Zavrieť

Porady

Čo nám práve kvitne ll.

Len nedávno sme na týchto stránkach obdivovali kvitnúcu krásu z minulej sezóny.
Hoci je väčšina krajiny ešte pod snehom,niektoré kvietky sa už ukazujú v plnej kráse.


Pochváľ sa aj Ty , čo Ti práve kvitne a pridaj fotografiu, nech sa potešíme všetci .
Naposledy upravil arizona : 16.02.11 at 14:15
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nekvitol ani som ho nepresádzala, ale ani neviem kedy som ho kupovala, polievať som ho polievala aj hnojila, ešte ich mám na balkóne.potom ich dám na medziskodiskový balkón ten je zasklený.
0 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
tento kvet som si zo starkla objednala, ale zo 4-5 cibuliek zasadených je len toto žial názov neviem...........

A ten druhý obrázok - chystá sa tigria hviezda kvitnúť, tak čakám každým dňom kedy sa rozkvitne..........
DSC00896.JPG  
DSC00899.JPG  
1/1
5 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

pár pre potešenie
1.jpg  
2.jpg  
3.jpg  
4.jpg  
5.jpg  

1/1
10 0
andersenka andersenka

andersenka je offline (nepripojený) andersenka

Vek: 34
no mne tá tigria hviezda nie a nie rozkvitnúť
A v práci mi ide gloxínia ešte kvitnúť, zrejme posledný kvet tejto sezony........
0 0
rozborova rozborova

rozborova je offline (nepripojený) rozborova

andersenka Pozri príspevok
no mne tá tigria hviezda nie a nie rozkvitnúť
A v práci mi ide gloxínia ešte kvitnúť, zrejme posledný kvet tejto sezony........
Aj mne ešte kvitne gloxínia.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

....posledné ????
Jesienka f..jpg  
Jesienka fial..jpg  
Snímka0245.jpg  
Snímka0243.jpg  
Snímka0242.jpg  

Snímka0227.jpg  
1/1
4 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...ešte nejaké muškátiky a ružičky kvitnú aj u tety
Muškát č..jpg  
Muškát los..jpg  
Muškár fial..jpg  
Muškát ruž..jpg  
Snímka0241.jpg  

Ruža č..jpg  
Ruže čer..jpg  
1/1
4 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Ahojte! Idem sa pochváliť, ako pekne mi ešte kvitnú netýkavky - síce v kvetináčoch, ale minulý rok mi takto kvitli do neskorej jesene. Zimama
001.jpg  
002.jpg  
1/1
5 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

A takéto som si kúpila na balkón - chryzantémy mám veľmi rada, lebo najmä tie žlté mi vždy rozžiaria jeseň, keď slniečka už ubúda... Príjemný večer všetkým! Zimama
Pripravené na jeseň.jpg  
6 0
ra.cermak ra.cermak

ra.cermak je offline (nepripojený) ra.cermak

Ibišek 2.10.jpg  
Ibišek 23.9..jpg  
Ibišek 23.9.JPG  
1/1
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
V skalke mi kvitne ešte levanduľa , chcem sa opýtať...čo s ňou ďalej, treba ju odstrihnúť na zimu? Suší sa len kvet, alebo aj listy ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

myslím, že len kvet
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Ahojte! Na balkóne mám ešte takéto kvietky - viete niekto ich presný názov a či sa dajú prezimovať? Škoda, že už slniečko tak nesvieti, aby ešte mohli "dovykvitnúť", ale zdá sa, že predsa len sa s nimi čosi deje, sú vyššie i žltšie (neviem, či to na fotkách dobre vidno...). Zimama
A_24.09.2010.jpg  
A_03.10.2010.jpg  
B_03.10.2010.jpg  
1/1
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Ešte trochu : Chcela by som, dievčence , upriamiť Vašu pozornosť na tému "Bezpečné hniezdo" (ak ju ešte nepoznáte) z poraďáckej Kaviarne - veľmi zaujímavé a hlavné dojímavé... Zimama
0 0
alenad alenad

alenad je offline (nepripojený) alenad

Mne robia radosť tieto jesenné kvietka.
P9270407.jpg  
3 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Velmi pekne, ako v profesionalnom kvetinarstve.
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

Zimama,mala by to byt gerbera.Ja som prezimovavala uspesne par zim,ale tuto mi vyschla.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tiež som si to myslela ale bála som sa strelím blbosť
0 0
arisbe arisbe

arisbe je offline (nepripojený) arisbe

Zimama Pozri príspevok
Ahojte! Na balkóne mám ešte takéto kvietky - viete niekto ich presný názov a či sa dajú prezimovať? Škoda, že už slniečko tak nesvieti, aby ešte mohli "dovykvitnúť", ale zdá sa, že predsa len sa s nimi čosi deje, sú vyššie i žltšie (neviem, či to na fotkách dobre vidno...). Zimama
to nie je mozne gerbera na balkone? a este aka pekna! ja odpadnem a to sa jej v tejto zime dari? kedysi ked som si kupila prvu (bolo to uprostred zimy) mi pan zahradnik v skleniku povedal ze neprezije ani cestu domov a zmrzne...a ze orchidky sa pestuju daleko lahsie...vtedy som tomu este neverila. gerbera to sice prezila a pozila si aj dost dlho ale napriek vsetkej starostlivosti ma jedneho dna opustila...a odvtedy radsej verim dobrym radam
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

arisbe Pozri príspevok
to nie je mozne gerbera na balkone? a este aka pekna! ja odpadnem a to sa jej v tejto zime dari? kedysi ked som si kupila prvu (bolo to uprostred zimy) mi pan zahradnik v skleniku povedal ze neprezije ani cestu domov a zmrzne...a ze orchidky sa pestuju daleko lahsie...vtedy som tomu este neverila. gerbera to sice prezila a pozila si aj dost dlho ale napriek vsetkej starostlivosti ma jedneho dna opustila...a odvtedy radsej verim dobrym radam
No ešte sa jej darí Som ju schválne nechala na balkóne, aby k nej dočiahlo slniečko, ale už ju asi pomaly preložím na schodisko a skúsim, či sa mi ju podarí prezimovať... Zimama
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať