Zavrieť

Porady

NORBIHO TAJOMSTVO

cawes no rozhodol som sa konecne zalozit temu vylucne na tuto dietu...
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

buchač Pozri príspevok
To som sa ešte miernil


Juraj

P.S. :
TOP SECRET diet
http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Gastropat

povedala by som,ze na toto by sa uz andrej mohol ozaj urazit.prosim vas,budme k sebe trochu vludnejsi.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
tak ,keďže je tá téma mrníková, tak aj ja sa pridám k dietujúcim aby sa mi chudlo lepšie





0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Prestaňte..on chcel pomôcť tým, čo chcú bojovať s kilami...tak mu tu v téme nerobte mrník.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

prosim vas,hodte sem niekto tie pokyny a spravne rozdelenie skupin.neotvaraju sa mi tie dve spodne tabulky od andreja,dokazem si len zväcsit ten zoznam jedal uvedeny nad tym.ako mam zacat skusat metodu,ked neviem princip.moze totu niekto napisat-ako kombinovat,kedy ake cisla jest a pod.tabulky mam väcsinou blokovane-netusim preco
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Prestaňte..on chcel pomôcť tým, čo chcú bojovať s kilami...tak mu tu v téme nerobte mrník.


no veď práve to, že aj ja bojujem s tými kilami ale je to 0:1 v prospech tých kíl
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

osky Pozri príspevok
prosim vas,hodte sem niekto tie pokyny a spravne rozdelenie skupin.neotvaraju sa mi tie dve spodne tabulky od andreja,dokazem si len zväcsit ten zoznam jedal uvedeny nad tym.ako mam zacat skusat metodu,ked neviem princip.moze totu niekto napisat-ako kombinovat,kedy ake cisla jest a pod.tabulky mam väcsinou blokovane-netusim preco
Ku tej Andrejovej som doplnila aj časť z iného fóra.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mareko Pozri príspevok
Ku tej Andrejovej som doplnila aj časť z iného fóra.

dakujem strasne-asi to skusim-konecne mi to niekto polopaticky podal.vdaka.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

osky Pozri príspevok
dakujem strasne-asi to skusim-konecne mi to niekto polopaticky podal.vdaka.
To ma teší že som pomohla.
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

osky Pozri príspevok
prosim vas,hodte sem niekto tie pokyny a spravne rozdelenie skupin.neotvaraju sa mi tie dve spodne tabulky od andreja,dokazem si len zväcsit ten zoznam jedal uvedeny nad tym.ako mam zacat skusat metodu,ked neviem princip.moze totu niekto napisat-ako kombinovat,kedy ake cisla jest a pod.tabulky mam väcsinou blokovane-netusim preco

uff no pokusim sa to niekedy prepisat kompletne ale to by som potreboval aby mi niekto helfol s diktovanim... nic neslubujem.....ale pokusim sa
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

mareko Pozri príspevok
Ku tej Andrejovej som doplnila aj časť z iného fóra.
dakujeeeem .....
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

DanielaSĽ Pozri príspevok
Prestaňte..on chcel pomôcť tým, čo chcú bojovať s kilami...tak mu tu v téme nerobte mrník.
dakujem konecne to tu aspon niekto chape! ja nie som urazlivy ale ked si z teba niekto neustale utahuje normalne rozmyslam niekedy ze to tu cele zakazem.... a povymazavam moje prispevky! ale su tu aj taki ludia ktory to beru aspon trosku vazne.. tak naco im to tu zbytocne kazit?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Nááááááádherná téma. Ďakujem za ňu.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Ked si zakladal temu, myslela som, ze si okrem ineho, budeme vymienat nazory a samozrejme skusenosti s tymto stylom zivota, aky prinasa "Norbiho tajomstvo". Akosi som sa ale nic nedozvedela, tak som rezignovala, kupila som si knihu a vytvorila som si svoj nazor. Skoda, tema sa zdala byt velmi zaujimava a svojim sposobom poucna.
Rada sa zapojim do debaty o skusenostiach a nazoroch od ludi z praxe.
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

wegamizi Pozri príspevok
Ked si zakladal temu, myslela som, ze si okrem ineho, budeme vymienat nazory a samozrejme skusenosti s tymto stylom zivota, aky prinasa "Norbiho tajomstvo". Akosi som sa ale nic nedozvedela, tak som rezignovala, kupila som si knihu a vytvorila som si svoj nazor. Skoda, tema sa zdala byt velmi zaujimava a svojim sposobom poucna.
Rada sa zapojim do debaty o skusenostiach a nazoroch od ludi z praxe.
no to som veru aj ja predpokladal ze sa tu budu menit nazory.. namiesto toho si tu deti z kazdeho utahuju....
uz si zacala s tym programom?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja som si vypisala uz dnes konecne tie 3 zakladne skupiny ,ale na to aby som zacala,neviem este dake infosky.
napr.ako je to s maslom a olejmi-mozu sa jest a kedy?
dalej sa pise len o fazuli-co ine strukoviny a soja?co ocot,koreniny,kava,med.....a este vela inych drobnosti,len ma teraz nenapadnu.
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

osky Pozri príspevok
ja som si vypisala uz dnes konecne tie 3 zakladne skupiny ,ale na to aby som zacala,neviem este dake infosky.
napr.ako je to s maslom a olejmi-mozu sa jest a kedy?
dalej sa pise len o fazuli-co ine strukoviny a soja?co ocot,koreniny,kava,med.....a este vela inych drobnosti,len ma teraz nenapadnu.
no malo by to byt vsetko v tych tabulkach.. treba si to vsetko pokukat... kava sa moze stale....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Musel som si to prečítať od začiatku. Musim potvrdit o tej diete, je to tak. Clovek nemusi poznat tie vsetky typy jedal, staci si uvedomit kolko skrytych tukov obsahuju rozne dobre syry, zemiakove lupienky... a vyhybat sa sladkostiam.
Kedysi som bol vasnivy cyklista a moju povojnovu (rozumejte po ZVS) vahu, teda hmotnost cca 75 kg som stlačil na neuveritelnych 69 kg (meriam 178 cm). V roku 1992 som zacal chodit do posilovni, kde som standartne makal 2 hodiny do prepalovania (tukov), co sa mozrejme prejavilo aj v redukcii svalovej hmoty ( o tom inokedy, ak niekto chce).
Snažil som sa deliť stravu, do poludnia sacharidy, popoludni bielkoviny. No proste blazinec na druhu, rano som jedol kašu z vločiek, čo mojich starsich kolegov na byvalom pracovisku privadzalo do pomykova a reagovali na to krochkanim (akože ta kaša patrí prasiatkam). Od aprila do oktobra cyklistika a ked som to ratal, tak som do tyždna odsportoval cca 20 hodin, no nie vždy, lebo som mal ešte druhu robotu. Chodil som pracovat do vinice, viete co som si tam braval? Uvarenu ryžu s nakrajanymi rajčinami a mineralku. Nič s tukom. Cvičením som zväčšil objem hrudnika o 12 cm, pas som stiahol o 10 cm a dokupoval opasky, lebo mi padali nohavice.

No to bolo v rokoch 1993-1994. Teraz mam opačny problem. Ako ina kolegyna uvadza tiež, vyskusal som bodovu dietu + starnutie spomaluje matobolizmus a aj toho pohybu nie je tolko. A hlavne vecerne tlačenie! To je zabijak na liniu.
Mam 89 kil a zda sa mi, že ma coskoro predvolaju na obecny urad, odoberu občiansky preukaz a vydaju zakalaci lístok.

No mojim prikladom chcem poukazať, že to ide. Nezabudajte na cvičenie, na aerobne cvičenie, ktore musí trvať aspon 40 minut až 1 hodinu. Ak niekoho zaujimaju tepove pasma a intenzita cvičenia, môžeme pokecať o tom.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Patrim tiez k tym, co sa metabolizmus uz spomaluje. Prave preto som seriozne zacala s Norbiho jedalnickom. Kedze doma mam dvoch synov a manzela, ktori sa venuju posilnovaniu uz niekolko rokov ( maju za sebou a sutaze v silovom trojboji ), mam schvalenu takuto Norbiho stravu aj od nich. Je na tom nieco logicke. Ale by som doporucovala kazdemu, kto chce na tom pracovat, aby si zadovazil radsej celu knihu " Norbiho tajomstvo ". Vsetko nejde dat k nahliadnutiu a fakt si treba v klude ju prelistovat a potom zacat. Ja som zacala pred tromi dnami, uz citim malilinke zmeny, ale pridala som, ako doporucuje aj kolega Duves, beziaci pas. Jediny problem, co mam s touto dietou je to, ze doteraz, asi 4 roky, som bola vegetarianka a to masko mi ide tazsie. Ale uz si zvykam.
Chcela by som sa opytat Andreja:" Mozu sa sem-tam zjest dia vyrobky? "

Moj jedalnicek podla Norbiho:

rano: 1 krajicek celozrnneho chleba so stipkou masielka a trosku medu, k tomu Capucino.(o 9,00 hod )
desiata: 1 light jogurt s ovsenymi vlockami ( o 11,30 hod )
obed: hribiky na cibulke so sunkou a s vajcami, rukolovy salat s parmezanom ( o 14,00 hod )
olovrant: Kava, alebo zeleny caj ( o18,00 hod )
vecera: morcacie prsicka na cesnaku so zelenou paprikou a ladovy salat (o 20,00 hod )
To som jedla teraz dva dni.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
wegamizi Pozri príspevok
Jediny problem, co mam s touto dietou je to, ze doteraz, asi 4 roky, som bola vegetarianka a to masko mi ide tazsie......
Chcela by som sa opytat :" Mozu sa sem-tam zjest dia vyrobky?
Ja som svojho casu mäso uplne vylučil - cca zaciatok 90-ych rokov. Teraz jem iba biele mäso. Nebudes veriť, svaly rastli aj zo soje a vajecnych bielkov.

A načo DIA vyrobky? Treba jest sacharidy s nizkym glykemickym indexom: ryža natural, tmava muka a vyrobky z nej..atd. Energia sa tak pomaly uvolnuje, nevstrebava sa do tela vo forme tuku ako to robia napr.rychle cukry a vyrobky z bielej muky.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

duves Pozri príspevok
Ja som svojho casu mäso uplne vylučil - cca zaciatok 90-ych rokov. Teraz jem iba biele mäso. Nebudes veriť, svaly rastli aj zo soje a vajecnych bielkov.

A načo DIA vyrobky? Treba jest sacharidy s nizkym glykemickym indexom: ryža natural, tmava muka a vyrobky z nej..atd. Energia sa tak pomaly uvolnuje, nevstrebava sa do tela vo forme tuku ako to robia napr.rychle cukry a vyrobky z bielej muky.
Chcela som vediet, ze keby som mala chut na nejaku sladkost , ci mozem radsej nejaky dia -keksik, alebo to je jedno a mozem aj chlieb s medom? Celozrnnu muku pouzivam bezne, takze tam to je O.K., chlapom robim aj humus zo soje, takze aj bielkovinky funguju, ked nieje poruke maso. Alebo ma napadlo, co tak cokolada zo 70%-tnym obsahom kakaa? To by som mohla niekedy?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať