Zavrieť

Porady

Amway

Čo hovoríte na firmu Amway:Podelte sa ak máte nejake skusenosti dobré, či zlé.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
ukáže mi :
Chcete si zakúpiť tento výrobok?

Zadať objednávku
kliknem...vyskočí tabuľka....

Kontaktný formulár

Pokiaľ chcete ddoslať objednávku, zašlite nám, prosím, vašu e-mailovú adresu a telefónne číslo.
Vyplňte nasledujúci rámček

Ak chcete nakupovať výrobky, alebo ak sa chcete sami stať Nezávislým vlastníkom podnikania (NVP), je to možné iba prostredníctvom súčasného NVP. Ak nejakého NVP poznáte, kontaktujte ho, prosím, a on vám poskytne ďalšie informácie.

Ak žiadneho NVP nepoznáte, vyplňte, prosím, nižšieuvedený formulár. Tieto informácie budú odovzdané niektorému zo súčasných NVP a budú použité iba na to, aby vás mohol kontaktovať.

Tieto kontaktné informácie vás nezaväzujú k akýmkoľvek ďalším krokom. Jedná sa iba o spôsob, ako vám poskytnúť podrobnejšie informácie. Konečné rozhodnutie je vždy na vás.

Všetky polia označené hviezdičkou je potrebné vyplniť.
Meno:*
Email:
Telefónne číslo:*
Mesto:*
PSČ:*
Otázky, poznámky:*

o cene.... ani pamiatka

nie som povinná posielať moje osobné údaje....

som zvedavá len na cenník!
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Mihihi - nevieš niečo bližšie o cenách aspoň niektorých výrobkoch, hlavne čističa na el.rúry,LOC a ostatných? A Tvoje vlastné skúsenosti sú s ktorým výrobkom najlepšie?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nie si povinná zadať také udaje, mala si sa prihlasiť len ako hosť.
ja som to odskusala miesto teba.
Skus vpravo hore kliknut na listu, že chces byt iba host
potom staci zadat janka9
a pod tým zadaj koumal
vsetko male pismena.
nic nevypisuj ked nechceš, len tieto dve veci
a potom uz iba kliknes na kategoriu vyrobkov a potom na "viac" mne to cennik ukaze, a tiez sa prihlasim ako host, takze to musi ist aj tebe.
Je to pre teba nova stranka, trochu trpezlivosti to chce.
Opakujem - nevypisuj ziadne osobne udaje, ked nechces.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ďakujem, 100% úspešnosť....vidím i ceny
0 0
markee89 markee89

markee89 je offline (nepripojený) markee89

hmmm...v poslednom case sa aj napriek svojmu rannemu veku venujem spolocnostiam a podnikaniu....... a ked clovek nie je taky s tych menej inteligentnych tak si popozera informacie o spolocnosti vsetky.......ja osobne vlastnim licenciu ale nie som aktivny....ale mamina ma licenciu a je aktivna.....na amway ako taky sa neda povedat ani jedno krive slovo.......tusim je to jedina spolocnost na svete ktora od svojho vzniku mala kazdy rok vyssi zisk a obrat ako rok predtym< nie som si tym isty ale viem ze som to pozeral niekde> ma AAA rating co pre normalnych ludi v US znamena super spolocnsot ale kedze aj lehman brothers mali AAA rating pred ich kolapsom tak sa velmi nemusime o to opierat. Podla roznych agentur Amway ma najlepsie produkty a verim tomu ze amway je tak bohata ze keby nieoc lepsie existovalo tak si to kupia..... na mojej mamine mozem vidiet ze system funguje presne ako je prezentovane..... tiez sa stala celkom zaujimava vec ze zaraba viac ako ten dotycny ktori ju nasponzoroval cize to iba potrvdzuje to ze to nema s pyramidou nic spolocne..........
a este velmi rad by som vyvratil : vzdelavaci program<tj kazety,cd, knihy......> NIE je sucastou amway......je to ina organizacia ktora iba uci so systemom amway pracovat.....
a podruhe co som chcel......take veci ako ze to je pre tych tam hore co sa nabalia prvy ....to je akosi pekny vtip pre ludi co radi klebetia o veciach ktorim nielenze nerozumeju ale nemaju a ani nehladaju o nich informacie...........amway ma potencial rastu....a mozem prehlasit ze je to najcestnejsi <pretoze kym nepomozete zarabat peniaze tym pod vami tak nezarabate ani vy!!!> a najspravdolivejsi system a obchod aky sa mne osobne na trhu podarilo najst.....alebo stretnut........ ja osobne to hodnotim ako najlepsia podnikatelska prilezitost pre ludi ktori namju chut na spinavu hru dnesneho sveta < to jest...uplatky, znamosti, hrabkanie sa v legislative a neviem co setko....>.....Drzim palce vsetkym co v systeme pracuju a tym co nie mozem iba povedat ze na slovesnku je este kopec priestoru pre amway ...............
Dakujem a prajem pekny den...... Marek.. 20
0 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

mne sa nepaci pristup ludi, tych predajcov.
samozrejme kedze ide o peniaze, najdu sa taki k tomu vedia vymysliet pekne rozpravky, vymysliet si nieco, zamlcat alebo zaklamat. cele to spociatku obostriet tajomstvom, nehovorit na rovinu ... rozpravat o super online nakupoch a pod., zarobeni si, vlastnom biznise .. krasne to vykreslit (a prehanat) ale bez konkretnejsich faktov - len a len aby ziskali niekoho pod seba.
to potom vrha zle svetlo ne spolocnost amway ako taku.
0 0
tombiboy tombiboy

tombiboy je offline (nepripojený) tombiboy

tak s touto firmov mam uz dlhodobe skusenosti,nemyslim s marketingovim planom.Tam som sa snazil nieco dosiahnut ale nemam taku priebojnu povahu,ktoru potrebujem na priamy predaj:-)aspon nie teraz.
Vyrobky vsak pouzivam stale, som s nimi spokojny,je prevda ze maju velke balenia ale aspon nemusim stale kupovat.A hlavne ma oslovili vitaminy co maju v ponuke NUTRALITE.Uz som hodne skusil a naozaj ma prekvapila ucinost tychto vyrobkov.Hlavne vyvazeny zivotny styl.
0 0
mihihi mihihi

mihihi je offline (nepripojený) mihihi

Ahoj terezamaria!Mám skúsenosti ja s tými vyrobkami pracujem.Všetky su dobre aj keď to zvláštne znie.Ak budeš mať otazku napíš na mihihi@zoznam.sk zodpoviem ti
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
roman29 Pozri príspevok
mne sa nepaci pristup ludi, tych predajcov.
samozrejme kedze ide o peniaze, najdu sa taki k tomu vedia vymysliet pekne rozpravky, vymysliet si nieco, zamlcat alebo zaklamat. cele to spociatku obostriet tajomstvom, nehovorit na rovinu ... rozpravat o super online nakupoch a pod., zarobeni si, vlastnom biznise .. krasne to vykreslit (a prehanat) ale bez konkretnejsich faktov - len a len aby ziskali niekoho pod seba.
to potom vrha zle svetlo ne spolocnost amway ako taku.
Samozrejme, že ide o peniaze. Mna dnes jeden taky lamal. Bolo to sprostredkovane stretnutie. Do telefonu mu vravim, že nemam zaujem o prednašku zo sveta financii a vsetko co s tym suvisi. Po 5 minutach, čo mi predvadza navonane h...o, mu vravim, že mi prezentuje amway. Zapiera, že nie.
Napokon sa s nim lúčim, som dost nastvany, lebo nepovedal o čo ide. Pozeram neskor na vizitku co mi dal. Cez kvazi jeho webovu stranku je automaticke presmerovanie na amway. Tak to je už trúfalosť!
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať, ako to momentálne funguje. Mám záujem o nákup výrobkov pre seba a možno aj pre zopár známych. Jedná sa mi o to, že asi pred 10 rokmi možno viac, som bola s jedným známym ktorý s tým robil na prezentácii. Mne to prišlo "moc davové", taká davová psychóza. Ak sa zaregistrujem v Amway je povinnosť navštevovať takéto stretnutia? Ďakujem
0 0
pepus22 pepus22

pepus22 je offline (nepripojený) pepus22

a vyskušal už niekto ten krem, čo vraj omladi človeka,) stoji okolo 200 eur???
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
seda Pozri príspevok
Dobrý deň, ja by som sa chcela opýtať, ako to momentálne funguje. Mám záujem o nákup výrobkov pre seba a možno aj pre zopár známych. Jedná sa mi o to, že asi pred 10 rokmi možno viac, som bola s jedným známym ktorý s tým robil na prezentácii. Mne to prišlo "moc davové", taká davová psychóza. Ak sa zaregistrujem v Amway je povinnosť navštevovať takéto stretnutia? Ďakujem
nie je žiadna povinnosť sa zúčastňovať, ale dostávaš tam cenné informácie.Ak nechceš byť iba spotrebiteľom tak stretnutia pôsobia aj motivačne. Je to tiež dobrá partia, chodíme na guláše, dovolenky, stretká.... a podobne....nie je to len o tej davovej psychéze.
0 0
zua zua

zua je offline (nepripojený) zua

musíš sa prihlásiť cez niekoho kto je registrovaný, ako hosť a musí ti dať meno.Dá sa aj objednať,ale to čo si objednáš ako hosť,to príde dotyčnému do zoznamu a musí ti to objednať len registrovaný v Amway.Potom ti to musí poslať alebo dať.Keď si to chceš skúsiť môžeš sa prihlásiť ako hosť zuzka3.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Taky tovar predraženy a robia s tym take caviky.
0 0
gerda gerda

gerda je offline (nepripojený) gerda

sortiment sa rozsiril, vyrobky su stale lacnejsie a lacnejsie pri rovnakej ak nie vyssej kvalite ako pred tym, ak chcete blizsie info kontaktujte ma na rba@orangemail.sk alebo telefonicky na 0948522228. Rozbiehame posobenie na juhu slovenska, ak mate zaujem o blizsie info, kontaktujte ma a mozme si dohodnut nezavazne stretnutie. S pozdravom. Roman
Samozrejme je mozne objednavat ako host cez niekoho ale mozete sa aj zaregistrovat a objednavat si podla vlastnej potreby lacnejsie o 30% s tym ze do 2-5 rokov ziskate postupne dalsiu 21%nu zlavu. Cize dokopy 51%.
Naposledy upravil gerda : 17.11.09 at 14:51 Dôvod: doplnenie info
0 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

ludia, s takym tu na mna nechodte.
len za puhe zaregistrovanie mozem nakupovat o 30% lacnejsie ?
a neskor len tak dokonca dalsich 21% ?
nie je to nahodou tak ze bolo povedane iba A (staci sa zaregistrovat)
ale nebolo spomenute B - ze predpokladam sa bude vyzadovat od zaregistrovaneho nech dalej predava dotycne produkty, nejakym sposobom nech sa angazuje atd ??
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
roman29 Pozri príspevok
ludia, s takym tu na mna nechodte.
len za puhe zaregistrovanie mozem nakupovat o 30% lacnejsie ?
a neskor len tak dokonca dalsich 21% ?
nie je to nahodou tak ze bolo povedane iba A (staci sa zaregistrovat)
ale nebolo spomenute B - ze predpokladam sa bude vyzadovat od zaregistrovaneho nech dalej predava dotycne produkty, nejakym sposobom nech sa angazuje atd ??
NIkto nič od nikoho nepožaduje, nikto nie je nútený niečo robiť proti svojej vôli, alebo kvôli niekomu.
Si sám za seba. Bud pochopíš alebo nepochopíš. Bud si tento obchod vezmeš za svoj, alebo ti zostane cudzí.
Chceš žiť ako tvoji rodičia? Chceš žiť ako doteraz? Chceš niečo iné?
Hľadáš niečo alebo si výsostne spokojný s tým, čo máš a nič viac nechceš?
Nech si každý úprimne odpovie na tieto otázky a zariadi sa podľa odpovedí.
Ja ti len môžem ponúknuť možnosti, ukázať ako to funguje. Všetko ostatné je na tebe.
0 0
roman29 roman29

roman29 je offline (nepripojený) roman29

ano, som spokojny s tym co mam.
ja len reagujem na ten princip, staci sa zaregistrovat a rovno ma to kvalifikuje na 30% zlavy ?
kupuje tam potom niekto za plnu cenu bez registracie ?

ponukal mi moznost tychto lacnych nakupov a pripadnej moznosti zarobenia si aj moj znamy, len bohuzial ma dost zavadzal, nafukoval, nepodal informacie na rovinu.
neviem ci si myslel ze nepoznam google tak som si co-to o celom Amway precital, nazory zastancov, aj nazory odporcov.

a viem ze nie je to nieco pre mna a poukazujem na cely ten pristup, ktory mi je proti srsti: nekonkretizovanie, zahmlievanie, len vykreslenie ako sa da lacno nakupit, len sa zaregistruj ....
a tu zrazu ked sa pytam na podmienky registracie a podmienky superlacnych nakupov, tak je reakcia:"Chceš žiť ako tvoji rodičia? Chceš žiť ako doteraz? Chceš niečo iné?"
viem, ide o zbieranie a budovanie siete ludi pod sebou, preto az blizsie detaily po zaregisrovani sa. nebudes predsa "zadarmo" prezradzat ako cely system funguje.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
hej, súhlasím. Ked nehľadáš zmenu, nechceš nič riešiť, nie je to zaujímavé - budovať sieť.
Zaujímavé môže byť zákazníkom - preorientovať sa na ekologické výrobky, zdravú výživu,.......
Jednoduchá informácia, že je to lacnejšie, je zavádzajúca. Na prvý pohľad malé balenie a cena - bude sa zdať vysoká. Preto sa dôraz kladie na osobný odber a kontakt s človekom, ktorý výrobok pozná a naučí ťa ho používať.
Cenník - áno je to pravda, sú cenníky pre zákazníkov - konečné a pre registrovaných, ktorí maju ceny nižšie.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Co som nedavno čítal nejake ine forum, ludia su zhnusení tým, že každy chce predavať, budovať sieť a tak podobne. Už je strasne, neuveritelne presytenie produkcie. To nie je o túžbe niečo robiť, to je už iba vytláčanie iného protivníka, čo možno nemá tak šikovný jazyk a nevie zblbnuť tolko ludi.
Tí, ktorí z toho profituju sa nazyvaju akcionarmi. Je načase sa postaviť na jednu stranu barikady.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať