Zavrieť

Porady

Spoločenská zmluva - vzor

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Zdravím všetkých! Prosím Vás, vedel by mi niekto poslať vzor jednoduchej spoločenskej zmluvy na s.r.o. pre dvoch spoločníkov /obaja konatelia/. Jedná sa o obchodnú činnosť so základným imaním 200000,-. Vďaka.
Usporiadat
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
slavenkacka
Kto bude taky ochotny a posle mi vzor spolocenskej zmluvy???
Dakujem
slavenkacka§azet.sk
Tu si to môžeš stiahnuť http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=63
0 0
jogi2 jogi2

jogi2 je offline (nepripojený) jogi2

Beata Pozri príspevok
Vzor spoločenskej zmluvy s.r.o. vám pošlem na email, pretože do SS sa nedá priložiť a neviem, či si môžem dovoliť to dať na Poradu, keďže to mám stiahnuté ako predplatiteľka...
Takže ak máte záujem, napíšte mi do SS email a zašlem vám to.
ahoj posli mi prosim ta vzor spolocenskej zmluvy na e-mail jogi2@orangemail.sk alebo jogi2@post.sk. dakujem
0 0
jogi2 jogi2

jogi2 je offline (nepripojený) jogi2

jess Pozri príspevok
Zdravím všetkých! Prosím Vás, vedel by mi niekto poslať vzor jednoduchej spoločenskej zmluvy na s.r.o. pre dvoch spoločníkov /obaja konatelia/. Jedná sa o obchodnú činnosť so základným imaním 200000,-. Vďaka.
caves, ked budes mat tak ju priposli prosim ta aj mne na e-mail jogi2@orangemail.sk. dakujem
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

jogi2 Pozri príspevok
caves, ked budes mat tak ju priposli prosim ta aj mne na e-mail jogi2@orangemail.sk. dakujem

Dúfam, že to pôjde:

http://www.porada.sk/attachment.php?...4&d=1139758241


tam je spoločenská zmluva
0 0
salsa salsa

salsa je offline (nepripojený) salsa

Táto spoločenská zmluva už nevyhovuje obchodnému registru , presnejšie časť - Rezervný fond . S touto spoločenskou zmluvou nás odmietli zapísať. Nemohol by niekto zverejniť iný vzor spoločenskej zmluvy ? Ďakujem
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Jana Zajo Pozri príspevok
Táto spoločenská zmluva už nevyhovuje obchodnému registru , presnejšie časť - Rezervný fond . S touto spoločenskou zmluvou nás odmietli zapísať. Nemohol by niekto zverejniť iný vzor spoločenskej zmluvy ? Ďakujem

Čo nevyhovuje v časti Rezervný fond ?
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

Ja som takúto spoločenskú zmluvu dávala minulý týždeň na obchodný register a keď som volala v piatok povedali mi, že je všetko v poriadku a môžeme si prísť pre Výpis!!!

Takže neviem čo Vám tam nevyhovuje???
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Jana Zajo Pozri príspevok
Táto spoločenská zmluva už nevyhovuje obchodnému registru , presnejšie časť - Rezervný fond . S touto spoločenskou zmluvou nás odmietli zapísať. Nemohol by niekto zverejniť iný vzor spoločenskej zmluvy ? Ďakujem
Zrejme ste to nejako preformulovali. Priložená spoločenská zmluva vyhovuje (samozrejme ako základ pre vlastné "inšpirácie") a spoločnosť je podľa nej zapísateľná bez výhrad. Aj po posledných úpravách ObchZák. Túto "základnú" spol. zmluvu som robil a prikladal na Poradu ja. Je OK.

Nerobili ste nejaké korekcie textu tak, že vznikla príčina pre nezapísanie?

Viď tiež predošlý príspevok - toria.
0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

Mám všetky potrebné veci na vybavenie s.r.o čky dnes som bola na živnostenskom úrade kde som sa spítala o sídle spoločnosti ja som vedela tak , keď sidlo spoločnosti vlastní konateľ tak stačí iba súhlas spoločníkov o zriadení sídla spoločnosti a list vlastnictva ,ale oni tvrdia že musíme spísať nájomnú zmluvu majú pravdu ????? Nechcela som otvárať novú tému sorry.....
0 0
josh josh

josh je offline (nepripojený) josh

Ano, staci, aj ked zial kazdy zivnostensky si stanovuje svoje podmienky a ked sa s nimi nechces hadat a sudit, tak radsej sprav, co od teba chcu. Najomna zmluva alebo zmluva o vypozicke by to mala vyriesit.
0 0
Janek22 Janek22

Janek22 je offline (nepripojený) Janek22

Nasiel by sa aktualy vzor Spolocenskej zmluvy? Neviem ci sa po prechode na euro nezmenili aj nejaky zakony ohladom SZ. diki moc
0 0
Janek22 Janek22

Janek22 je offline (nepripojený) Janek22

Takze asi nie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať