Zavrieť

Porady

Amway

Čo hovoríte na firmu Amway:Podelte sa ak máte nejake skusenosti dobré, či zlé.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tá ujovina Amway nebodaj ešte existuje? mám dosť však to bol taký prvý porevolúčný podvod.
0 0
Lacike Pňaček Lacike Pňaček

Lacike Pňaček je offline (nepripojený) Lacike Pňaček

lujza.j to je pravda, že ťažko človeka ohúriš s niečim o čom mu ostatný hovoria že je to blbosť. Ale verím, že aj tvoje dieťa má vlastný názor a určite by sa malo samo rozhodovať. Ja mám svojich ľudí a s kvalitou a cenou problém nemajú. Nie sú to žiadny boháči. Normálny ľudia s hypotékami, ktoré majú do konca života upísané. Pretože mám českú licenciu, tak mám otvorený trh tu aj tam. Toto je porada a náhodou som tu natrafil pri hľadaní Amway preferencií na túto stránku. Píšem tu vlastné skúsenosti a snažím sa všetko podložiť.
__________________________________________
duves som Pňaček a aspoň sa neschovávam pod pseudomymom. Jestli vôbec vieš čo to je. Ale tak nezavádzaj s cenami...
Saponát DISH DROPS 1l => 250Kč/9,82€ (so zľavou 190kč/7,46€)
Saponát Jar 1l => 51Kč/1,99€ (so zľavou 44kč/1,70€)

Pretože je to koncentrát, tak sa to riedi ako sirup do prázdnej 500ml nádobky, ktorú dostaneš buď so základným balíkom alebo si ju dokúpiš za 37Kč/1,45€. Z koncentrátu DISH DROPS sa dá zriediť v pomere 1:8 (450ml vody:50 saponátu). To znamená že jeden liter/1000ml môžeš zriediť na ďalších 9 litrov/9000ml saponátu. To riedenie zaberie 2 min a ušetrí kopu peňazí viď výpočet.

-> 1 liter DISH DROPS z toho 9 litrov saponátu za 250Kč/9,82€ (bez zľavy!)
-> 9 litrov saponátu JAR za 395Kč/15,3€ (so zľavou!)
Úspora financií aj odpadu a kvalita rovnaká. Zdroj www.itesco.sk
__________________________________________________
IVETA N áno je treba sa o biznis starať ale to o každý podnik. Môžeš postaviť kamenný obchod a čakať na zákazníkov alebo môžeš za nimi chodiť resp. sa s nimi stretávať. Výhodou v ČR je, že majú rozvinutejší trh a majú aj viac pozitívne mysliacich ľudí. Vďaka tomu je na ich trhu možné cez Global energy, TMT Czech a Telefónika (O2) zbierať bodíky za lacnejší plyn, elektriku, mobilne tarify, internet. Dá sa tam nazbierať až 190 b mesačne.
__________________________________________________
blavaciko som rád, že si sa tam na tie produkty pozrel ale nie si na ne zaškolený, takže sa nedivím tvojej reakcie ale aj tebe to rád prepočítam. Už keď sa riadiš podľa obalu tak na zadnej strane, ktorú bohužiaľ takto neuvidíš, je napísané dávkovanie. To číslo na prednej strane určuje minimálny počet ktorý s týmto produktom možno vyprať. Ako to? Sleduj výpočty a v klude si to sám overuj.
SA8 premium koncentrovaný prací prášek:
3kg -> 960Kč/36,15€ (so zľavou 709kč/27,90€)
Dávkovanie:
30ml/24g pri menej špinavom prádle (bohate stačí)
45ml/cca 34g väčšej špine a odolným skrvnám
75ml/cca 54g proti fakt odolným škvrnám (od oleja atď.)
Výpočet:
3000/24=125 vypraní v pračke
3000/34=88 vypraní v pračke
3000/54=55 vypraní v pračke
Ďalej je tam ešte stupnica s tvrdou vodou, kedže SA8 obsahuje aj zmäkčovač vody (samozrejme že je tam väčšia gramaž na pranie). A tam už je aj tých tvojich 48 vypraní v pračke, presne to čo udávajú na obale. Čiže na obale udávajú minimálny počet vyprania z maximálnym dávkovaním. Ale viem, že mi bohate stačí prvá stupnica.
Bonux automat 2in1 Natura fantazia rose & garden flowers universálný prací prostriedok
6g -> 297kč/11,68€ (so zľavou 226Kč/8,88€)
Dávkovanie:
80g pri menej špinavom prádle
100g pri väčšej špine a odolným skrvnám
Výpočet:
6000/80=75 vypraní v pračke
6000/100=60 vypraní v pračke

Porovnanie:

SA8 - 1 vypranie (24g) = 7,70kč/0,28€ (so zľavou 5,70kč/0,22€)
BONUX - 1 vypranie (80g) = 4kč/0,15€ (so zľavou 3kč/0,11€)

Ďalej treba spomenúť zloženie.
(BONUX->5-15 % aniónové povrchovo aktívne látky, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlá na báze kyslíka, Fosfáty, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Optické zosvetľovače, Enzýmy, Parfumy, Butylphenyl methylpropional)

(SA8->
15-30 % neiónové povrchovo aktívne látky, 5-15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, <5 % Fosfonáty, Polykarboxyláty, Optické zosvetľovače, Bioenzýmy, Parfumy) - Dermatologicky testované 3 nezávislími spoloč.

Fosfáty, Fosfonáty, polykarboxyláty, Zoelity znečistujú životné prostredie. Fostáty sú dokonca v ČR zakázané používať (možno preto tam majú vyššie ceny). Znečistenie sa týka hlavne riekach, rybníkoch, celkovo spodnej vody a to aj pitnej, atď. a z toho vznikajú alergie. Butylphenyl methylpropional je syntetická látka ktorá pri väčšej koncetrácií môže poškodiť pokožku. Možno preto má veľa ľudí problém s pracími práškami z dôvodu alergických reákcií. Samozrejme ani SA8 nie je úplne ekologický ale aspoň niečo. A o kvalite musí rozhodnúť niekto iný, pretože s Bonuxom sme nikdy neprali.

A na tvoju poslednú otázku prečo kúpiť raz za veľa keď môžeš viac X za menej? Kvôli odpadu. Všetci sú ekologisti až keď vidia cigánsky bordel pred domom.

Naposledy upravil Lacike Pňaček : 23.02.13 at 23:10
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Pňaček ty budeš poriadny PŇAK.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Pňaček ty budeš poriadny PŇAK.
silno amway pozitiv......
ved to moje decko má svoj názor, chvala-bohu....
ešteže sa máš načo vyhovoriť na ekológiu...to ako automobilky tiež im ide o to aby znížili emisie.....malý motor nadupú veľkým výkonom koní.....to že ten motor menej vydrží to um už nevadí..... kvótu splnili
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

Lacike Pňaček Pozri príspevok

Porovnanie:

SA8 - 1 vypranie (24g) = 7,70kč/0,28€ (so zľavou 5,70kč/0,22€)
BONUX - 1 vypranie (80g) = 4kč/0,15€ (so zľavou 3kč/0,11€)

Ďalej treba spomenúť zloženie.
(BONUX->5-15 % aniónové povrchovo aktívne látky, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlá na báze kyslíka, Fosfáty, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Optické zosvetľovače, Enzýmy, Parfumy, Butylphenyl methylpropional)

(SA8->
15-30 % neiónové povrchovo aktívne látky, 5-15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, <5 % Fosfonáty, Polykarboxyláty, Optické zosvetľovače, Bioenzýmy, Parfumy) - Dermatologicky testované 3 nezávislími spoloč.

Fosfáty, Fosfonáty, polykarboxyláty, Zoelity znečistujú životné prostredie. Fostáty sú dokonca v ČR zakázané používať (možno preto tam majú vyššie ceny). Znečistenie sa týka hlavne riekach, rybníkoch, celkovo spodnej vody a to aj pitnej, atď. a z toho vznikajú alergie. Butylphenyl methylpropional je syntetická látka ktorá pri väčšej koncetrácií môže poškodiť pokožku. Možno preto má veľa ľudí problém s pracími práškami z dôvodu alergických reákcií. Samozrejme ani SA8 nie je úplne ekologický ale aspoň niečo. A o kvalite musí rozhodnúť niekto iný, pretože s Bonuxom sme nikdy neprali.

A na tvoju poslednú otázku prečo kúpiť raz za veľa keď môžeš viac X za menej? Kvôli odpadu. Všetci sú ekologisti až keď vidia cigánsky bordel pred domom.

takže aj tak som neušetril, akurát mi zbytočne 20 € trčí v prášku, ktorý som mohol kúpiť neskôr.

co sa tyka zlozenia, to ma malokedy zaujima pri drogerii. Nie som chemik a ani nerozumiem tym magickym napisom, takze ma zaujima len aky je vysledok (prania, umyvania sa, cistenia...)
S tym suvisi aj teoria o obaloch... Co sa tyka ekologie, vo vacsine pripadov ju mam fakt na haku... Doma poctivo recyklujem plasty, papier, napojovky, ale to je tak vsetko. Jazdim sam v aute, nepouzivam setrne cistiace prostriedky.

S cim ste doma prali, nez ste objavili Amway?

Este by si mi mohol vysvetlit ako nariedim tu dentalnu nit
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tiez som kedysi davno pouzivala vyrobky Amway,hlavne drogeriu, cistiace prostriedky a praci prasok. S kvalitou som bola spokojna,nemoze nic vytknut.

Ale ako pisem, bolo to davno, teda este v casoch, ked na nasom trhu bol maly,nedostatocny vyber.
Ale dnes je na trhu dostatok kvalitnych vyrobkov,ktore splnia ucel rovnako,ale su neporovnatelne lacnejsie a nestarcam cas riedenim do dalsich flasiek.
A taktiez ma uz odradza kupa.Ved predajcom Amway nemame kazdy hned v susedstve... To musim telefonovat,objednat a cakat...potom sadnut do auta a ist vyzdvihnut.
Kdezto drogeriu,ktoru pouzivam dnes /a som s nou spokojna/ si prihodim do kosika pocas bezneho nakupu,ked je vyhodna akcia kupim aj do zasoby a nemusim rozmyslat nad objednavkami, vycakavat a pod.
A ekologia? Snazim sa setrit prirodu,ale platit vyrazne predrazene vyrobky jednej firme je nezmysel.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Tiez som kedysi davno pouzivala vyrobky Amway,hlavne drogeriu, cistiace prostriedky a praci prasok. S kvalitou som bola spokojna,nemoze nic vytknut.

Ale ako pisem, bolo to davno, teda este v casoch, ked na nasom trhu bol maly,nedostatocny vyber.
Ale dnes je na trhu dostatok kvalitnych vyrobkov,ktore splnia ucel rovnako,ale su neporovnatelne lacnejsie a nestarcam cas riedenim do dalsich flasiek.
A taktiez ma uz odradza kupa.Ved predajcom Amway nemame kazdy hned v susedstve... To musim telefonovat,objednat a cakat...potom sadnut do auta a ist vyzdvihnut.
Kdezto drogeriu,ktoru pouzivam dnes /a som s nou spokojna/ si prihodim do kosika pocas bezneho nakupu,ked je vyhodna akcia kupim aj do zasoby a nemusim rozmyslat nad objednavkami, vycakavat a pod.
A ekologia? Snazim sa setrit prirodu,ale platit vyrazne predrazene vyrobky jednej firme je nezmysel.
ja tiež....síce "na silu" vždy na nejaký sviatok mi to napchala svokra do balíčka......nemala by som problém obj. ani teraz stále je amway pozitívna a vždy bola v tomto je "biznise" násilná...brrr, ale nezabudnem ako som bytové mravce vyničila s postrekom z LOC lebo bol po ruke....
0 0
Lacike Pňaček Lacike Pňaček

Lacike Pňaček je offline (nepripojený) Lacike Pňaček

blavaciko Pozri príspevok
takže aj tak som neušetril, akurát mi zbytočne 20 € trčí v prášku, ktorý som mohol kúpiť neskôr.
Pozri, porovnával som najlacnejší prací prášok v tescu. Ariel, s ktorým sme právali než sme prešli na SA8, je podstatne drahší ako Bonux. Dokoca sa dá povedať skoro rovnaká cena cca +/- 0,05€ na jedno vypranie ako SA8 prášok. Problém Arielu je zloženie, ktoré je rovnaké ako Bonux, teda aspoň to tak píšu. Sestra mala vyrážky na pokožke, pretože prášok sa dobre nerozpustil a zachytával sa na oblečení. Dnes neperieme práškom ale tekutým pracím prostriedkom a znova to je SA8.

pivko: zatiaľ som na žiadny podvod neprišiel a to len nakupujem pre svoju rodinu a okolie. Dokonca im to dám so zľavou a ešte im to prinesiem do domu. Vždy si ceny a kvalitu porovnávam a to nie len Amway vs supermarkety ale aj mäsiarstvo vs supermarkety, odevy atď. Tesco sa netají tým, že znižuje kvalitu aby si to ľudia mohli dovoliť. Nebudeš jediný čo hľadá podvod v kapitalistickom biznise v kapitalistickej krajine. Keby to bol podvod, tak by to ľudia nerobili. To prečo to robia je tá viera a tá ich dovedie k úspechu v tomto biznise. Mne nikto nesľuboval milióny ale ukázali mi, že len nakupovaním môžem zarobiť pokiaľ budú nakupovať aj druhý. Tesco má tiež club kartu len tie body môžeš použiť znova len na nákup u nich. Naučil som sa pracovať s ľudmi a aj tata mi hovoril, že podnikanie nie je sranda. Nie je to pre každého. Je to pre snilkov, ktorý sú ochotný pre svoje sny spraviť čokoľvek. Mentalita ľudí tu v srdci Európy je hladať chyby, kritizovať, vyhovárať. Ale nájdu sa aj jedinci čo majú iné črty a to hladať spôsoby, chváliť, veriť. Nech si každý vyberie či chce byť ten alebo onen.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Leoš Středa predáva tu svoju blbosť už roky , stále sa hlúpáci nájdu a vegetí si v Thajsku na Phukete blízko Baan Boa II , o Amway som v Thajsku nepočul tak že skús tam , ale pochybujem nakoľko tam od kefky pasty a komplet drogérie je všetko oproti EU o 50% lacnejšie.
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

Lacike Pňaček Pozri príspevok
Tesco sa netají tým, že znižuje kvalitu aby si to ľudia mohli dovoliť.
Prosím o dôkaz tejto bohapustej lži!
Stačí mi odkaz na článok alebo tlačovú správu, v ktorej tesco tvrdí, že znižuje kvalitu, aby si to ľudia mohli dovoliť.

Uvedom si, že kvalitu znižujú výrobcovia a aj keď mnoho krát je to na popud reťazcov, nikdy kvalitu neznižuje tesco.

Co teda s tou dentalnou nitou? Preco sa vyhybas odpovedi? Preco je taka draha? ako sa riedi?
0 0
lpy lpy

lpy je offline (nepripojený) lpy

Prajem pekný deň,
podľa mňa všetci máte pravdu, nikto nikoho nemôže nútiť a z odporu sa stáva väčší odpor, ak niekomu vyhovuje kupovať v obchode, je to vporiadku, veď tiež tam nakupujem, akurát sa teším tomu, že keďže som aktívny v podnikaní AMWAY, tak sa nemusím predierať uličkou s práškami a šampónami, to ma skutočne nikdy nebavilo, teraz mám z toho radosť, lebo mi kvalitu neustále pripomínajú zákazníci. Nejde tak ani o výrobky, ale chcem podotknúť, že pri budovaní tohto podnikania som zažil také situácie a spoznal takých ľudí, ktorých by som nikdy nespoznal. Nerád sa nudím, rád zažívam nové a dobré veci a toto je orientované práve na zážitky a učenie sa nových vecí. Žiaden z mojich obchodných partnerov nemá pocit, žeby bol do obchodu vtiahnutý, ba naopak, pre obchodného partnera spravím vždy čo je v mojich silách, má moju úctu, rešpekt a obdiv. Cení si to niekto? Neviem. Možno. Ale tak som sa to naučil a prináša to veľké hodnoty. Ako sa dnes môžu ľudia spojiť, pomáhať si, tvoriť tým? Viete vždy pomôcť svojim deťom, rodičom, okoliu? Veľa ľudí môže, veľa možno nie. Toto je vpodstate hra, nikdy nerobíme nasilu, ale taký marketing u obchodného partnera v obývačke je zázrak.. a mohol by som pokračovať, baví ma to. Prajem všetko dobré všetkým. Ak má niekto dotazy, rád zodpoviem: lpy@centrum.cz
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lpy Pozri príspevok
Prajem pekný deň,
podľa mňa všetci máte pravdu, nikto nikoho nemôže nútiť a z odporu sa stáva väčší odpor, ak niekomu vyhovuje kupovať v obchode, je to vporiadku, veď tiež tam nakupujem, akurát sa teším tomu, že keďže som aktívny v podnikaní AMWAY, tak sa nemusím predierať uličkou s práškami a šampónami, to ma skutočne nikdy nebavilo, teraz mám z toho radosť, lebo mi kvalitu neustále pripomínajú zákazníci. Nejde tak ani o výrobky, ale chcem podotknúť, že pri budovaní tohto podnikania som zažil také situácie a spoznal takých ľudí, ktorých by som nikdy nespoznal. Nerád sa nudím, rád zažívam nové a dobré veci a toto je orientované práve na zážitky a učenie sa nových vecí. Žiaden z mojich obchodných partnerov nemá pocit, žeby bol do obchodu vtiahnutý, ba naopak, pre obchodného partnera spravím vždy čo je v mojich silách, má moju úctu, rešpekt a obdiv. Cení si to niekto? Neviem. Možno. Ale tak som sa to naučil a prináša to veľké hodnoty. Ako sa dnes môžu ľudia spojiť, pomáhať si, tvoriť tým? Viete vždy pomôcť svojim deťom, rodičom, okoliu? Veľa ľudí môže, veľa možno nie. Toto je vpodstate hra, nikdy nerobíme nasilu, ale taký marketing u obchodného partnera v obývačke je zázrak.. a mohol by som pokračovať, baví ma to. Prajem všetko dobré všetkým. Ak má niekto dotazy, rád zodpoviem: lpy@centrum.cz
pekný príspevok - len daj štatistiku od začiatku tvojho podnikania - koľkí prišli, zostali a koľkí odišli
0 0
lpy lpy

lpy je offline (nepripojený) lpy

popravde mám aktívnych a menej aktívnych obchodných partnerov, žiaden sa nestratil, tí, ktorí sa venujú iným veciam (zaľúbení, prerábajú byt, chatu a podobne) sú vynikajúci samospotrebitelia, spolupracujeme, navštevujeme sa, oslavujeme a nevadí mi, či sú, alebo nie sú aktívni, pribudli ďalší, teraz rozbieham obchod podnikateľovi v Trenčíne. Všetko popri práci. Vždy je sa čomu venovať. Z praxe viem, že keď príde čas, obrátia sa na mňa a potom to naberá ten správny rozmer!
0 0
Lacike Pňaček Lacike Pňaček

Lacike Pňaček je offline (nepripojený) Lacike Pňaček

Blavaciko: Ty my chceš povedať, že Tesco nemá svoje produkty?
http://potravinydomov.itesco.sk/sk-S.../2002016176319
Len taký príklad Tesco produktu.


A tak ti dám aj video kde to bude pre teba lepšie pochopytelné, kedže zloženie nečítaš.



Nie som pravidelný návštevník tejto stránky Porada.sk ale aj tu je pár článkov o Tescu:
http://www.porada.sk/t166499-p3-tesco-zvysilo-ceny.html

Ďalší článok:
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-do...-obrovske.html

Ale to čo ma presvedčilo o kvalite je skúsenosť. Raz za čas spravíme veľký nákup u mäsiara v Sekuliach. Od klobások, bôčiku, rebier, jaterníc až po bravčové. A môžem povedať, že Tesco sa nechytá na domáce.

Odpovedi sa nevyhýbam. Možno nie je najlacnejšia ale robí body. Ono aby si pochopil prečo niektoré produkty sú drahšie ako v supermarketoch je dôležité pochopiť myšlienku Amway. Nakupovať produkty v niektorých prípadoch kvalitnejšie za rozumnú cenu, niektoré za drahšiu cenu ale za body, ktoré sa potom prepočítajú na € a prevedú na tvoj bankový účet. A čím viac sa bude tá myšlienka šíriť, tak nie len všetci budú zarábať nakupovaním ale aj viac uľavíme životnému prostrediu. (napr. s pracím práškom)
Ako si písal, že 20€ ušetríš na pracom prášku. Ale bol by som zvedavý či piješ nefiltrovanú chlorovú vodu (ťažkú na žalúdok) alebo balenú vodu. Ja viem, že kvôli chlóru v pitnej vode musím kupovať filtre a balenú vodu. Pretože to mlieko čo stáčame z vodovodu je hrôza. Balená voda vs točená pitná voda:
priemerná cena 1000 litrov (1 m3) pitnej vody z vodovodu = 1,20 Eur
priemerná cena 1000 litrov balenej/minerálnej vody = 333 Eur (priemerná cena 1,5 litrovej fľaše minerálky = 0,50 Eur)
A čo to má spoločné s pracím práškom? Prečítaj si niečo o Fosfátoch tých sajrajtoch čo kupuješ len aby si ušetril 20€. Ako to povedal Ghandí? ,,Ludia sú najzaujímavejším tvorom. Naháňajú sa za peniazmi na úkor zdravia a potom si za peniaze kupujú zdravie.´´
Viac tu: http://www.zdraveflase.sk/voda-z-vodovodu-vs-balena-voda/

Nikto ťa nenúti kupovať Amway produkty ale keď do toho nevidíš, tak by si sa k tomu nemal vyjadrovať. Ako hovorí môj otec. Najlepšia skúsenosť je osobná skúsenosť.


GLISTER™ Zubní nit s příchutí mentolu (30 m) 94Kč/3,70€
(
Speciální vlákno - Netřepí se a ani nezanechává nepříjemná vlákénka pevně zachycená mezi zuby • Jednoduché vlákno - Snadno se protáhne i velmi těsnými štěrbinkami • Osvěžující mátová příchuť.

Elmex Caries protection voskovaná mentolová zubná niť (50 m) 2,10€ - (žiadny popis)


Colgate Total Dentálna niť (50 m) 1,70€ (žiadny popis)
Naposledy upravil Lacike Pňaček : 27.02.13 at 12:42
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ale ja som pochodil celé Slovensko a viem,že nie je TESCO ako TESCO...

Aj sortiment sa líši,

v ExtraTESCO najdete iné výrobky ako v nejakom regionalnom TESCO v Hornejdolnej
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

Lacike Pňaček Pozri príspevok
Blavaciko: Ty my chceš povedať, že Tesco nemá svoje produkty?
http://potravinydomov.itesco.sk/sk-S.../2002016176319
Len taký príklad Tesco produktu.


A tak ti dám aj video kde to bude pre teba lepšie pochopytelné, kedže zloženie nečítaš.



Nie som pravidelný návštevník tejto stránky Porada.sk ale aj tu je pár článkov o Tescu:
http://www.porada.sk/t166499-p3-tesco-zvysilo-ceny.html

Ďalší článok:
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-do...-obrovske.html

Ale to čo ma presvedčilo o kvalite je skúsenosť. Raz za čas spravíme veľký nákup u mäsiara v Sekuliach. Od klobások, bôčiku, rebier, jaterníc až po bravčové. A môžem povedať, že Tesco sa nechytá na domáce.
pre Tesco som pracoval a videl som do mnohych veci a naozaj ti slubujem, ze Tesco nema vlastne vyrobky!

Kup si Tesco mlieko a precitaj si na nom vyrobcu. Budes prekvapeny.

Ano, Tesco tlaci na dodavatelov, aby mu predavali lacnejsie, dodavatel znizi kvalitu a zabali sa to do modro-bielo-cervenej skatule. Ale kvalitu neznizilo Tesco, ale vyrobca. Kapiš?

Co s tou dentalnou nitou?
0 0
Lacike Pňaček Lacike Pňaček

Lacike Pňaček je offline (nepripojený) Lacike Pňaček

blavaciko Pozri príspevok
pre Tesco som pracoval a videl som do mnohych veci a naozaj ti slubujem, ze Tesco nema vlastne vyrobky!

Kup si Tesco mlieko a precitaj si na nom vyrobcu. Budes prekvapeny.

Ano, Tesco tlaci na dodavatelov, aby mu predavali lacnejsie, dodavatel znizi kvalitu a zabali sa to do modro-bielo-cervenej skatule. Ale kvalitu neznizilo Tesco, ale vyrobca. Kapiš?

Co s tou dentalnou nitou?
Ja som vyštudovaný Grafik a poviem ti prečo je tam obal Tesca.
Tesco si objedná od výrobcu menej kvalitný výrobok za lacnejšiu cenu, označí si obal ako svoj produkt a aj ho tak tým PROPAGUJE (pretože výrobca nechce mať nič spoločne s takým produktom, ale bohužiaľ musí byť uvedené kde je to vyrobené) a potom sa Tesco vyhovára že to výrobca znížil kvalitu? To si zo mňa robíš srandu? Kdeže si to robil v Tescu? Na akom oddelení?

S tou niťou to tam máš hore. V tom istom príspevku.
Naposledy upravil Lacike Pňaček : 27.02.13 at 13:27
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

10 rokov kupujeme LOC a 10 rokov pocuvam od svojho muza, ze videl ako niekto vycistil LOC-kom olejovu skvrnu na vetrovke, 10 rokov dufam, ze vzdy ked najdem novy flak na satach, ze to vyperie a stale nic, ale stale ho vzdy kupi. tiez neda dopustit na tie gulicky - namiesto antiperspirantov klasickych, mne to nevyhovuje. kazdy sme iny. moja mama za dala nahovorit jednou panou s ktoru sa stretla, kedze je to dobra dusa, bolo jej hlupe nic si neobjedna, tak si si objednala nejaku kozmetiku. na moj vkus zbytocne drahu, ale su aj drahsie. problem v kozmetickyh produktoch je taky, ze clovek nevie ako by vyzeral, keby ich nepouzival, no a zeny su take dufatelky--- ze pouzivaju, ved co keby nahodou prestali...ja pouzivam oleje lisovane za studena, moja sestra dior, sisley a podobne. ja tolko penazi nedam, ale hoci sme rovnako stare, vyzeram o 7-8 rokov mladsie.inac vnutornu pohodu nenahradi ziadny drahy krem
su vyrobky rozne, od roznych vyrobcov, za rozne ceny. tak isto su rozni ludia, ktori si kupuju to, co im vyhovuje. niekomu amway, niekto kupuje v tescu. ja mam rada take tie babske recepty.... len tak mimochodom... na tmave skary medzi obkladackami a dlazdickami na podlahe nezabralo ziadne amway.. ale prasok do peciva s troskou vody nechat hodku a su biele ako nove....moji rodicia kupili pred 20 rokmi zepter hrnce, ale maju aj hrnce, ktoree dostali ako svadobny dar a tiez ich pouzivaju doteraz, takze tak
2 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

lacike prosim, nepridavaj novy obsah do prispevkov, na ktore uz bolo reagovane
zubnu nit si nevysvetlil

pijem vodu z vodovodu 23 rokov, som zdravy
moji rodicia aj stari rodicia pili vodu z vodovodu (najprv zo studne, potom z vodovodu) a boli zdravi. Samozrejme, ze okrem nej pijem aj vodu balenu, ale nie doma.

Tesco sa nevyhovara, ze vyrobca znizil kvalitu. Tesco svojim zakaznikom dava volbu lacnejsieho produktu s nizsou kvalitou, vzdy najdes v ponuke aj povodny vyrobok. Naozaj si najdi 10 minut casu a v obchode si precitaj, kto vsetko vyraba pre Tesco. (Mega biznis je pizza, kde mas v ponuke pizzu od 8 roznych "vyrobcov", ale v konecnom dosledku su to vsetko len prebalovatelia a vyrobca je jeden).

Moja byvala pracovna pozicia v Tescu ta nemusi zaujimat a ani ti ju nemozem prezradit

Pozorne si ale precitaj svoje prispevky a zistis, ze od vychvalovania Amway si presiel k osocovaniu Tesca, co je naozaj uz mimo temy.
Na tvoje nazory k obchodnym retazcom (kedze to nie je len Tesco, ale aj mnohe ine), pouzijem citat z tvojho prispevku, ktory si pridal neskor (miesto "kupovat amway produkty" si mozes doplnit "nakupovat v tescu"):

Lacike Pňaček Pozri príspevok
Nikto ťa nenúti kupovať Amway produkty ale keď do toho nevidíš, tak by si sa k tomu nemal vyjadrovať.
0 0
Lacike Pňaček Lacike Pňaček

Lacike Pňaček je offline (nepripojený) Lacike Pňaček

Neviem, nevyznám sa v tebe.
blavaciko Pozri príspevok
Ale kvalitu neznizilo Tesco, ale vyrobca. Kapiš?
blavaciko Pozri príspevok
Tesco sa nevyhovara, ze vyrobca znizil kvalitu.
blavaciko Pozri príspevok
Prosím o dôkaz tejto bohapustej lži!
Stačí mi odkaz na článok alebo tlačovú správu, v ktorej tesco tvrdí, že znižuje kvalitu, aby si to ľudia mohli dovoliť.
blavaciko Pozri príspevok
Tesco svojim zakaznikom dava volbu lacnejsieho produktu s nizsou kvalitou, vzdy najdes v ponuke aj povodny vyrobok.
blavaciko Pozri príspevok
Moja byvala pracovna pozicia v Tescu ta nemusi zaujimat a ani ti ju nemozem prezradit
Na tom sa môžem len pousmiať. Pretože opýtať sa ťa prečo sa vyhýbaš odpovedi by ťa mohlo uviesť do rozpakov.

Nakupujem aj v supermarketoch ale nie všetko. A k Tescu sme sa dostali pri rozhovore ako príklad. Viem, že supermarkety ponúkajú aj iné zboží aj keď je to jeden výrobca. Nikomu nemám nič za zlé, že nakupuje v Tescu alebo v inom sm. Len tvrdiť, že Amway má predražené výrobky a nevedieť nič o zložení mňa dokáže trocha naštvať a hlavne v porovnaní so supermarketmi, tak už kvalitu/cenu supermarketu obhajujú ako keby to bol jediný možný obchodík so super kvalitou.
Naposledy upravil Lacike Pňaček : 27.02.13 at 13:56
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať