Zavrieť

Porady

Rozčuľujú ma "ružoví" al. ktorý mobilný operátor sa Vám osvedčil?

Pekný večer vám prajem!

Dnes opäť...už po niekoľkýkrát ma vytočil T-Mobile. "Verná" som mu už 9 rokov. Ani som s nimi nemala žiadne problémy až vlani som prešla na program vo Veľkom 100. Väčšinou mi ostávajú nejaké voľné minúty, ktoré sa presúvajú do ďalšieho mesiaca. Stav som si zisťovala vždy SMS-kou ku koncu fakturačného odbobia, no pár mesiacov mi po sebe nesedel presun minút. Kým som nemusela platiť nad rámec, tak som to nereklamovala, nemala som "chuť" to dokazovať. Až mi prišla faktúra, že mám platiť vyše 200 Sk, pričom podľa prevolaných minút som sa vtesnala práve do môjho programu. To ma už fakt nahnevalo, reklamovala som. K prešetreniu mojej reklamácie mi prišla SMS, ktorá mi vyrazila dych - vraj oni spoplatnili prevolané minúty v súlade s cenníkom bla, bla ( vo všetkom mali pravdu, akurát mi nemali čo spoplatniť, lebo som nevolala nad rámec) a vraj " v záujme zachovania dobrých obchodných vzťahov" mi znížia reklamovanú faktúru o reklamovanú sumu. To akože neviem, či som mala chápať ako darček k Vianociam. (bolo to tesne pred) žiadne prepáčte, ospravedlnenie. Mi to pripadalo, že "máme pravdu, ale ustúpime".
No a dnes znova-pozerám presun minút mi opäť nesedí. Kam sa mi podelo 12 min. neviem. Navyše som si chcela vytlačiť podrobný výpis, stiahla som si ho za 1 euro a aké prekvapenie, keď otvorím súbor a vraj "pre môj výber neexistujú žiadne dáta" Tak tento oznam ma stál 1 euro. A už o stratených kreditoch na kartách môjho manžela a syna ani nehovorím. Neprišla nám upozorňujúca SMS, že vyprší doba platnosti kreditu.
Proste na záver- nie som s T-Mobilom spokojná. Vďaka, že ste si ma prečítali, aspoň som sa vykecala.
Vám sa ktorý mobilný operátor osvedčil? Ja rozmýšľam o prechode k "modrým".
Usporiadat
kkaja kkaja

kkaja je offline (nepripojený) kkaja

Ja som si dnes kúpila v O2 sim kartu s číslom. Doteraz som bola v T-mobile, tam mi končí viazanosť 30.3.2010. Oba telefóny čo mám doma mám z t-mobilu. Ten druhý je rezervný. Nová sim karta mi v ani jednom nefunguje. Po zadaní PINu mi napíše v jednom "vložte správnu sim kartu" a v druhom "nesprávna sieť". Myslela som, že telefónu je jedno na akú kartu a v akej sieti ide.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

kkaja Pozri príspevok
Ja som si dnes kúpila v O2 sim kartu s číslom. Doteraz som bola v T-mobile, tam mi končí viazanosť 30.3.2010. Oba telefóny čo mám doma mám z t-mobilu. Ten druhý je rezervný. Nová sim karta mi v ani jednom nefunguje. Po zadaní PINu mi napíše v jednom "vložte správnu sim kartu" a v druhom "nesprávna sieť". Myslela som, že telefónu je jedno na akú kartu a v akej sieti ide.
Bohužial ale Tmob. svoje telefony blokuje, takže musíš zainvestovať do odblokovania, resp. využiť ich klubové body a za ne dať tel. po skončení viazanosti odblokovať.
0 0
kkaja kkaja

kkaja je offline (nepripojený) kkaja

Ďakujem ti za odpoveď ... to fakt poteší ...
0 0
kkaja kkaja

kkaja je offline (nepripojený) kkaja

Ešte by som sa chcela spýtať koľko ma bude to odblokovanie stáť
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
kkaja Pozri príspevok
Ešte by som sa chcela spýtať koľko ma bude to odblokovanie stáť
ahoj, odblokovanie urobia v značkových predajniach - .*T-CENTRUM* prevažne sídliace v krajských mestách. O odblokovanie môže požiadať iba osoba, ktorá si brala telefón na akciu ...
...bez bodov Ti odblokujú za 3,95 €... Ak máš 1261 bodov doplatíš si 0,197€... 996 bodov - 0,987 €... 664 bodov- 1,975 €... 133 bodov - 3,555€
Naposledy upravil alla66 : 11.03.10 at 14:35
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Xanti Pozri príspevok
Bohužial ale Tmob. svoje telefony blokuje, takže musíš zainvestovať do odblokovania, resp. využiť ich klubové body a za ne dať tel. po skončení viazanosti odblokovať.
Ked mob.operátor blokuje svoje telefóny počas 2r. viazanosti-ešte to chápem.
Ale po skončení viazanosti, je telefon vyplatený, je mojim vlastníctvom, tak by ho mal predajca bezplatne na žiadosť odblokovať nie? Nik ma nemôže predsa obmedzovať, čo si budem s mojim majetkom robiť.
Nie je to protizákonné?

doplnenie : http://staznosti.sme.sk/cpld/1667/TM...im-zakona.html
Naposledy upravil arizona : 11.03.10 at 14:38
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

alla66 Pozri príspevok
ahoj, odblokovanie urobia v značkových predajniach - .*T-CENTRUM* prevažne sídliace v krajských mestách. O odblokovanie môže požiadať iba osoba, ktorá si brala telefón na akciu ...
...bez bodov Ti odblokujú za 3,95 €... Ak máš 1261 bodov doplatíš si 0,197€... 996 bodov - 0,987 €... 664 bodov- 1,975 €... 133 bodov - 3,555€

A to je treba zobrať do úvahy fakt, že niektoré typy MT sa NEDAJÚ odblokovať.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Laco-monter Pozri príspevok
A to je treba zobrať do úvahy fakt, že niektoré typy MT sa NEDAJÚ odblokovať.
napríklad? Keď ide zablokovať, musí ísť odblokovať ak sa nezadarí s kódom na predajni, posielajú telefóny do BA ...
Naposledy upravil alla66 : 11.03.10 at 16:28
0 0
kkaja kkaja

kkaja je offline (nepripojený) kkaja

[QUOTE=arizona;1332484]Ked mob.operátor blokuje svoje telefóny počas 2r. viazanosti-ešte to chápem.
Ale po skončení viazanosti, je telefon vyplatený, je mojim vlastníctvom, tak by ho mal predajca bezplatne na žiadosť odblokovať nie? Nik ma nemôže predsa obmedzovať, čo si budem s mojim majetkom robiť.
Nie je to protizákonné?



Ano, ja mám telefóny dva, ale rodičia majú asi 4 alebo 5 všetky boli braté na paušál ... a všetky sú teda zablokované . Staré by sa mali dať odblokovať jednoducho a zadarmo.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Počas viazanosti ti po celé dva roky pripisujú klubové body. Ak ich použiješ na odblokovanie, máš to prakticky zadarmo, doplatíš iba pár centov.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Neviem ako je to v T mobile...
Kámoška pred rokmi chcela predať svoj mobil, kt. jej zostal z predošlej akcie (orange). Kupujúci mal T mobile.
Tak zašla do Orange, kde jej bezplatne vydali kód na odblokovanie...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Mala som pred 8 rokmi telefóny z Orange a už vtedy neboli blokované
Naposledy upravil alla66 : 11.03.10 at 18:12
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Alenka, to bol starší telefón, ktorý ešte bol blokovaný.
Viem, že O. svoje telefóny už dlho neblokuje, práve preto mi je divné, že T. stále trvá na blokovaní
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Myslia si, že si udržia zákazníkov... Kto je trochu šikovnejší, dokáže si sám odblokovať telefón. Na nete nájdeš presný postup...
Naposledy upravil alla66 : 11.03.10 at 19:37
0 0
kkaja kkaja

kkaja je offline (nepripojený) kkaja

alla66 Pozri príspevok
Počas viazanosti ti po celé dva roky pripisujú klubové body. Ak ich použiješ na odblokovanie, máš to prakticky zadarmo, doplatíš iba pár centov.
Ja som si už bodíky skoro všetky minula ... ale zopár mi ešte ostalo, nič to - doplatím si ... ďakujem za odpoveď
0 0
hrnco hrnco

hrnco je offline (nepripojený) hrnco

Ten zablokovany telefon ma tiez celkon nahneval, hlavne, ked som odisiel do zahranicia a chcel som zmenit kartu ineho operatora. Pytalo to po mne kod, ale nenasiel som na nete nic. Vie niekto kde sa to da najst?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať