Zavrieť

Porady

Mýlim sa, ale nemýlim druhých!

admin
Nie všetci vieme všetko a preto je normálne keď sa človek pomýli!

Ak však zistíte, že ste sa pomýlili, prosím urobte nasledovné:

1. Označte chybný text priamo v pôvodnom príspevku za nesprávny! ALEBO
2. Vymažte časť príspevku, ktorá je nesprávna a prípadne uveďte že ste časť vymazali (aby sa nestratila logická nadväznosť príspevkov)! ALEBO
3. Vymažte celý príspevok!


Heslo: Mýlim sa, ale nemýlim druhých!
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ďakujeeeeeeeeem.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Oceňujem prístup Poraďáčky k opravám:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=231881&postcount=23
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Jana Acsová
Oceňujem prístup Poraďáčky k opravám:
Ech, s malou dusickou som tuto poradu dnes otvarala, tusila som, ze to bude o mne,....ale zvedava som asi viac...
Ale - opacnu reakciu som ocakavala... namiesto vynadania este ocenenie... tak to je sila... dakujem za pristup k previnilym ...
Fakt ma to mrzi, budem si davat lepsi pozor... a uz som sa aj Lydinke ponukla, ze jej za trest pridem okna umyt, alebo tak nieco ale v kutiku duse dufam, ze az taky trest odo mna nezoberie, lebo uz fakt nerada umyvam okna v mojom veku :p no ved uvidime
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
ayya
Ech, s malou dusickou som tuto poradu dnes otvarala, tusila som, ze to bude o mne,....ale zvedava som asi viac...
Ale - opacnu reakciu som ocakavala... namiesto vynadania este ocenenie... tak to je sila... dakujem za pristup k previnilym ...
Fakt ma to mrzi, budem si davat lepsi pozor... a uz som sa aj Lydinke ponukla, ze jej za trest pridem okna umyt, alebo tak nieco ale v kutiku duse dufam, ze az taky trest odo mna nezoberie, lebo uz fakt nerada umyvam okna v mojom veku :p no ved uvidime
ayya nie si prvá ani posledná. Mne sa to tiež pár krát stalo a mala som to šťastie, že ma AVO opravila a aj som sa na to hned niečo nového naučila
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Aj ja som si už po sebe veru opravovala .-)

Napríklad:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=160820&postcount=19
Naposledy upravil Jana Acsová : 25.04.06 at 17:48
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Absolútny perfekcionizmus, tu na Porade?
0 0
Hornikm Hornikm

Hornikm je offline (nepripojený) Hornikm

ak ti možem poradiť nájdi si obchodného zástupcu ( resp. montérov ) z tvojho regiónu a dohodni sa s nimi . Ja som spoliehal na číslo ktoré majú na svojej stránke ,ale tam ma iba zaregistrovali a čakal som večnosť. až som našiel firmu ktorá to pre nioch montuje a dohodol som termín osobne.....
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Hornikm
ak ti možem poradiť nájdi si obchodného zástupcu ( resp. montérov ) z tvojho regiónu a dohodni sa s nimi . Ja som spoliehal na číslo ktoré majú na svojej stránke ,ale tam ma iba zaregistrovali a čakal som večnosť. až som našiel firmu ktorá to pre nioch montuje a dohodol som termín osobne.....
toto je úplne, úplne

zrejme zrejmý omyl. Kam to patrí?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Hornikm
ak ti možem poradiť nájdi si obchodného zástupcu ( resp. montérov ) z tvojho regiónu a dohodni sa s nimi . Ja som spoliehal na číslo ktoré majú na svojej stránke ,ale tam ma iba zaregistrovali a čakal som večnosť. až som našiel firmu ktorá to pre nioch montuje a dohodol som termín osobne.....
No tak to je totálne . Aj keď možno nechcel pomýliť, pomýlil !
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Marianna01
Kam to patrí?
zrejme sem: http://www.porada.sk/t26003-www-digi-tv-sk.html
0 0
peopeo peopeo

peopeo je offline (nepripojený) peopeo

Má niekto nejaké skúsenosti napr. so zakladaním papiernictva?
0 0
Julia9 Julia9

Julia9 je offline (nepripojený) Julia9

Ahojte.
Možno to tu už bolo aj spomenuté, ale je tu veľa príspevkov a nemám čas všetko prečítať. Chcem sa len opýtať, ako sa dá prečiarknuť veta, ak zistím, že som sa pomýlila a nechcem to celé vymazať - zatiaľ som na to sama neprišla...
Vďaka!
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Daj si rozšírené možnosti - ODPOVEDAŤ / dolu pod okienkom v rýchlej odpovedi/. A potom už si len zvýrazni text, ktorý chceš prečiarknuť a stlač túto ikonku v hornej lište
0 0
Julia9 Julia9

Julia9 je offline (nepripojený) Julia9

Super, ďakujem...
0 0
Dan1 Dan1

Dan1 je offline (nepripojený) Dan1

Neviem kam zaradiť, ale potrebujem poradiť ohľadom stránky, keď si kliknem na tému, ktorú chcem zobraziť, otázka sa vyroluje, ale ostatné príspevky ostanú zbalené a píše mi to, že príspevok je pod hranicou viditeľnosti a mám kliknutím rozbaliť, čo sa mi zdá zdĺhavé, lebo predtým mi to aj s príspevkami celé vyrolovalo. Je to normálny stav, že to robí všetkým, alebo len mne. Neviem kde je chyba, prosím poradte, lebo rozbalovať odpoveď po odpovedi je nepohodlné a v nastaveniach som nič nenašla. ďakujem
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Nemáš nastavené stromové zobrazenie? Skús nastaviť na lište "zobrazenie"-"lineárne".
0 0
emgeton emgeton

emgeton je offline (nepripojený) emgeton

Dan1 Pozri príspevok
Neviem kam zaradiť, ale potrebujem poradiť ohľadom stránky, keď si kliknem na tému, ktorú chcem zobraziť, otázka sa vyroluje, ale ostatné príspevky ostanú zbalené a píše mi to, že príspevok je pod hranicou viditeľnosti a mám kliknutím rozbaliť, čo sa mi zdá zdĺhavé, lebo predtým mi to aj s príspevkami celé vyrolovalo. Je to normálny stav, že to robí všetkým, alebo len mne. Neviem kde je chyba, prosím poradte, lebo rozbalovať odpoveď po odpovedi je nepohodlné a v nastaveniach som nič nenašla. ďakujem
Ak otvoríte tému, na lište, kde sa nachádza aj práca s témou ( pod upútavkou na DRAKA na PU) vľavo nájdete okienko s napisom " zobraziť príspevky s ..... " .
Kliknite naň a vyhľadajte si v možnostiach " zobraziť všetky príspevky" a znova kliknite.
0 0
Dan1 Dan1

Dan1 je offline (nepripojený) Dan1

super funguje to, ďakujem moc za pomoc.
0 0
agent11 agent11

agent11 je offline (nepripojený) agent11

Ahoj, potrebovala by som poradiť, ako upravím príspevok, keď tam nemám ikonku "upraviť" prípadne vymazať celú tému, na ktorú nikto nereagoval veľmi dlhý čas a ako ukončím tému? Ďakujem
Naposledy upravil agent11 : 16.01.10 at 15:51
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať