a s úspešným koncom, tam tiež ludia sa súdia alebo už vysúdili peniaze. Na Slovensku je nás približne cca cez 1000 podvedených ludí, tak sa mi prosím Vás ozvite mailom, kto to chce posunúť a riešiť to súdnou cestou. Tento prípad už prevzala prokuratúra. A tento prípad dokonca rieši už aj daňový úrad a dali sme podnet aj do televízie.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Scarface 23 Pozri príspevok
Regujem na tie hanlive slova o Family G...Vazeni vsak vas nikto do nicoho nenuti tak neviem naco tu rozsirujete tie vase INFALTIVNE prispevky...ked sa vam nepaci tak sa skuste rychlovykvasit v inej firme...vela zdaru
Máte pravdu, nikto nikoho na nič nenúti. Ale ak má niekto dar reči a ohurovania, tak vie presvedčiť tých ľahko ovplyvniteľných ľudí a vymámiť z nich peniaze, tak potom je to podvodník. Vždy sa usmejem, keď čítam inzeráty, ktoré ponúkajú ľahkú prácu so skvelým zárobkom, pričom to nie je náročná práca a ani administrtívna. Hned ma napadne, že už zas tu niekto zakladá pyramídu, ktorá síce nie je až taká hamýždna ako tie na začiatku 90-tych rokov (na to už by nikto nenaletel)
Sama si spomínam, keď prišiel môj muž a dal sa presvedčiť a zaplatil v pyramídke 600 Kčs Hneď vtedy som sa riadne nahnevala, ale teraz sa už na tom len smejeme. On už mal nachystané komu všetkému to predá a ako zarobí. Na jeho najväčšie prekvapenie, väčšina tých, ktorých chcel osloviť, rovnako chcela osloviť jeho Ale bolo to na niečo dobré. Nedal sa prehovoriť, keď prišla k nám tlupa kamarátov a presviedčala nás, aby sme sa znovu zapojili do takej hry a vtedy to bolo ešte aj v DM a o inej sume.

Neskôr prišli novodobí podnikavci (BMG a pod.), ktorí vedeli, že pyramída musí byť jemnejšia, aby nepoužili všetkých naraz, dokonca, že musia zo svojich zárobkov pustiť aspoň pár ľuďom peniaze, aby ich nachytali dosť

Teraz sú tu firmy, ktoré pod rúškom tajomnosti lákajú ľudí na ľahký a veľký zárobok. Len naivní ľudia uveria, že im dá niekto toľko zarobiť. Ale dobre im tak, jednoducho si to zaslúžia, keď sa nedajú poučiť
0 1
jurko111 jurko111

jurko111 je offline (nepripojený) jurko111

...teraz prebieha nabor ludi....ASISTENT VYBAVOVANIA ZAKAZIEK:::FAMILY G)...vela mladych ludi tam chodi na pohovory...davajte si pozor
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

jurko111 Pozri príspevok
...teraz prebieha nabor ludi....ASISTENT VYBAVOVANIA ZAKAZIEK:::FAMILY G)...vela mladych ludi tam chodi na pohovory...davajte si pozor
nábor prebieha stále a u všetkých - pozor si treba dávať vždy
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

je to "úžasne úspešná firma,jedna z najväčších na Slovensku" a v portfóliu majú na predaj 16 bytov.....13 domov....to sa veľmi nečinia ....
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Čert nikdy nespí...
0 0
didinkaaa didinkaaa

didinkaaa je offline (nepripojený) didinkaaa

uf ludia, dobre som mala tusaka..nieco sa mi na tom nezdalo

v juni som totiz absolvovala obidva 2 kola a ako "stastlivca" ma vybrali za toho asistenta..pripadalo mi to troska podozrive, ze ten zarobok je taky velky,i ked zase zivnostnik tolko realne by aj mal zarobit, aby zil normalne..len sa mi nezdalo ze mam zarobit tak vela a ze na zaciatok xcu odo mna viac nez 1000 eur..a je sprostost to co hovoria ze "kazdy podnikatel" musi investovat...ono neni to zrejme nejaka debilna hra cez net,ona firma asi realne aj existuje a zivi sa asi tym investovanim 1000 eur od kazdeho noveho clena...

dobre, ze som si kukla vase nazory, aspon viem,ze by som urobila velku chybu....
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Prvý príspevok a hneď rozumný, klobúk dolu.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Family G nepoznám poznám len bod G
Pozatvárať takych podvodníkov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať