Zavrieť

Porady

NORBIHO TAJOMSTVO

cawes no rozhodol som sa konecne zalozit temu vylucne na tuto dietu...
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
andrej.bat Pozri príspevok
co sa cudujes? vsak co je pravda nieje hriech!!!
Je to čudovanie,ale najskôr si prečítaj Etiketu Porady. Tieto slová tu skutočne nepatria...Vieš, sme tu členovia od 15 do 70 a nie každému je príjemné to čítať...
Prepáč, ale nedalo mi, tak ako aj Paule...
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
andrej!!! akakolvek sranda z mojej strany prip. zo strany ostatnych poradakov vobed nebola myslena zle... ludia sa tu dostanu ked maju stresy, rozne problemy a ja si hocikedy vystrelim aj sam zo seba... len tak na uvolnenie atmosfery... neber zivot az tak vazne... ale ak sa Ta to tak velmi dotklo prepac

PS: smiech predsa lieci
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Prepáč andrej.bat ale takéto sa tu nenosí. Možno na inom fore áno......

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
To sme mali naraz jednaké myšlienky?
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

v pohode.. ale od tial potial... aj ja si ad strielam sam ze seba.. snazim sa ludom co najviac poradit.....
co sa nehodi ked niekto napise na..al? to by malo byt v cenzure? vsak to nieje ziadna nadavka.....
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

kyblik Pozri príspevok
andrej!!! akakolvek sranda z mojej strany prip. zo strany ostatnych poradakov vobed nebola myslena zle... ludia sa tu dostanu ked maju stresy, rozne problemy a ja si hocikedy vystrelim aj sam zo seba... len tak na uvolnenie atmosfery... neber zivot az tak vazne... ale ak sa Ta to tak velmi dotklo prepac

PS: smiech predsa lieci
prave ze teba som vyzdvyhol.. xi ked som si precital tvoj prispevok dostal som chut to sem konecne dat... takze nemas sa za co ospraveldnovat....
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Tak super, andrej sa nehneva ...

A Vy sa nerehocte buchty!!! Ide sa chudnut...
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

kyblik Pozri príspevok
Tak super, andrej sa nehneva ...

A Vy sa nerehocte buchty!!! Ide sa chudnut...
Amen!
0 0
mmj mmj

mmj je offline (nepripojený) mmj

uz len to necitajte od konca ako ja. citam: 3 biele cokolady - PARADA tu zboznujem - super dieta! potom som si precitala "pokyny" a usmev mi zamrzol
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
A Vy sa nerehocte buchty!!! Ide sa chudnut...
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
a to mam za moju dobrotu
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Som rada, že diéta je na svete a nemusíme kupovať knihu. andrej.bat ďakujeme za ochotu. A tak ako kýblik napísal, buchty poďme chudnúť, lebo keď sa počasie zlepší a vletí zo zimy rovno do leta, budeme sa schovávať, aby nevideli našu "slaninu". Teda ja si to dnes večer naštudujem a idem pokúšať moju "slaninku".Lebo za chvíľu idem k lekárovi na kontrolu a ten mi dal príkaz schudnúť. Ja som sa na to vybodla- dala som si diétu bodovú (zbodla som čo som videla). Príjemné chudnutie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Výsledok Norbiho diédy



Juraj
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
a to mam za moju dobrotu


sorry
Naposledy upravil hanelie : 26.03.09 at 14:17
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

fun404.jpg  
i003297.jpg  
1/1
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

wagner Pozri príspevok
Som rada, že diéta je na svete a nemusíme kupovať knihu. andrej.bat ďakujeme za ochotu. A tak ako kýblik napísal, buchty poďme chudnúť, lebo keď sa počasie zlepší a vletí zo zimy rovno do leta, budeme sa schovávať, aby nevideli našu "slaninu". Teda ja si to dnes večer naštudujem a idem pokúšať moju "slaninku".Lebo za chvíľu idem k lekárovi na kontrolu a ten mi dal príkaz schudnúť. Ja som sa na to vybodla- dala som si diétu bodovú (zbodla som čo som videla). Príjemné chudnutie.

za malo ja som uz zacal v pondelok no sice dnes to idem porusit.. ale nevadi... treba nieco zo sebou robit.. xi....
som zvedavy na tvoje reakcie na tuto dietu....
0 0
andrej.bat andrej.bat

andrej.bat je offline (nepripojený) andrej.bat

buchač Pozri príspevok
Výsledok Norbiho diédy



Juraj
nabuduce si to odpusti!!!
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Andrej, nebuď taký úzkostlivý ježišiíííííííí!
Máme tu témy vysokovážne, táto téma je mrníková.
Napríklad ja som dnes už tak unavená, že ma príjemne predchádzajúce príspevky pobavili, my sa tu skutočne máme radi a na urážanie sa tu priestor nenájdeš.
Zajtra v čase obedňajšej prestávky nepôjdem na obed, ale pozriem si to tajomstvo, už teraz sa teším.
Oceňujem Tvoju snahu obohatiť nás o svoje skúsenosti, haním Tvoju popudlivosť.

VITAJ MEDZI NAMI !!!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
andrej.bat Pozri príspevok
nabuduce si to odpusti!!!
To som sa ešte miernil


Juraj

P.S. :
TOP SECRET diet
http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Gastropat
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

andrej.bat Pozri príspevok
no cawes este som na to nemal cas ale vecer sa to sem konecne pokusim dat... no neje to az take strasne ja som od pondelka schudol 2,5 kg a to som jedol uplne normalne vobec som nepocitoval hlad a nic.. je to super dieta.... vrelo doporucuje....
sory ,ale ked zakladam temu,minimalne sa k nej vyjadrim jasne aj ked strucne-treba zakladat vtedy,ked mas cas.ako my,obycajni smrtelnici mozeme vediet,co tym myslis,ked ani nedas nejaky naznak toho o com sa tu ma polemizovat?
najprv som myslela ze je to daky vtip,potom som sa dozvedela ze nemas cas...no,dobre som sa zasmiala,sory.nabuduce si ten cas najdi,prosim.myslim ze tu sme vsetci ludia baziaci po informaciach....
tak sa tesim na najnovsie info.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať