Zavrieť

Porady

NORBIHO TAJOMSTVO

cawes no rozhodol som sa konecne zalozit temu vylucne na tuto dietu...
Usporiadat
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
wegamizi Pozri príspevok
Chcela som vediet, ze keby som mala chut na nejaku sladkost , ci mozem radsej nejaky dia -keksik, alebo to je jedno a mozem aj chlieb s medom? Celozrnnu muku pouzivam bezne, takze tam to je O.K., chlapom robim aj humus zo soje, takze aj bielkovinky funguju, ked nieje poruke maso. Alebo ma napadlo, co tak cokolada zo 70%-tnym obsahom kakaa? To by som mohla niekedy?
Poznam tie tužby po sladkom. Skus radsej zrely banan, alebo fit tyčinku.

No pokial nie si vyslovene diabetička, tak tie DIA vyrobky nie su vhodne, pozri toto: http://wanda.atlas.sk/umele-sladidla...ie/503280.html
Existuju dokonca vyskumy, ktore napovedaju, že umele sladidla su pričinou nadorov na obličkach.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Andrej, nemas nic nove, s cim by si sa s nami podelil? Akosi si stichol.
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

cawes vsetkym.. tak konecne som si nasiel trosku csu aby som sem nieco napisal...

schodol som zo 5 kg. s norbim som zacal vtedy ked som zakladal tuto temu.. takze som spokojny.. keby sa mi dalo a cvivil by som tak by som schudol urcite viac!

vobec nepocitujem pocit hladu a ani sam neviem ako tie kg zo mna sli.. sem tam spravim aj prehresok..ale vsak to asi kazdy.. ale davam si pozor........ na velku noc to bolo super vobec som nepribral...ako by sa dalo cakat.. xi.....

VELMI sta ma potesili, ze tu konecne pisu taky ludia ktorych to zaujima a stale si tu neutahuju.. presne takyto styl debaty som tu cakal.. dakujem vaaaaaam

PS: co sa tyka tych sladkosti, kudne si dajte.. vsak su v 1 skupine, a vtedy sa je vsetko.. ak si stihnes dat do 12 tak preco nie.....

cakam na vase reakcie....
0 0
mmj mmj

mmj je offline (nepripojený) mmj

andrej nie je schudnutie 5 kg za cca 3 tyzdne vela? raz v zivote som schudla za tak kratky cas 6 kg, ale to som bola v neskutocnom strese a potom sa to vratilo spet + daco navrch. na druhej strane, pokial nepocitujes unavu a vladzes normalne denne fungovat, asi je to v pohode... no asi sa dam "nahovorit" a vytlacim si zoznam potravin, kt. je tu prilozeny a pripnem na chladnicku, do skrinky s potravinami ....
0 0
pipula pipula

pipula je offline (nepripojený) pipula

A hoj. A nevie niekto o chudnutí podľa znamenia. Moja kolegyňa chudne podľa toho a ide jej to super. Tiež nie je hladná. Konkrétne "Rak", počas dňa len pije vodu a večer sa múže najesť do sýta koľko jej chutí preto, že rak sa hýbe v noci. Našla to v nejakom letáku a funguje jej to. Chcela by som to skúsiť, ale neviem sa k tomu dostať. Ak máte skúsenosť, alebo viete ako sa k tomu dosťať napíšte.
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Patrim medzi tych, co " cely zivot drzia nejaku dietu ". Skusam to teraz s Norbiho treti tyzden a uz sa dostavili prve vysledky. Nevazila som sa ( ako v knihe doporucuju, nevazit sa prvy mesiac ), ale sledujem na obleceni vyrazne zmeny chudnutia. A co je pre mna velmi dolezite, nehladujem. Teraz sme zacali s grilovanim, ked je teplucko, jedavam do syta, aj vecer, ale len podla tabulky č.1. Dalej mi vyhovuje aj to, ze doobeda si mozem dat primerane sladkosti ( mne staci chlebik s medom ) a potom vecer mi nis nechyba, nechytaju ma zachvaty jedenia.
Tesim sa na jahody, tie sa mozu jest cely den a tie milujem. S tymto sposobom stravovania som mimoriadne spokojna, skuste to, oplati sa .
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pipula, ja som tiež rak ale neviem o takej diete, kde by som celý deň pila iba vodu a večer sa mohla najesť. Ja to väčšinou tak aj robím, ale nie že by som držala diétu a váhu mám takú, že mi je z toho nanič. To by som musela celý deň spať a v noci robiť a jesť. No teda neviem, možno niekomu to funguje, ale u mňa teda nie. Ale keď môžeš, pricap sem tú diétu pre rakov. Vyskúšam.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Tiež si myslím, že rapídne chudnutie dobré nie je, najčastejšie skončí jojo efektom, že keď nabehnete na normál skončíte 2x toľko ako keď ste začali.... alebo budete celý život na diéte????? to snáď nie?
Ak ani to vás nepresvedčí, tak premýšľajte o tom, že pri rýchlom ubúdaní hmotnosti - čo s nadbytočnou kožou.... ak to budete chcieť eliminovať, musíte začať s cvičením.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
andrej.bat Pozri príspevok
no cawes este som na to nemal cas ale vecer sa to sem konecne pokusim dat... no neje to az take strasne ja som od pondelka schudol 2,5 kg a to som jedol uplne normalne vobec som nepocitoval hlad a nic.. je to super dieta.... vrelo doporucuje....
Od ktorého pondelka?_ Veľkonočného?
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

cawes no musim sa priznat ze som to vsetko opat pribral.. bol som v turecku tyzden s Ultra ALL INCLUSIVOM a tam sa to veru drzat nedalo.. sice som sa snazil na veceru len masko so salatmi ale vzdy som to zabilniejakym miesanym drinkom... ale nevadi idem na to opat..


PS: mmj vobec som neni unaveny... prve ze sa to da a ked to drzim tak voec nemavam "zravky" ako som to mal vzdy.....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Jaj a naco chodit na take dovolenky!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Andrej držím palce ..poznám také dovolenky, ťažko odolať....... Dnes som si vytlačila tú tvoju diétu a idem tiež na ňu pozrieť. Síce nedopustím na 90- dňovku...ale treba ju držať, nie porušovať.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

andrej.bat Pozri príspevok
cawes no musim sa priznat ze som to vsetko opat pribral.. bol som v turecku tyzden s Ultra ALL INCLUSIVOM a tam sa to veru drzat nedalo.. sice som sa snazil na veceru len masko so salatmi ale vzdy som to zabilniejakym miesanym drinkom... ale nevadi idem na to opat..


PS: mmj vobec som neni unaveny... prve ze sa to da a ked to drzim tak voec nemavam "zravky" ako som to mal vzdy.....
za týždeň si pribral tých zhodených 5 kg či 7,5 kg?
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

nie hned po tem Ulta AI som siel na dalsiu dovolenku (len chorvatsko) potom boli skusky a je to spat.. dnes som zacal nanovo. konecne som sa dokopal... idem do mexica tak dufam ze to nepriberiem spet (nech relativne ok vypadam v plavkach )
dam vam vediet svoje nove info
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

cawes vsetci mate niekto nove info? co ak ste dopadli? drzite alebo nedrzite tuto "dietu?"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
andrej.bat Pozri príspevok
nie hned po tem Ulta AI som siel na dalsiu dovolenku (len chorvatsko) potom boli skusky a je to spat.. dnes som zacal nanovo. konecne som sa dokopal... idem do mexica tak dufam ze to nepriberiem spet (nech relativne ok vypadam v plavkach )
dam vam vediet svoje nove info
andrej.bat Pozri príspevok
cawes vsetci mate niekto nove info? co ak ste dopadli? drzite alebo nedrzite tuto "dietu?"


Nejak rýchlo si sa vrátil z toho Mexica ....
0 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

Andrej.bat, zo zaciatku sa mi zdala táto téma zaujímava, dokonca mám vytlačenú aj tabulku v uvode...., no niak podobne ako tu napísal buchač, sa "tvoje" Norbiho tajomstvo začína meniť na " informácie o miestach tvojích dovoleniek", co je už v tejto téme nezaujímave. Ale v žiadnom prípade Ťa nechcem uraziť...ak budeš mať niečo nové v oblasti Norbiho tajomstva, rada si to prečitam.
Naposledy upravil Soňula : 08.09.09 at 08:25
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

Soňula Pozri príspevok
Andrej.bat, zo zaciatku sa mi zdala táto téma zaujímava, dokonca mám vytlačenú aj tabulku v uvode...., no niak podobne ako tu napísal buchač, sa "tvoje" Norbiho tajomstvo začína meniť na " informácie o miestach tvojích dovoleniek", co je už v tejto téme nezaujímave. Ale v žiadnom prípade Ťa nechcem uraziť...ak budeš mať niečo nové v oblasti Norbiho tajomstva, rada si to prečitam.
no vsak prispej atj ty nieco a nie len odo mna vsetci vsetko ckate!
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

buchač Pozri príspevok


Nejak rýchlo si sa vrátil z toho Mexica ....
zobud sa!!!
0 0
Soňula Soňula

Soňula je offline (nepripojený) Soňula

andrej.bat Pozri príspevok
no vsak prispej atj ty nieco a nie len odo mna vsetci vsetko ckate!
Akurat ma prestalo. / ckat/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať